GSC Haber - Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nelsson: "Galatasaray'da sözleşmemi bir yıl uzatmak istediler ama bunu reddettim"

bu olayın böyle olacağı savunmaya adam alındığı gün belliydi. yazmıştık defalarca.

futbolu yönetenlerinde herkes tarafından övülecek kadar iyi plan program dahilinde yönetilmediğinin de kanıtıdır bu.

adamı hem satmıyorsun hem de adamın takımda kalmasının en büyük sebebi olan en önemli şamp. ligi maçında oynatmıyorsun.

bu olayın böyle olacağı savunmaya adam alındığı gün belliydi. yazmıştık defalarca.

futbolu yönetenlerinde herkes tarafından övülecek kadar iyi plan program dahilinde yönetilmediğinin de kanıtıdır bu.

adamı hem satmıyorsun hem de adamın takımda kalmasının en büyük sebebi olan en önemli şamp. ligi maçında oynatmıyorsun.
Doğum olmuştu kiz arkadaşının öncesinde izinliydi

CL'de birkaç maç Çanakkale geçilmez oynasaydık da ışıldasaydı parlasaydı. Sonra devre arası PL'de düşmeme mücadelesi veren bir ekibe çakardık. O seviyede acayip fark yaratır

20 milyonluk teklif olmadığı için satmadık. 14 milyon+ bonus vardı sanırım
Daha fazladır ya rahatlıkla 20’ye satabilirdik ama satılmamasını da doğru bukuyorum iyi bir stoper almaya kalksak 10 milyondan aşağı yok o zaman nasıl kar edeceğiz.

Şimdi yeterince şans verip değerini düşürmeden uygun bir takıma satmak olmalı hedefimiz. Oyuncularımızın değerini düşürmek için fırsat kollayan bir fener medyası var unutmamak gerek

ben elimizde para eden ve iyi oynayan stoper varken neden stoper aldığımızı anlamadım zaten.Tamam Davison bizim oyuna daha uygun ama Nelsson da iyi ve piyasası olan bir stoper , bari satmadan girmeseydik bu işlere en büyük çekincem de buydu zaten
Peki elinde ilave stoper olmadan teklif geldi sattın.Hemen stoper bulup , adapte edip takıma oturtabilecekmisin eş zamanlı olarak.Sanchesi bile ne zamandır takip ediyoruzdur kim bilir.Nelson'un tukaka yapılmasına karşıyım ama yaklaşık 2 sezondur Nelson sezon başlarında okadar karın ağrılı davranıyor ki,yönetimede gına geldi ve Sanchesi getirdiler.Birde bu açıdan bakmalıyız.

Ayağı herhangi bir ligde olan futbolcu için kötü, rakip omuz atsa yerdesin , atmasa yine yine yerdesin (Semih Kaya modunda yere her türlü düşüyor), sertlik yok , ama iyi pozisyon alıyor diye stoper oynatmak bilemedim, geldiğinden beri beğenmiyordum, umarım satılır, 10m razıyım.

yillardir soyluyoruz. defansif anlamda cok iyi olsa bile diger seylerde aksiyor. korkak oyuncu. passo arkaya veya yana veriyor. Sanchez geldikten sonra gozlerim pasi silindi. Zarar etmeden 7-10 satilmasi lazim.

Milli takim da yine yedek

Yani yaptigi aciklamalar son derece gereksiz

Aciklamayi yaptigi yerde maclarin genelinde yedek kulubesinde oturuyor ama bizde 3 mac yedek kaldigi icin yedek kalmaktan hoslanmadigini söylüyor

Hic yakistiramadim nelsson’a,milli takiminda neden rahatsiz olmuyor mesela

Bir oyuncunun herzaman oynamak istemesi olumlu tabiki ama bunu hoca ile konusursun basin önünde yapmazsin elestirisini

Türk kulupleri topçular 15m üstü teklif alıp neye güvenerek satmiyor anlamıyorum. Vida Abdülkerim Nelsson... Edimiz budumuz neki bu paraları reddediyoruz. Şimdi nelsson bir daha 18m teklif alabilecek mi bana zor geliyor açıkçası

ManU deplasmanindan galibiyetle ciktiysak bunu elestirme hakkin yok. Kisisel sorunlarini takimin sorunu haline getirmen ve bunu medya yoluyla yapman da beni kizdirdi taraftar olarak.

From grafigi de seni su an 3. stoper olarak gösteriyor. Ozaman menejerine söyle teklif getirsin adam akilli seni yollayalim.

Dingonun ahiri mi lan burasi
stan-lee-nuff-said.gif

Üst Alt