Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

Cevap: Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

anlamadim nasil yani?

Bursaspor yerine 4ursaspor mu? ben ne GS icin ne BJK icin boyle seyler yazmam, vallaha sizleri bilmiyorum ama ben bu kulupleir de basharfleri ile yaziyorum. oyle basit olaylarin icine girmiyorum.

ama Galatasarayin tarihini 2000den sonra hatta 1996dan sonra koca bir asira yayanlara da bu dersi (sampiyonluklari) anlatmayi da vazife olarak sayiyorum//

cevap olarak da: "cok eskidendi onlar, ozaman profesyonellik yoktu" cevap aliyorum :)

(sanki eskiden profesyonellik her zaman vardi da amatorluk sonra cikti :D, eskiden herkes adini amatorluk oldugunu bilmeden amatordu, cunku prof amator statusu yoktu, her ulkeye de ciktigindan sonra ayni yilda da gelmedi)

şampiyonlar ligi 2. maç rangers - 4ursaspor...29-09-2010 - Antu.com Forumları ver.19.07

Bu başlık senin formundan bak:rolleyes:

Yusuf kardeş ısrarla toplama çıkarma işinden kaçıyor :)

Neyse mesele oda değil madem tarihi olayları bu kadar gündeme taşımak istiyor kendisi hani şu bahsettiğimiz karanlık tarihleri hakkında bize bilgi versin diyorum.

Nasıl içine sindirdiğini anlatsın Ömer Faruk Efendiyi, Dr. Nazım'ı, Zeki Rıza Sporel olayını vs vs.

Hep birlikte aydınlanalım :)

Bekliyoruz Yusuf :D.

Ha birde şu var tamam orda 1 kez şampiyon olduysak olduk o orda kalsın zamnında oynanmış ve bitmiş tamam o turnuvalrı siz bizden önde kapamıssınız bunu Süper lige monte ederk önümüze geçme çabası nedir neden anlamıyosun bu bjknın oyunu böyle böyle arayı kapamaya çalısıyorlar. Sizde yiyosunuz bukadar sazan olamyın be biraderim

yine basa donuyoruz, kimsenin hic bir ligi digerine monte ettigi yok.

bir ulkede federasyon kurulur, eger o federasyon Ulusal bir organizasyon yaparsa, o organizasyonun sampiyonu Ulke genelinde sampiyondur. O iki organizasyonu biliyorsunuz.

Fifa artik profesyonelligi kaldirdi diyelim, yani artik Cumburlop statusunde oynanancak diyelim 2012den itibaren sampiyonluklar SIL BASTAN MI OLSUN?

hayir efendim, x ulkede ulusal 4 lig duzenlenmistir..

y ulkede 5 kez duzenlenip statusu degistirilmistir

bizde de 2 bilemedin 3 kez degistirilmistir..

neymis 1959da profesyonel lig kuruldu, amanda aman adi profesyonel lig :)

beni anliyosunuz degil mi? anladiginiza eminim..

anlamadim nasil yani?

Bursaspor yerine 4ursaspor mu? ben ne GS icin ne BJK icin boyle seyler yazmam, vallaha sizleri bilmiyorum ama ben bu kulupleir de basharfleri ile yaziyorum. oyle basit olaylarin icine girmiyorum.

ama Galatasarayin tarihini 2000den sonra hatta 1996dan sonra koca bir asira yayanlara da bu dersi (sampiyonluklari) anlatmayi da vazife olarak sayiyorum//

cevap olarak da: "cok eskidendi onlar, ozaman profesyonellik yoktu" cevap aliyorum :)

(sanki eskiden profesyonellik her zaman vardi da amatorluk sonra cikti :D, eskiden herkes adini amatorluk oldugunu bilmeden amatordu, cunku prof amator statusu yoktu, her ulkeye de ciktigindan sonra ayni yilda da gelmedi)

GS STORE lerde unutulmaz maçlar belegeselimiz mevcut 80lerden itibaren neler yapmışız ligde ve avrupada al ve bak bilip bilmeden konuşma

Milli Küme Şampiyonlukları:

FB: 6

GS: 1

Türkiye Ligi Şampiyonlukları

GS: 17

FB: 17

Bu kadar basit. Sırf biz sizden fazlayız demek için element uydurmaya gerek yok. Farklı statüler çünkü. Biri Türkiye katılımı, diğeri 3 bölge katılımıyla gerçekleşmiş. Ezilme kompleksidir 17+6=26(!) şampiyonluk olduğunu iddia etmek.

