GSC Haber - Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim"

Oynamayacaksam İstanbul'da ne işim var gayet de oynadığı ligi ve yaşadığı yeri küçük gördüğünü düşünmemizi sağlayacak bir cümle zaten adam burayı basamak görüp daha iyi liglere gitme isteğini her transfer dönemi yönetimden satılacağına dair söz isteyerek kanıtlıyor sen daha neyi savunuyorsun bu lüzumsuz sorularınla. Burayı basamak görüp daha iyi hedeflere ulaşmak istemesine saygı duyarım neticede dandik bir lig ama tutup da yerel basınına bu tarz konuşursa adama sen ne ispatladın da böyle konuşuyorsun derler.
Okan Koçuk da oynamayacaksam Gs de niye durayım diyerek Samsunspor a gitti keza Aytaç da. Bunlar da mı bizik küçük gördü?
Röportajın tamamını okudun mu?
Böyle bir cümlesi de var ayrıca
Şu an Galatasaray'dayım ve burada olduğum için mutluyum. Bir süredir yedek kulübesindeyim ve şimdi ilk 11'e geri dönmek için çabalamam gerekiyor. Sadece yedek kalmaktan nefret ediyorum. Bu yüzden milli takım kampına kızgın ve hırslı geldim."

Şimdi eğri oturup doğru konuşmanın vakti nelsson kardeş... sen Avrupa'nın elit kulüplerine gidebilmek için basamak olarak kullanmaya geldiğin Galatasaray da, konya dan gelen bir oyuncudan ve gitmek istediğin takımlardan birinden gözden düşme noktasına gelmiş bir oyuncudan formayı alamıyorsan ki bu ülke futbolunu küçük gördüğün bariz ve haklılık payın da var suçu biraz kendinde araman gerekmez mi?
Bu taraftar seni yere göğe sığdıramazken sen sözleşmeni uzamak istemezsen yedeğe çekilmen normal değil mi kardeşim? İyisin emeklerin var saygım da sonsuz ama bunu basın karşısında konuşmak yerine içeride daha çok çalışarak o formayı almak sanches de kim Abdül de kim ben varım burada demek daha doğru değil mi?
Manu maçını örnek göstermişsin ki yerli sınırı olmayan birmkarşılaşmada bile 11 başlayamamanın sebebini kendinde aramak zorunda değil misin kardeşim?
Gittiğim takımda 11 oynayacağının garantisi var mı? Marcao da gitti ne oldu? Şayet bunu düşünüyorsan büyük takımlarda oynama ihtimalin çok düşük. Çünkü o takımlarda da seni yedek stoper olarak oynatacaklar

Okan Koçuk da oynamayacaksam Gs de niye durayım diyerek Samsunspor a gitti keza Aytaç da. Bunlar da mı bizik küçük gördü?
Röportajın tamamını okudun mu?
Böyle bir cümlesi de var ayrıca
Şu an Galatasaray'dayım ve burada olduğum için mutluyum. Bir süredir yedek kulübesindeyim ve şimdi ilk 11'e geri dönmek için çabalamam gerekiyor. Sadece yedek kalmaktan nefret ediyorum. Bu yüzden milli takım kampına kızgın ve hırslı geldim."

Örnek verdiğin topçuların konuyla alakasına kendin bile inanmıyorsun muhtemelen hadi hayırlı akşamlar

Şimdi eğri oturup doğru konuşmanın vakti nelsson kardeş... sen Avrupa'nın elit kulüplerine gidebilmek için basamak olarak kullanmaya geldiğin Galatasaray da, konya dan gelen bir oyuncudan ve gitmek istediğin takımlardan birinden gözden düşme noktasına gelmiş bir oyuncudan formayı alamıyorsan ki bu ülke futbolunu küçük gördüğün bariz ve haklılık payın da var suçu biraz kendinde araman gerekmez mi?
Bu taraftar seni yere göğe sığdıramazken sen sözleşmeni uzamak istemezsen yedeğe çekilmen normal değil mi kardeşim? İyisin emeklerin var saygım da sonsuz ama bunu basın karşısında konuşmak yerine içeride daha çok çalışarak o formayı almak sanches de kim Abdül de kim ben varım burada demek daha doğru değil mi?
Manu maçını örnek göstermişsin ki yerli sınırı olmayan birmkarşılaşmada bile 11 başlayamamanın sebebini kendinde aramak zorunda değil misin kardeşim?
Gittiğim takımda 11 oynayacağının garantisi var mı? Marcao da gitti ne oldu? Şayet bunu düşünüyorsan büyük takımlarda oynama ihtimalin çok düşük. Çünkü o takımlarda da seni yedek stoper olarak oynatacaklar
Özcimbomlu Kerem uygun
Karıköyde fenerli vuralım 15 yıl hapis yatalım iste

