Neill Avustralya'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill Avustralya'da!

Cevap: Neill Avustralya'da!

Arsenal'de bir zamanlar Gökhan Zan'la ilgileniyordu.

1.si o sadece basit bi söylentiden ibaretti.Necati ile Real madrid haberlerini de biliriz:asd: 2.si de Gökhan genç yaşta milli takımda oynamaya başladı.Türk milli takımının defansı hem genç falan diye 1-2 maç izletmişlerdir BELKİ.Bi yol olmayacağını anlayınca vazgeçmişler demek ki.

Ayrıca Neill'in Liverpool'a gideceği neredeyse kesindi ne oldu da Everton'a gitti bilmiyorum.Kalite olarak Servet'le asla bir tutulamaz.

Geçen yıl Neill'in oynamadığı 1. devrede liderin 1 puan gerisinde bitirmişiz.

Geçen yıl Neill'in oynadığı 2. devrede ligi lider Bursaspor'un 11 puan gerisinde bitirmişiz.

Mantık bu mudur?

02-03 sezonunda Lukunku'lu Galatasaray ligi 2. bitirmiş Beşiktaş'ın ardından. Baros'lu Galatasaray 5. , 14. falan oldu. Bu durumda Lukunku >>>>>baya bi büyüktür>>>> Baros.

Mantıklı sallayın.

Futbolcu kalitemizin düsüklügünden taraftar Neill,Pino ve Insua gibi vasat futbolculari bisey saniyor.

Bir daha dönmesin,Neill cok abartilan bir futbolcu,kalitesi Servetten ve Zandan daha düsük.

Sinirlenmeyeyim filan diye Neill'in Kewell'ın Cana'nın topiclerine girmeyeyim filan diyorum ama bu nedir arkadaş?Şunu yazan nasıl bir ruh haliyle yazıyor hangi kafayla yazıyor ben anlayamıyorum.Futbol forumları kapatılsa keşke.

Ya kardeşim Neill'i beğenmek zorunda değilim, beğenmiyorum.

Saçma sapan sallayamazsın ama. Yok geçen sene Neill yokken 2. olmuşuz, Neill varken 11. olmuşuz falan. O iş öyle değil. Oyuncular Rijkaard'ı sevip sayarken 2. olduk, oyuncular Rijkaard'ı, sarı-kırmızı renkleri satarken 14. olduk.

Anlatmak istediğim Servet-Gökhan ikilisi Neill-Gökhan veya Neill-Servet ikilisine göre daha uyumluydu.Geçen sezona fırtına gibi başladığımız zamanlar bu takımın stoperleri Servet ve Gökhan ikilisiydi ve gayette diğer ikililere göre daha iyi ikliydiler.

Üst Alt