Yok bu Yusuf soru seçiyor anlaşıldı :) Yemediği soruları cevaplamıyor , ne yapıcan bir duygu buda acıyorum ona garibim . Gel basayım seni bağrıma .

Yusuf biz şampiyon olmadınız demiyoruz.

Sen zannediyorsun ki biz kabul etmiyoruz.

Ekleyelim o şampiyonlukları sizinkilerin üzerine tamam bir lafımız yok.

Ama gerçek değişmeyecek Türkiye'nin en büyüğü yine Galatasaray.

Avrupa'dan kupa getirene kadar kupa sayısında bizi geçene kadar bu böyle.

Ve taraftarınız biraz ahlak kazanana kadar.

Ayrıca dikkat edersen sen gelip forumumuzda mesaj yazabiliyorsun ama sizin forumlara üye bile olamıyoruz.

Nasıl iştir anlamadım.

hıııııııı şimdi anlaşıldı bunlar bu şampiyonlukları bjk nın aklına uyup saymasındakı sorun ozamnki kupalarıda Türkiye Kupası ustune eklıyecekelr carling cup süt kupası bilmem ne kupasıı.Ayıp bee çalışın az çalışın beleşe olmuyor 4 sene şampiyon olamadılar neyapcakalrını şaşırdılar

Bu kadar basit. Sırf biz sizden fazlayız demek için element uydurmaya gerek yok. Farklı statüler çünkü. Biri Türkiye katılımı, diğeri 3 bölge katılımıyla gerçekleşmiş. Ezilme kompleksidir 17+6=26(!) şampiyonluk olduğunu iddia etmek.

oh cok sukur, kusura bakma admin, diger arkadaslar bilmiyor tabiki..

17+6 tabiki 26 degil oraya diger organizasyondan da +3 eklerseniz tam olucak.

Yusuf şunu iyice oku ve arkadşlarında okut hayal görmesinler yada bırak öyle mutlu olsunlar

26-6=20

17+2=19

20-19=1

eee nerde bu bir sampiyonluk? :D

Biz farklı şey söylemiyoruz ? Bizde aynı şeyi söylüyoruz ancak toplama yapmanın bir anlamı yok diyoruz . Hı oradan +3 yok bilmem nereden +2 yok ya varmı böyle birşey...

Valla Yusuf sende bize şu karanlık tarihinizi bir anlatsan tadından yenmeyecek :)

Ama nedense bir türlü girizgahı yapamadın :)

hıııııııı şimdi anlaşıldı bunlar bu şampiyonlukları bjk nın aklına uyup saymasındakı sorun ozamnki kupalarıda Türkiye Kupası ustune eklıyecekelr carling cup süt kupası bilmem ne kupasıı.Ayıp bee çalışın az çalışın beleşe olmuyor 4 sene şampiyon olamadılar neyapcakalrını şaşırdılar

yeni yeni adlandirilmiyor bu, onlarca yil oldu hala konusuluuyor..

besiktas belese alinca 2 sampiyonluk ulusoy dayilarindan, Fenerbahce de bu sampiyonluklara itafen beyaz formasina onlarca mavi yilidiz eklemisti, cevap yerine ulasmisti.

Yuhhh artık her yerden bişey ekliyosunuz :D ee araştırsak bizmde sağda solda 7 8 şampiyonluk vardır bukadar çocuklasmayın ya mahalle maçlarındaki şampıyonlukları sayıyo adamalr

Üst Alt