Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

Cevap: Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

oh cok sukur, kusura bakma admin, diger arkadaslar bilmiyor tabiki..

17+6 tabiki 26 degil oraya diger organizasyondan da +3 eklerseniz tam olucak.

Diğer organizasyon?:asd: Başka neler çıkacak bakalım:D Statüler farklı diyoruz. Burada iki-üç farklı statüdeki ligi birleştirip "aa bakın sizden fazlayız" gibi şeyler sadece eziklik kompleksinden gelen nidalardır.

bu kadar ...... unuda görmedim ya

bak kardesim aci ama gercek, artik her zaman beynini bi kosesinde bu da olucak..

"laann demekki fenerbahcenin sampiyonluk sayilarinda boyle bi durum da varmis"

senin icin koca galatasarayin tarihi 1997den itibaren 100kusur yila yayilmis durumda degil mi?

biraz mantik, biraz, akil, ve onunde kapi gibi ornekler var.

Tüm statüler birleşsin bence değil mi arkadaşlar.

Bank Asya'daki şampiyonluklar da eklensin.

Karabük'ün 1 şampiyonluğu oluyor o zaman değil mi ?:asd:

Hep bu bjk yapıyo bunları böyle kandırıyolar kandırıyolar yolluyolar kuş kuşu kandırıyo sonra biizle uğrasıyolar :D ortgedaki pankartolayı gibi keklemişler bunları sonra salmışlar :D

türkiye süper ligindeyiz milli kümede değil o günleri özlemeniz doğal:asd::asd::asd:

isi girgira alanlar kimler olur biliyiorusn degil mi, hani diyecek laflari olmayuanlar...

bana degeri olacak solerle gel, bosuna parmaklarini zorlama..ben bunlari anlatiyorum, sende curutmeye calis...

kendiniz de belli ediyorsunuz zaten, isi girgira alarak bu konuda diyecek birseyiniz olmadigini gosteriyor.

Bak yusuf yusuf , artık şu çıkışa basta git be. Çok sinir bozucu olmaya başladın , anlatıyoruz anlamıyorsun yani nedir bu eziklik kompleksi . Biz böyle birşey yok demiyoruz arkadaşım ancak bunları biryerde birleştiremezsin diyoruz ama hala almıyor o kafacağızın. Onun için çık , git al eline Biranı takıl iç iç iç sonra fener videolarını seyret mutlu ol . Yani azıcık anlasan anlayışlı olsan tartışalımda yok dediğim dedik diyorsun aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun . Hadi güzelim benim , çıkışa bas git . Hadi öptüm seni .

bak kardesim aci ama gercek, artik her zaman beynini bi kosesinde bu da olucak..

senin icin koca galatasarayin tarihi 1997den itibaren 100kusur yila yayilmis durumda degil mi?

Tatlım mazimiz 97 de başlamyor babalarınızın bizim için Neuchatel Xamax maçlarında ağladıklarından bile eski mazimiz hem senın 97 den baslıyo tarıhınız dedğin kadar tarıhın yok be ne konusuyosun anlamıyosun hala bjknın oynuna gelıyosun bişi bildiğin yok keklenıp keklneıp gelıyosunuz buralara

Yusuf kardeş ısrarla toplama çıkarma işinden kaçıyor :)

Neyse mesele oda değil madem tarihi olayları bu kadar gündeme taşımak istiyor kendisi hani şu bahsettiğimiz karanlık tarihleri hakkında bize bilgi versin diyorum.

Nasıl içine sindirdiğini anlatsın Ömer Faruk Efendiyi, Dr. Nazım'ı, Zeki Rıza Sporel olayını vs vs.

Hep birlikte aydınlanalım :)

Şuna bir cevap vermedin Yusuf Yusuf ?

isi girgira alanlar kimler olur biliyiorusn degil mi, hani diyecek laflari olmayuanlar...

bana degeri olacak solerle gel, bosuna parmaklarini zorlama..ben bunlari anlatiyorum, sende curutmeye calis...

kendiniz de belli ediyorsunuz zaten, isi girgira alarak bu konuda diyecek birseyiniz olmadigini gosteriyor.

Mantıklı cümlelerle konuşsan anlarım bu dediğini de antudan çıkıp direkt bize gelmeyin be abi çok belli oluyor.

Yusuf ben sana son kez açık net soruyorum. Bunları cevaplandırırsan samimiyetine inanacağım

1- İngilizlerin İstanbulu işgal etmesini resmileştiren ve İngiliz kuvvet komutanı önünde reverans yapan değerli başkanlarınızdan Sadrazam Salih Efendi olayına nasıl bakıyorsun ?

2- Ulu Önderemize suikast girişiminde bulunan ve kurşuna dizilen Dr. Nazım hakkındaki düşüncelerin nedir ?

3- Vahdettinin Damadı ve başkanınız Ömer Faruk Efendi'ye Anadoluya geçiş izni verilmemesi ve Atatürk tarafından yasaklanması yani tabiri caizse sen işbirlikçisin buraya gelemezsin denmesi karşısında siz Fenerliler kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

4- Miçolarla ve tayfalarla yaptığınız maçları Avrupa kupası zaferi olarak lanse etmenizin altında hangi psikolojik etmenler yatıyor ?

