GSC Haber - Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim"

20231011_124536.jpg

Victor Nelsson milli takım kampında açıklamalarda bulundu.

Nelsson: "United maçında oynamadığım için kızgınım ve hayal kırıklığına uğradım. Bu karar beni şaşırttı."

Nelsson: "Özellikle United maçında 11'de başlamak istedim ama olmadı. Son milli takım tatilinden bu yana tuhaf bir süreç yaşandı."

Muhabir: "Geleceğiniz hakkında düşünmenizi sağladı mı?"

Nelsson: "Öylece çıkıp yeni bir kulüp bulup: "sizin icin oynayabilirmiyim" demek gibi kolay birşey değil bu."

Nelsson: "Böyle düşünmem biraz zaman alacak ama teknik direktör ve Erden Timur'la konuştum bununla ilgili. Ama oynamazsam kararım net olacak. Ben çünkü oynamak istiyorum. Kulübüme saygı duyuyorum ama oynamazsam ne işim var orada? Futbol oynamak için İstanbul'da yaşıyorum ve eğer bunu yapmazsam başka bir yer bulmam gerekecek ileride. Yedek kulübesinde oturmayı sevmediğimi biliyorlar zaten."

Nelsson: "Sevilla ile görüşüldü ama bir sonuca varmadı. Şu an Galatasaray'dayım ve burada olduğum için mutluyum. Bir süredir yedek kulübesindeyim ve şimdi ilk 11'e geri dönmek için çabalamam gerekiyor. Sadece yedek kalmaktan nefret ediyorum. Bu yüzden milli takım kampına kızgın ve hırslı geldim."

Nelsson: “Sözleşme görüşmelerim devam etmiyor. Son milli takım kampından sonra sözleşme uzatmayacağımı ilettim. Görüşmeler vardı ve neredeyse anlaşmıştık, ardından biraz daha düşündüm ve sözleşme uzatmayacağımı söyledim. Sözleşmemin bitmesine 3 yıl var ve 1 yıl daha uzatmak istemedim.”

"Sözleşme uzatmadığın için mi yedek bırakıldın?"

Nelsson: "Bilmiyorum. Bu teknik direktör Okan Buruk ve üst düzey yöneticilere sormanız gereken bir soru. Okan Buruk, takımdan sorumlu. Maçları kazanmak için en iyi oyuncularını yedek bırakabiliyor."

Nelsson: "Umarım milli takımda süre alabilirim."

(@bolddk)

Sanchez panik transferi degildi. Nelssondan cikilmaliydi. Yaz dönemi 17M teklif oldugu soyleniyordu. Yedek oturtup deger dusurmekten cok daha iyi bir seçenekti.

Aponun ve sanchezin boyle oynamaya devam etmesi kendisini kulubeye mahkum birakir iyice. Bi iht belki angel kesik yer diyecem ama zahadan sonra onda da duzelme var.

Satmaliydik abi. Ros kalırdı

Adamin bu sekilde degerini düsürüyoruz, devre arasi bunu firsat bilenler 10 milyondan az bir teklifle kapimisi calacaktir

Bak dostum. Seni seviyoruz sayıyoruz ama gideceğim de gideceğim diyorsun. Üstelik performansin düştü. Sanchez şu an senden çok daha iyi. Bir sorunun varsa hoca ile konuşursun.

Milli takımda böyle açıklamalar yapmak neyin nesi? Sen kafayı mi yedin? İstanbula dönüşte sıkıntı yaşayacağını tahmin etmiyor musun?

Kadro dışı bile kalırsın bu açıklamalardan sonra.

!! Haberin doğru olduğunu varsyarak yazdım. Umarım doğru değildir.

Sanchez panik transferi degildi. Nelssondan cikilmaliydi. Yaz dönemi 17M teklif oldugu soyleniyordu. Yedek oturtup deger dusurmekten cok daha iyi bir seçenekti.

Aponun ve sanchezin boyle oynamaya devam etmesi kendisini kulubeye mahkum birakir iyice. Bi iht belki angel kesik yer diyecem ama zahadan sonra onda da duzelme var.

Satmaliydik abi. Ros kalırdı
Ross gitmemiş miydi, Emin'i de gönderdik. Elimizde stoper olmadan nasıl göndereceksin abi. Birisi sakatlandığında Kewell'ı mı oynatacağız stoperde ?

Değer düşürmeler falan. Sonra dönüp transfer döneminde de Galatasaray seviyesi diye de ağlıyorsunuz.
3 tane üst düzey stoper zamanın ne götüreceğini bilemeyiz.
Futbolcu olarak da mal mal konuşmaktan vazgeçmek lazım. Sen daha milli takım formasını giyemiyorsun Manchester karşı oynamak isterdim diyor. Kaç senedir aynı ligde bu takıma karşı oynamış adam dururken seni koyamazdık kusura bakma. Şuursuzca davranmak yerine ben niye geçen senenin gerisindeyim diye düşün. Ayrıca zaten 12 +bonus veriyorlardı değişen olmaz emin olun.
İyi daha bir futbolcuyu daha az oynattık diye 7 falan teklif etsinler.

Devre arası gideceğini düşünüyorum. Beklenti çıkış bedelinin ödenmesi yönündeydi ama 15 milyon Euro'ya elden çıkarabiliriz umarım.

doğru demiş,sampiyonlar liginde sanchezle oynamalı kalan maclarda.mantıklı olan bu,oyuncunun degerini düşürmek nedir...abdulkerim nere nelson nere

sampiyonlar liginde oynayacak bence.iyi bi döneme giriyo

Üst Alt