Neill Avustralya'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neill Avustralya'da!

Cevap: Neill Avustralya'da!

Sinirlenmeyeyim filan diye Neill'in Kewell'ın Cana'nın topiclerine girmeyeyim filan diyorum ama bu nedir arkadaş?Şunu yazan nasıl bir ruh haliyle yazıyor hangi kafayla yazıyor ben anlayamıyorum.Futbol forumları kapatılsa keşke.

İnanmışlar yazıyorlar. Sinan Engin, Rıdvan Dilmen gibi spor yorumcuları kandırmış bunları takma sen. Yakında Baros'a da laf atacaklar. Elimizdeki kaliteli oyuncuların hepsi teker teker gidiyor.

Anlatmak istediğim Servet-Gökhan ikilisi Neill-Gökhan veya Neill-Servet ikilisine göre daha uyumluydu.Geçen sezona fırtına gibi başladığımız zamanlar bu takımın stoperleri Servet ve Gökhan ikilisiydi ve gayette diğer ikililere göre daha iyi ikliydiler.

Kazım tek başına yıktı ikisini. Milli takımın hali de orta da. Ne kadar uyumlular. Dünya kupasına gidemedik onların sayesinde.

neill'i begenin veya begenmeyin.

neill'den önce gitmesi gerekn ton'la adam var suan (malum sahislar)

gitmesi gereken en son adam bence neill !!!

ondan daha iyisini bulmak icin kac milyon ödemek lazim...??

para varsa alsinlar âla

Anlatmak istediğim Servet-Gökhan ikilisi Neill-Gökhan veya Neill-Servet ikilisine göre daha uyumluydu.Geçen sezona fırtına gibi başladığımız zamanlar bu takımın stoperleri Servet ve Gökhan ikilisiydi ve gayette diğer ikililere göre daha iyi ikliydiler.

Bir daha yazıyım. Rijkaard'ın ismi bizim çakallara yarım sezon yetti. Ondan sonra enseye tokat takıldılar hocayla. Rijkaard Servet'i kesme gafletine düşünce oyuncular kudurdu

Neill devamlı adam kaçıran,ofsayt bozan hep iyi adamları Servet'e tutturan bir adamdı.Ah Ali Sami Yen'de ki maçta Aguero'yu Neill tutacaktı o zaman görürdünüz Neill'in foyasını.

1.si o sadece basit bi söylentiden ibaretti.Necati ile Real madrid haberlerini de biliriz:asd: 2.si de Gökhan genç yaşta milli takımda oynamaya başladı.Türk milli takımının defansı hem genç falan diye 1-2 maç izletmişlerdir BELKİ.Bi yol olmayacağını anlayınca vazgeçmişler demek ki.

Ayrıca Neill'in Liverpool'a gideceği neredeyse kesindi ne oldu da Everton'a gitti bilmiyorum.Kalite olarak Servet'le asla bir tutulamaz.

edit:Ek olarak ilginç bişey daha. Ayılıp bayıldığınız Yobo Everton'da 2009-2010 sezonunda 18 maçta oynadı. Lucas neill o sezon bize devre arasında gelmesine rağmen Everton'da 15 maçta forma giymiş, bu kalitede bi adam için ilginç tabi:)

Neill devamlı adam kaçıran,ofsayt bozan hep iyi adamları Servet'e tutturan bir adamdı.Ah Ali Sami Yen'de ki maçta Aguero'yu Neill tutacaktı o zaman görürdünüz Neill'in foyasını.

ahahhahahaha. halamın bıyığı olsa amcam olurdu gibi bir şey bu.

Valla ben daha yorum yazmıyorum. Biz gelip mantıklıca Neill'i savunuyoruz, adam gelmiş ah o olaydı, vah bu olaydı. Neill gelince 10. olduk falan diye sallıyor.

Size de tavsiyem yazmamanızdır bir şey. Okumuyor bile yazılanları.

neillin lakabi

lucash neill

everton azcik daha para verdigi icin liverpoola gitmedi

caok rahat adam

kanimi veririm ama parami alirim der

neill profesyonelligin kitabini yazar servet mendil sanar

o radde

Geçen yıl Neill'in oynamadığı 1. devrede liderin 1 puan gerisinde bitirmişiz.

Geçen yıl Neill'in oynadığı 2. devrede ligi lider Bursaspor'un 11 puan gerisinde bitirmişiz.

bunlarla 1 adamın iyi veya kötü oldugunu nasıl anlayacaz. takımın formuyla alakalıdır o. tek basına bir spor degilki bu takım oyunu. neilin bariz hatası olan macları göster ozaman tamam diyelim..

Neill var diye bu durumdayız demeki şöyle leş ötesi yorumları gördükçe gülüyorum artık

Neill'in ne özelliği var.Topu iyi kullanıyor ve bizimkilere göre alt yapısı daha iyi olan bir adam.Dünya Kupası ilk maçında Almanya'ya karşı düştüğü durumu gördük.2 ofsaytı bozdu gol yedirdi.Almanlar biraz ciddi olsalardı o maç 10-0 olurdu.Çok ağır adam tank gibi,çok kolay çalım yiyor,arkaya çok adam kaçırıyor.Bazen oyundan kopuyor bu yüzden ofsayt bozuyor.Daha say say bitmez.

yav tamam neili övmüyorum bende. bari şu servet savunmayın. seneye derhal gitsin nereye gidecekse. bu sene takımı mahvetti bireysel hatalarıyla. serveti gökhan zanı hakan baltayı 1 takıma ver o sezon belini dogrultamaz..

Ah Lucas ah keşke sakatlansaydın bak senin yüzünden 14. olduk iyi mi. : (

14775.jpg

Fener maçı sonrası 'reissss, Niang'ı ağlattı ama hahaha' diyenler varken şimdi lucas ile servet ve gökhan bir tutuluyor.Tek fener maçı için değil gerçi lucas'ın kalitesi ortada.

Üst Alt