Nasıl bize ne. O kel kalpazan bunu ayarttı ucuza kapatmak için. O kelden istediğin parayı zaten alamazsın en temizi fifaya şikayet edip hastırı çekmek
Erden Timur' un dediği gibi, belki biz oyuncularımıza ederinden yüksek değer biçiyoruzdur? Marcao mesela, sevdiğim bir futbolcumuzdu, iyi ki satmışız diyoruz şimdi...

Sanki birden çok isteyenleri varmış da oyuncular ayartıldığı için ille o kulüplere gitmek istiyorlar ve ucuza satmak zorunda kalıyormuşuz düşüncesi hafif paranoyakça bir hal almaya başladı? Marcao' ya bir de benzer fiyata Rusya' dan talip çıkmıştı, gitmek istemedi adam haklı olarak. Nelsson' a da Sevilla dışında Tottenham söylentisi çıktı, isteseler SKB ni yatırıp alırlardı, tercih etmediler demek ki...

O zaman oyuncu transferi yaptığımız kulüplerin de Erden Timur' dan nefret etmeleri lazım; haftalarca-aylarca darlayıp ucuza kapattı diye; hiç öyle olduğunu zannetmiyorum, işlerine geliyor veriyorlar. Ne farkı var?..

Sezon basindan bu yana olan donemdeki form durumu itibari ile Sanchez, Apo ve Kaan’in gerisinde. Yani konunun yerli kuraliyla alakasi yok. 3lu savunma olmadigi surecede ilk 11 cikma ihtimali dusuk.

Nelssonun olayi 2 senedir belli bi standardin altina asla hic dusmemesi, pozisyon bilgisi, yuksek konsantrasyonu neredeyse hic basit hata yapmamasidir. Davinson su an icin cok iyi de her macta boyle oynasa zaten tottenham salmazdi orda as stoper olurdu. İnisleri cikislari olan, konsantre eksikligi ve sakarligi ile goller yedirebilen bi adam adam. 3 mac ortaya cikmadi diye cikmayacak degil.

nelsson gibi 2 sene bu kadar istikrarli performans verebilecek mi gorecegiz

Yav manu macinda oynamayi bekliyordum diyor, davinsonun yerine oynasa o 2 asist olmicakti. Dolayisiyla maci kazanamicaktik

Antalya macinda oynasa, gene davinson kilidi acti. Kimi kesip nelssonu oynatacagiz?
Sahada Kazımcan, Kerem, Barış Alper vardı, öyle değil mi? Ben sadece sene başında 25 milyon euro çekip, şu an boklamaya çalışmamızı anlayamıyorum. Böyle krizlere gerek yok diyorum sadece.

Nelssonun olayi 2 senedir belli bi standardin altina asla hic dusmemesi, pozisyon bilgisi, yuksek konsantrasyonu neredeyse hic basit hata yapmamasidir. Davinson su an icin cok iyi de her macta boyle oynasa zaten tottenham salmazdi orda as stoper olurdu. İnisleri cikislari olan, konsantre eksikligi ve sakarligi ile goller yedirebilen bi adam adam. 3 mac ortaya cikmadi diye cikmayacak degil.

nelsson gibi 2 sene bu kadar istikrarli performans verebilecek mi gorecegiz
Olsun gözüm olsun
Ne olacaksa olsun

Sahada Kazımcan, Kerem, Barış Alper vardı, öyle değil mi? Ben sadece sene başında 25 milyon euro çekip, şu an boklamaya çalışmamızı anlayamıyorum. Böyle krizlere gerek yok diyorum sadece.
Boklatmasin oda kendisini. Kulup icinde konusulacak seyleri niye disari yayiyor?

En iyi döneminde söylenenlere göre 17-19m teklif aldigi söyleniyor, oda bonuslar dahildir kesin. Bu saatden sonra 12-13den fazla teklif gelmez zaten. Cok calisacak formayi kapmaya ugrasacak. Bu aciklamalarin kimseye faydasi yok yani

Mt gidip habire yedekte oturunca da böyle açiklamalar yapabiliyormu? Hadi yiyorsa yapsin

Üst Alt