Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

Cevap: Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

Ya şu bjk nın bunları böyle kandırdığını sonrada topluma salıp eğlendiklerini gördükce aklıma komşu kızı tekerlemesi geliyor Hani komşu kızı kardeştirkandır kandır .. diye olan...İnanmayın çocuklar inanmayın demiştik bırakın boş hayalleri

Bak yusuf yusuf , artık şu çıkışa basta git be. Çok sinir bozucu olmaya başladın , anlatıyoruz anlamıyorsun yani nedir bu eziklik kompleksi . Biz böyle birşey yok demiyoruz arkadaşım ancak bunları biryerde birleştiremezsin diyoruz ama hala almıyor o kafacağızın. Onun için çık , git al eline Biranı takıl iç iç iç sonra fener videolarını seyret mutlu ol . Yani azıcık anlasan anlayışlı olsan tartışalımda yok dediğim dedik diyorsun aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun . Hadi güzelim benim , çıkışa bas git . Hadi öptüm seni .

burda bir iki tane isi girgira alan bilgisiz kardesler var, isterseniz onlara Bas Git diyinde biz sohbet edelim

icinde mutlaka gercekler de var, senin de suslediklerin oldugu kadar.fenerbahcenin bu gune gore kara leke oluacak durumlari kadar galatasarayin da var bunu sende biliyosun.

konuyu degistirme, git bir topic ac ve oraya istirak ederim belki.

bunlarla karsi atak mi yapiyosu.. beni ilgilendirmiyo o donemde SAHISLARIN NELER YAPTIGI..

Ya bana bir de şunu açıklar mısın ? Şampiyonluğu kaybettikten sonra kendinizi avutma yönteminiz vardı ya hani siz hariç herkes bukalemundu , o zihniyet kaçan şampiyonluğun travması mıydı yoksa hala aynı düşüncede misiniz ? 2. soruya cevabın evet demenden korkuyorum.

Bak Yusuf aynı ülkenin çocuklarıyız, söylenenleri kabullenmek zor elbet :) Ama birbirimize karşı dürüst olalım değil mi ama :)

İşine gelmeyen dönem seni ilgilendirmiyor, toplama çıkarma yapamadığın dönem ise seni ilgilendiriyor. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Sorulara cevap veremezsin değil mi Yusuf kardeşim. Çünkü herhangi bir belletmen tarafından bu bilgiler sana öğretilmedi.

Yanlış sayılarla oynama işi öğretildi onu da geldin burada bizlere arz ettin.

Benim sana yaşça bir büyüğün olarak tavsiyem, kendi tarihine vakıf olmadan, köşeye sıkışacağın çıkışlar yapmamandır.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp, kaldı ki açarız bir başka topicte merak etme. Elzem olduğunu sayende gördük anladık.

Fenerbahçelilerin karanlık tarihlerini öğrenmeye ihtiaçları olduğu gün gibi açık.

Fakat şu bir vakıadır ki, kendi tarihini bilmeyen bir taraftarın da gelip burada bizlere tarih dersi vermeye çalışmasının pek bir anlamı olmuyor.

Dersine çalışır gelirsen yine iki lafın belini kırarız. Yok ben sayıcam yeni abaküsümle oynamak istiyorum diyorsan tabi senin tercihin saygı duyarız ;)

burda bir iki tane isi girgira alan bilgisiz kardesler var, isterseniz onlara Bas Git diyinde biz sohbet edelim

Mantıksızsın Yusuf Islam sorun burada biz o kadar ciddi laf söylüyoruz hep yuvarlak cevaplar hep bize sataşmalar bak yine söylüyorum antu sayfasından direkt buraya girmeyin hakikaten çok belli oluyor, yapmayın bunu.

Ben buna biraz ilave yapayım.

Verilen cevaplara rağmen hala ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri söylemeye devam edersen, işine gelen sorulara cevap verip işine gelmeyenlere cevap vermezsen, cevaplarında hala bu tavrı sürdürmeye devam edersen provokasyon olarak algılayacağım artık. ;)

afedersiniz ama neden?

bana yazdigi mesaji tekra okuyunr, bakin bakalim orda bana neler demek istemis. Kim provoke ediyormus.

ben sabahtan beri basliga gore cevaplar verirken cocukca ve sacma cevaplar aliyorum, cunku diyecek hicbirseyleri yok.

Adamlar öyle bir özgüvenle gidiyorlarki 2 sene sonra aya ilk fenerliler ayak bastı dıiyecek ya bukadar antipatik olunmaz ama gerçekten saflar beyler bu adamlar tek istekleri önümüze geçmek herzaman önümüzde yer almak kızmayına rkadşasa yusuf sende alınma çok ciddiyim .Bu insnalar her daim gerek sinemada gerek kitaplarda tv de herzaman hayal dünyalarında önümüzde olmuşlardır bulara öyle anlatmışlardır ve işin ilginç yani bu arkadaşlrımız gerçektde böyle sanıyor malesefki malesef.Çok ciddiym yemin ederim bugun Atatürk bile fenerliydi diyen zihniyetin bu şampiyonlukları da saymasndan sonra çıkıp aya ilk fenerliler ayak bastı demeleri hiç kimseyi şaşırtmasın...Çünkü anca böyle biraz öne geçebilirler tatmin olabilirler kendi dünyalarında....

afedersiniz ama neden?

bana yazdigi mesaji tekra okuyunr, bakin bakalim orda bana neler demek istemis. Kim provoke ediyormus.

ben sabahtan beri basliga gore cevaplar verirken cocukca ve sacma cevaplar aliyorum, cunku diyecek hicbirseyleri yok.

simdi merak ettigim birsey var, fener yonetiminin bu konuda herhangi bir calismasi veya basvurusu varmi gercekten?

