Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz

Cevap: Nene'yi Beklet Başkan Arda'yı Alıyoruz

Iyi sallamislar.

Olasilik olsa bile ikisinide isterim Takimda, Nenê Arda'ya biraz daha iyi Top oynamayi ögretir :)

Gel be koca kafa gel.

Biz istiyoruz seni. BuralARDA'ki çoğu kişide istiyo ama sana kızgın olduğundan böyle konuşuyo.

Sen bizim evladımızsın. OralARDA yapamadığını göster gel GALATASARAY sevgisini yaşa tekrardan.

Yine alalım seni kollarımıza bağıralım ARDA TURAN diye.

Rubin Kazan 15 milyon vermiş satmamışlar.

Galatasarayın halen 7,5 milyon euroluk bonservis hakkı varmış.. Bu olay Galatasarayı umutlandırıyormuş..

Gerekçeye bak hizaya gel.

Sallama bir haber

hee oldu.

bi de ziya bir arkadaşının ismi olabilir... babanın adı da olabilir... ama benim adım değil.

Melo Riera'yı kilitlemiş de, dinlene dinlene dövmüş de. Gözünle gördün mü bunları. Tamam, fiziksel bir müdahale de bulunduğunu herkes biliyor ama bu olay yaşandığında medyadaki haberlerin çoğu Galatasaray'ı karalamak için yapılmış abartı haberlerdi. Ben Melo'nun bu kadar ileriye gittiğini düşünmüyorum.

Melo Riera'yı kilitlemiş de, dinlene dinlene dövmüş de. Gözünle gördün mü bunları. Tamam, fiziksel bir müdahale de bulunduğunu herkes biliyor ama bu olay yaşandığında medyadaki haberlerin çoğu Galatasaray'ı karalamak için yapılmış abartı haberlerdi. Ben Melo'nun bu kadar ileriye gittiğini düşünmüyorum.

riera'yı hepimiz gördük olaydan 2 gün sonra başında beresiyle. kuzey kutup'u pandası gibi bir gözünün etrafı mor bir halkayla çevriliydi. eğer melo'yu kötülemek için hanımının makyaj malzemeleriyle gözünün etrafını boyamadıysa, evet melo baya ileri gitmiş...

geçiniz beleşe gelecek olsa bile gelmesin en zor dönemimizde FT yi son dakika bırakıp kaçtı

Şimdi Atletico bu adamı 15 milyondan aşağı satmaz diyorlar. Biz de bu parayı verince nasıl olacak? Hem oyuncunu gönder, orada oynat bir sezon, bir de üstüne 2-3 milyon Avro para mı vereceğiz Atletico'ya??!?! Bunun tek sebebi de Arda efendinin Avrupa hevesini alması ve sonra kız arkadaşı ve kankaları yüzünden Türkiye'ye geri dönmek istemesi. Bu kadar mantıklı transferler yapılırken Arda'ya 5milyon Avro'dan fazla para verirse bu yönetim yazıklar olsun!!

Valla böyle bir duruma düşmektense Arda fb'ye gitsin daha az koyar!

Arda gelmek istiyorsa fedakarlik yapmali. Senelik 2m+10 bin mac basi.

Atletico da bizde kazandigindan cok daha az kazaniyor.

Simdi en iyi yerlilerin oldugu, CL'e direk katilan ve Fatih Terim'in calistirdigi takima geri gelmek istiyor. Üstelik son anda gemiyi terk edip herkesi zor durumda birakmisken. Üstel senelik 3,2m isteyerek.

Sonra adi GS sevdasi oluyor, öyle mi?

Pehhh, siz onu küllahima anlatin!

Atletico Arda'nın bonservisinin hepsini odememis zaten gelirse bedava gelir

yıllık 2 milyon + 10.000 mac bası olabilrd

tabi bu transfer olmaz NET olarak.

Arda'nın geri dönmesi,Hamit + Burak + Amrabat transferleriyle rüya takım diye tabir edilen takımımıza çomak sokmak isteyenlerin önerisidir.Galatasaray düşmanı medya ise buna ön ayak oluyor.Bir kaç hafta önce bir eğlence merkezinden çıkarken Aziz Yıldırım'ın tahliyesi hakkında yorum yaparken söze Başkanımız diye başlayan bir adamın geri dönmesini kesinlikle hazmedemem.Üstelik dibe vurmuş bir takımın kaptanı olarak baba gözüyle gördüğü Terim'i ansızın terketmişken.Yok,yok Allah yazdıysa bozsun.Nereye giderse gitsin ama yolu bizimle kesişmesin.

Arda'nın Galatasaray'a külübüne bir daha adım atması tarihin en büyük ayıbı olur.

Ben yıllık $50.000'a hizipiçilik yapatım takımda. Sevmediğim yabancılara pas atmam, ergen ergen haraketler yapıp takımın huzurunu bozarım. Öyle $2.m falan istemiyorum yani.

Dikkatinizi çktimi bilmiyorum ama Kesınlıkle Arda bızı ıstıyor. Çünkü Arda gecen sene hakkında gitti gidecek , kalmak istemiyor haberlerı karsısında sus pus olmuştu ama basında çıkan hakkındaki magazinsel haberleri anında yalanlamasını biliyordu. Ve Arkadaşın basına çıkma gibi bir huyu oldugundan, şu ana kadarda derin bir sessizlige büründügüne göre haber bal gibi doğru...Yoksa ben Madridde mutluyum, gelmeye niyetim yok diye 1.dakıkasında salvoları yapardı, merak etmeyin ;)

ardayı sevmenize engel olan fener medyasının palavrayısa boşverin gitsin adam sanki fener formasını giydide yapmadığınız şey yok yaa

herkes kötü geçirdiğimiz sezonların tek sorumlusu olarak ardayı görmesin saçma sapan transferleri yapan adnan polatla adnan sezgindir..

yerli kalitesi diye barış mustafa serdar özkan mehmet batdal gibi adamları alan o yönetimi unutma kiraya jo santoslar falan saçma sapan transferler mahvetti takımı

arda o dönem bile takımın en iyiysidi takımda ona yardım eden kimsenin olmamasına rağmen hatta o dönem h.baltanın ne kadar formsuz olduğunuda eklerseniz ortaya çıkar mücadelesi abuk sabuk adama yorum yazmayın sinir etmeyin beni

Koca sezon bizde sakatım diye yatıp,milli maçlarda iyileşen adam değil miydi Arda.

2000 tane adamın küfürü yüzüne,kendini destekleyen 30 milyon taraftara küsen,taraftarlığı öğretmeye çalışan adam değil miydi Arda ?

Fatih Terim'i,Galatasaray'ı yarı yolda bırakıp giden adam değil miydi Arda ?

Avrupa'ya gidince ben böyle cok iyiyim,yok işte helikopter falan diye acıklama yapan adam değil miydi Arda ?

Simdi senin yorumun mu sacmalık benım kı mı ?

Edebini takın adam gibi yorum yaz Ali bey.

atletico ardanın parasını yatırmadıysa kafa kafaya adrian ile değişelim arda kalsın

Üst Alt