Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz

Cevap: Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz

Arda hakkında sallama haber bile günlerce konuşula biliyo. Medya işini biliyo.

Yıllık 3.2M, 20.000 maç başı biraz uçuk bir rakam olmuş... Yıllık 1M, maç başı sodexho yeter..

Arda gelirse takımın ahengi bozulabilir. Dahası Arda Türkiye'ye Galatasaray için değil; barlar, gece hayatı ve magazin için gelir çünkü İspanya'da Türkiye'deki kadar rahat ve özgür değilmiş.

hayda buda nerden cıktı şimdi. takım dengesini bozulur bence. gecen yıl takım dengesi kuruldu arda galatasarayı bırakıp gitti dengeler alt üst oldu toparlandık. bu sende gelirse aynı bozukluk yaşanır. artık bizim ardaya ihtiyacımız yok atleticodan espanyona oradan wigana oradan oraya tuncay gibi dolansın dursun arda

Fatih terim affedip istedikten sonra bize lafi düşmez bağrımıza basarız

kesinlikle gelmemeli. kompleksi var bu adamın. + olarak yanında eskisi gibi gündeme gelemeyen sinem kobalıda düşünmek gerek

Arda gelirse takımın ahengi bozulabilir. Dahası Arda Türkiye'ye Galatasaray için değil; barlar, gece hayatı ve magazin için gelir çünkü İspanya'da Türkiye'deki kadar rahat ve özgür değilmiş.

Fatih hocanın yanın da zor olur o iş. fenere giderse öyle rahatına bakar.

Arda candir canandir. Isleyen bir sistemde vazgecilmez kandir. Atletico Madriddede görüldü bu. Gayet güzel oynadi, takima ayak uydurdu.

Eminim doğru haberdir bu. Eminim Terim, Ünal Aysal'ı arayıp "Nene'yi beklet Başkan, Arda'yı alıyoruz!" demiştir. Eminim.

Ne Ardası arkadaş gitsin Emre abisiyle oynasın işte. İSTEMİYORUM!!!

Çok soru işareti var kafamızda ama mükemmele yakın bir kadro kurmak istiyorsan o takıma Arda'yı da koymak zorunda kalıyorsun.Yabancı sınırı malum,e Arda'nın yetenekleri de ortada.Sol kanada onu koyduğun zaman arkasına da bir tane sağlam sol bek satın alırsan eğer takım ciddi manada mükemmele yaklaşır.

Öyle ki hem Arda-Burak-Selçuk-Hamit dörtlüsüyle en mükemmel Türk uyumunu sağlamış oluyorsun hem de beklerden bastıracak Eboue ve (atıyorum) Adriano'yla birlikte 90 dakika mücadele eden,fizikli,tekniği yüksek,oyun zekası mükemmel bir takım kurmuş oluyorsun.Yani ben Arda'yı sadece Arda olarak değil de genel takım olarak düşünüyorum.Huzuru bozar muhabbetlerine pek katılmıyorum Fatih Terim varken Arda hiçbir şey ama yine de medyatikliği hakkaten illallah dedirtmiyor değil.

Amrabat için 8 milyonluk yatırım yapmadan önce tamam derdim de, şimdi böyle bir hamle'ye anlam veremiyorum.

Amrabat'ı aldık sol tarafa zaten böyle bir transfer her anlamda gereksiz olur.

Takımı zor zamanındayken bıraktı gitti, şimdi şampiyon takıma; şampiyonlar liginde oynayacak takıma gelir Arda Bey...

Ben kesinlikle istemiyorum, onsuz gayet mutluyuz...

hepsini geçtim amrabata o kadar para verdikten sonra arda alınırsa yönetim de fatih terim de bu kulübün parasını çarçur ediyor diye düşünülür haklı olarak...saçmalamasınlar lütfen

Üst Alt