5 - Bu kupa oynandığı tarihte Türk orduları İzmire girerken sizinkiler neden İngiliz İşgal güçlerinin elini ayağını öper ve işgali tanır şekilde bu mişolu tayfalı kupaya iştirak etmiştir ?

6- Bu kupayı meşrulaştırmak için ortaya attığınız yalan tarihi belgeleriyle çürümesine rağmen İsmet Paşa bizi o kupa vesilesiyle tebrik etti yalanını niye hala söylüyorsunuz ?

7 -Zeki Rıza Sporelin asker olmasına rağmen kurtuluş savaşına hastayım diye bahane gönderip katılmaması ve bu bahaneyi ürettiği sırada çakı gibi top oynaması durumunu Sporeli efsane yaparak nasıl kutsama sığlığına düşüyorsunuz ?

Soru daha çok şimdilik bu kadar yeter.

Şimdi bunların cevaplarını düşün. Bu sorularda matematiğe de gerek yok.

Dürüst yürekli olsan kafi gelir bize!

benim aklimda nedense hep denizli faciasi, anons faciasi, 28 senelik hasret, avrupanin dogmayan gunesi gibi seyler var.. milli kume sampiyonluklarinizi ancak kupa sayiniza ekleyebilirsiniz ve Profesyonel Turkiye ligine degil sizde bunu akliniza sokun elma ile armudu karistirmayin..

Yusuf ben sana son kez açık net soruyorum. Bunları cevaplandırırsan samimiyetine inanacağım

1- İngilizlerin İstanbulu işgal etmesini resmileştiren ve İngiliz kuvvet komutanı önünde reverans yapan değerli başkanlarınızdan Sadrazam Salih Efendi olayına nasıl bakıyorsun ?

2- Ulu Önderemize suikast girişiminde bulunan ve kurşuna dizilen Dr. Nazım hakkındaki düşüncelerin nedir ?

3- Vahdettinin Damadı ve başkanınız Ömer Faruk Efendi'ye Anadoluya geçiş izni verilmemesi ve Atatürk tarafından yasaklanması yani tabiri caizse sen işbirlikçisin buraya gelemezsin denmesi karşısında siz Fenerliler kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

4- Miçolarla ve tayfalarla yaptığınız maçları Avrupa kupası zaferi olarak lanse etmenizin altında hangi psikolojik etmenler yatıyor ?

5 - Bu kupa oynandığı tarihte Türk orduları İzmire girerken sizinkiler neden İngiliz İşgal güçlerinin elini ayağını öper ve işgali tanır şekilde bu mişolu tayfalı kupaya iştirak etmiştir ?

6- Bu kupayı meşrulaştırmak için ortaya attığınız yalan tarihi belgeleriyle çürümesine rağmen İsmet Paşa bizi o kupa vesilesiyle tebrik etti yalanını niye hala söylüyorsunuz ?

7 -Zeki Rıza Sporelin asker olmasına rağmen kurtuluş savaşına hastayım diye bahane gönderip katılmaması ve bu bahaneyi ürettiği sırada çakı gibi top oynaması durumunu Sporeli efsane yaparak nasıl kutsama sığlığına düşüyorsunuz ?

2 cevabı olabilir biz Galatasarayı 6-0 yendık

diğeride Bizim 17+3+3+3+ şampıyonluğumuz var ne kosuyosn sen bee der anca

Yusuf nerdesin la 7-0 teklifimi kabul etmiyormusun daha:D

Harbiden ya yusufun mantığından çıkarsak liglerde en farklı galibiyet bizde ee buda şampiyonluklardan önemli olduğuna göre "onlar için" . Kendi kendilerini boğazlıyolar kazanan yine bjk oluyor ahh fener ahh çubuğun her 2 ucuda pis nerden tutcan tut :D

Bak yusuf yusuf , artık şu çıkışa basta git be. Çok sinir bozucu olmaya başladın , anlatıyoruz anlamıyorsun yani nedir bu eziklik kompleksi . Biz böyle birşey yok demiyoruz arkadaşım ancak bunları biryerde birleştiremezsin diyoruz ama hala almıyor o kafacağızın. Onun için çık , git al eline Biranı takıl iç iç iç sonra fener videolarını seyret mutlu ol . Yani azıcık anlasan anlayışlı olsan tartışalımda yok dediğim dedik diyorsun aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun . Hadi güzelim benim , çıkışa bas git . Hadi öptüm seni .

Ben buna biraz ilave yapayım.

Verilen cevaplara rağmen hala ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri söylemeye devam edersen, işine gelen sorulara cevap verip işine gelmeyenlere cevap vermezsen, cevaplarında hala bu tavrı sürdürmeye devam edersen provokasyon olarak algılayacağım artık. ;)

icinde mutlaka gercekler de var, senin de suslediklerin oldugu kadar.fenerbahcenin bu gune gore kara leke oluacak durumlari kadar galatasarayin da var bunu sende biliyosun.

konuyu degistirme, git bir topic ac ve oraya istirak ederim belki.

bunlarla karsi atak mi yapiyosu.. beni ilgilendirmiyo o donemde SAHISLARIN NELER YAPTIGI..

Üst Alt