Bak Yusuf aynı ülkenin çocuklarıyız, söylenenleri kabullenmek zor elbet :) Ama birbirimize karşı dürüst olalım değil mi ama :)

İşine gelmeyen dönem seni ilgilendirmiyor, toplama çıkarma yapamadığın dönem ise seni ilgilendiriyor. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Sorulara cevap veremezsin değil mi Yusuf kardeşim. Çünkü herhangi bir belletmen tarafından bu bilgiler sana öğretilmedi.

Yanlış sayılarla oynama işi öğretildi onu da geldin burada bizlere arz ettin.

Benim sana yaşça bir büyüğün olarak tavsiyem, kendi tarihine vakıf olmadan, köşeye sıkışacağın çıkışlar yapmamandır.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp, kaldı ki açarız bir başka topicte merak etme. Elzem olduğunu sayende gördük anladık.

Fenerbahçelilerin karanlık tarihlerini öğrenmeye ihtiaçları olduğu gün gibi açık.

Fakat şu bir vakıadır ki, kendi tarihini bilmeyen bir taraftarın da gelip burada bizlere tarih dersi vermeye çalışmasının pek bir anlamı olmuyor.

Dersine çalışır gelirsen yine iki lafın belini kırarız. Yok ben sayıcam yeni abaküsümle oynamak istiyorum diyorsan tabi senin tercihin saygı duyarız ;)

alakasi yok.

Fenerbahcenin de kara gunleri var..

ama Galatasarayin da oldugunu sende cok iyi biliyosun :)

ha sampiyonluk sayilari gibi fenerin 4 galatasarayin 2 karanlik hatirasi varsa, bunlarla yetiniyorsan bilemem.

hem sahislarin yaptiklarini neden kulube itham ediyosunuz ?

bilmem xxx sahis soyle yapmis boyle yapmis, bunu fenerbahce mi yapti o sahis(lar) mi yapti? hadi buna cevap alabilirmiym?

afedersiniz ama neden?

Aslında söylenen çok şey var da cevaplar işine gelmediği için öyle algılıyorsun. Burada ve özellikle böyle bir konuda sataşma olmayacağını düşündün mü cidden? Sözünü bir kere söylersin, inanan inanır. Fikrini herkese kabul ettirme zorunluluğun yok. O nedenle, yaptıkların provokasyona girer. Umarım anlaşılmıştır ve konu daha da uzamaz...

Cidden yusuf kabul ediyormusun sizin için onlarca şampiyonluktan önemli olan 6-0 dan daha farkı olan skoru kabul edıyormusn bak o ligler dediğin gibi kabul edilirse profsynel liglerde en farklı skor bizde olacak bence birkez daha düşün

Cidden yusuf kabul ediyormusun sizin için onlarca şampiyonluktan önemli olan 6-0 dan daha farkı olan skoru kabul edıyormusn bak o ligler dediğin gibi kabul edilirse profsynel liglerde en farklı skor bizde olacak bence birkez daha düşün

1923den once alinan bir skor :D

supersin, ligleri birak, 1923 de yapilan her mac baklavasinaydi :)

ha eger sen istiyorsan :) kabul ediyorum,

bu arada sende su 17+6+3u bi zahmet kabul ediver :)

Neden bu soru sorulduğunda 10 dakıka cevap yazmıyorsun :D

:asd:

Ne diyor bu fenerli arkadaşımız ? Milli küme bilmem neler filan kaçsa koysun

Fener : 6

GS : 1

Böyle mi ? Tamam öyle olsun

Ulusal Şampiyonluk : 17-17

Kupa : 14-4

Avrupa : 2-0

Sonuç ?

İsterseniz Türkiye kupalarını da şampiyonluktan sayın siz :asd:

1923den once alinan bir skor :D

supersin, ligleri birak, 1923 de yapilan her mac baklavasinaydi :)

ha eger sen istiyorsan :) kabul ediyorum,

bu arada sende su 17+6+3u bi zahmet kabul ediver :)

Ohoooo baklavalarıda şampıyonluktan saycaksan işimiz var araştır bakalım ne maçıymış o tatlım ;)

Aslında söylenen çok şey var da cevaplar işine gelmediği için öyle algılıyorsun. Burada ve özellikle böyle bir konuda sataşma olmayacağını düşündün mü cidden? Sözünü bir kere söylersin, inanan inanır. Fikrini herkese kabul ettirme zorunluluğun yok. O nedenle, yaptıkların provokasyona girer. Umarım anlaşılmıştır ve konu daha da uzamaz...

hmm bak burda haklisin, ama alinti yaparak ya da alintisiz da olsa bana cevap yazanlara da cevap hakkimi kullaniyorum en dogal sekilde.

bakarmisin Allah askina, ancak guluyorlar (bir iki uye) ne kadar da sirinler.

Üst Alt