Neill Avustralya'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill Avustralya'da!

Cevap: Neill Avustralya'da!

Yav, çok uzaga degil, en son oynadigimiz Trabzonspor maçina gidelim... Neill sol ayagiyla Arda'ya iki tane muhtesem pas atti... Iki tane yüzde yüzlük gol pozisyonu.. Sadece 90 dakika içinde atti bu paslari.... Ulan ben Servet'in koca Galatasaray kariyerinde bir tane isabetli uzun top attigini görmedim... Fark çok açik ortada, görmek isteyene:)

2 tane sol ayagiyla ardanin kafasina

adam sag bek oynadi

sabri sagbek oynuyor senede 3 asisti yok

sabrinin savunmasi neillden iyi degil elbet:)

hesab edin

Yav, çok uzaga degil, en son oynadigimiz Trabzonspor maçina gidelim... Neill sol ayagiyla Arda'ya iki tane muhtesem pas atti... Iki tane yüzde yüzlük gol pozisyonu.. Sadece 90 dakika içinde atti bu paslari.... Ulan ben Servet'in koca Galatasaray kariyerinde bir tane isabetli uzun top attigini görmedim... Fark çok açik ortada, görmek isteyene:)

Bumu olmalı stoperin özelliği.Her adama gel geç 500 iki uzun pas attımı süper stoper.

Sinirlenmeyeyim filan diye Neill'in Kewell'ın Cana'nın topiclerine girmeyeyim filan diyorum ama bu nedir arkadaş?Şunu yazan nasıl bir ruh haliyle yazıyor hangi kafayla yazıyor ben anlayamıyorum.Futbol forumları kapatılsa keşke.

Begendigin bir futbolcuyu baskalarinin begenmemesine tahamül edemeyip,hatta bu yüzden futbol forumlari kapatilsin diyen biri olarak kimsenin ruh halini sorgulama istersen.

Bırak bunlar çok iyi biliyorlar Neill'i tartışmak bizim ne haddimize burda futbol profesörleri var.

gecende bir oneri yapmistim

balta servet ayhan baris tarzi oyuncularin konularina en az 5 er negatif mesaj yazmadan

cana neill baros kewell arda sabri gibi adamlarin konularina 1 negatif mesaj yazama hakki olmamali

yani baltaya 10 kere sallarsan neille 2 sallama hakkin olacak

yapma demiyorum gene yap

İnanmışlar yazıyorlar. Sinan Engin, Rıdvan Dilmen gibi spor yorumcuları kandırmış bunları takma sen. Yakında Baros'a da laf atacaklar. Elimizdeki kaliteli oyuncuların hepsi teker teker gidiyor.

Spor yazarlarina göre fikir belirtecek yasta degilim,Galatasarayi Cüneyt, Ismail,Semih döneminden bugüne izledigim icin Neill gibi bir oyuncuyu begenmemem dogal.

Üst Alt