Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz

Cevap: Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz

????? ilginç! haberlere hiç ihtimal vermemiştim ama baya yoğunlaştı Arda idealleri uğruna avrupaya gittiği için ve takıma para kazandırması dolayısıyla kendisine bir kızgınlığım yok ama ligi 8. sırada bitiren takımdan gidip şampiyon takıma gelirse bunun adı 2 yüzlüktür.Kadro muhteşem olur o ayrı ama ben hala ihtimal vermiyor.Egosu takıma zarar veriyor. hangi oyuncudan bahsedilse ah cnm onunla çok uğraşırdım.........

Arda'nın alternatifi Nene ise ben Arda'yı istemem o vakit. :D

Arda bence de Türkiye'ye gelmek istemez ama olur da ailevi sebepler yüzünden gelmek isterse ki bu çok olası, bize gelmesini isterim tabi ki. Onu Fenerbahçe formasıyla görmek hayatımda görmek istemeyeceğim ilk şeylerdendir.

Arda ister 19.sınıf ister 82.sınıf topçu olsun, Fatih terim etkisi, Selçuk-Burak-Hamit-Semih gibi en iyi Türk oyuncuların olduğu takımda şaha kalkar.

Gelmesin diyen taraftar da 2 maç sonunda affeder.

Arda bu yahu.

[video=youtube;fbkyzigCJsE]https://www.youtube.com/watch?v=fbkyzigCJsE[/video]

niye hem nene hem arda değil illaaa neden 2 den 1 biri 2 sinide al alabiliyosan sırf arda içiin demiyorum

Nene daha iyi.

Öte yandan Arda'ya sıcak bakan bir insan olarak 3.2'yi görünce şaşırdım, Selçuk'tan 1 kuruş fazla alırsa düpe düz saçmalık.

takımda amrabat, emre çolak,culio ve riera var sol kanat. sol kanat zenginliği var. orta saha da maşaallah dolu. gelse nereye geçecek :) sanmıyorum basına kalsa messi gelmişti

3.2 milyon garanti + 20 bin maç başı + helikopter + yemek istemiş, pazarlıklar sürüyormuş.

İstemez. Gelir gelmez kendi grubunu kurup yabancıların aldığı parayı konuşmaya başlar.

Kalsin istemez! Sevgilisiyle dolaşsin, fenerli arkadaslariyla dolaşsin, televizyoncu fenerli arkadaslariyla takilsin, artistlikler falan yapsin ama buraya gelmesin.

Medya harbi ne istediğini bilmiyor. Yollayana kadar akla karayı seçti medya yolladı şimdi getirmeye çalışıyor..

Gerek yok. Galatasaray artık arda üzerine kurulan 2 sene öncesinin saçma takımı değil yine kıçı başı büyütürse kadroya giremez ...

Gelirse ikiyüzlülük yapmış olur ama şimdiden Arda'yı emre belezoğlulaştırma cabamıza anlam veremiyorum.

bence arda gelirse yönetim cok büyük hata yapar. düzenli sekilde giden bir takimin dengesini bozar arda transferi. artik her iki günde bir medyada polemik yarartir, ve gene yabanci oyunculara karsi gruplasma var diye haberler cikar.

yanlis hatirlamiyorsam zamaninda galatasaray cok iyi giderneke kosecki transferini gerceklestirmis ve cok sorun yasamistir ve sampiyon da olamamistir. arda da bu etkiyi yapar.

bence arda gelirse yönetim cok büyük hata yapar. düzenli sekilde giden bir takimin dengesini bozar arda transferi. artik her iki günde bir medyada polemik yarartir, ve gene yabanci oyunculara karsi gruplasma var diye haberler cikar.

yanlis hatirlamiyorsam zamaninda galatasaray cok iyi giderneke kosecki transferini gerceklestirmis ve cok sorun yasamistir ve sampiyon da olamamistir. arda da bu etkiyi yapar.

şu arda'nın o kadar çok günahını aldık ki adam cennetlik oldu :) galatasaray zayıftı ve medyada da arda haberleri vardı diye, ihale ona kalıyodu. bu sene'nin 3 kahmaranından birisi melo dinlenme odasına kilitlenip; dinlene dinlene takım arkadaşını dövdü! bu yakışıyor mu sporculuğa? galatasaraya? ama istiyoruz adamı yine de. bu melo haberleri takıma zarar verebildi mi? hayır. çünkü takım güçlüydü. takım iskeleti iyiydi, sistem iyiydi.

arda hep takım çatısı kötü kurulmuş galatasaray'da oynadı. (özellikle son senelerinde) arkasında oturmuş bir 10 kişiyle arda'nın yaratıcı hücum yetenekleri daha da faydalı olacaktır... yönetim arda gibi kaliteli bir yerli getirip sol bek veya başka bir alan için kontenjanda boşluk yaratırsa (misal sene içinde semih sakatlansa/ceza alsa dany-ujfa ikilisi tandemi oluşturabilir) başarılı bir iş yapmış olur...

Üst Alt