Nerede o eski tribünler? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nerede o eski tribünler?

Cevap: Tribunlere yenilik gerek

Maç izlenip futboldan keyif alınmalı, takıma katkı yapılmaya çalışılmalı.

Eski sevgililere göndermeler değil, hakemlere değil, diğer takımlara değil.

Tehdit yerine "cesaretlendirme"yi öncelik olarak almalıyız.

Yoksa istersen dünyanın en berbat tezahüratını söle, ya da en tempolu, hiçbir zaman o eski günlerine dönemeyeceksin sayın taraftar.

Öncelikle UA'nın yeniden kapalıya gecmesi lazım.

Orkestra sefi onlar eski acıkta tutmadı maalesef

Ayrıca bende marslar besteler söylemenin zamanı olmalı oyunun sekline göre tepki verirsek daha cok faydalı olıcagını dusunuyorum

Herşeyden önce bu trübünlerin liderleri olarak öne çıkanlar, takımda tribünde benim, ben eleştirilemezim kompleksinden kurtulmalı. Taraftarın oraya maç seyretmeye gittiği ve maçın içinde tepkilerini kendisinin zamanla vermeyi öğreneceği unutulmamalı.

Bu taraftar Bordeaux maçındaki gibi olsun her maç iddia ediyorum bizi kimse tutamaz.O maçta ben de stattaydım,inanılmazdı gerçekten.Maç 3-3 olduğunda bile aynen destek vermeye devam edildi takıma.Ama bu sene gözle görülür bir düşüş var trübünlerde.Nedense hep yavaş,arabesk tezahüratlar yapılıyor bu yıl.Ultraslan da tekrardan kapalıya geçmeli bence.

Cevap: Nerede o eski tribünler

River Plate in Sos Cagon u Galatasaray için tekrar yazılmalı taraftar ağzından yazılmalı. Çıldırın çıldırın bestesi ancak anonslarda kalır. Taraftarın ağzında yer edecek bir tezahurat değil olmayacakta sezon başından beri her maça gidiyorum statda Çıldırın Çıldırın çalıyor millet üçlü çekiyor kimse oralı değil. Bu besteyi yeniden yazıp TT Arenayla beraber bu tezahuratıda tribenlere kabul ettirip Türkiyenin en önemli taraftarı olduğumuzu aleme tekrar göstermeliyiz. Bu besteyi ultrAslan a yazdırmak gerek.

Ne yalan söyliyim CL'de maclarından sonra samiyene gitmek icimden gelmiyor . Orta okul , lise yıllarım o stadda gecti . Gercekten hava cok baskaydı o zamanlar . Sanki tribün macı oynuyordu pozisyona göre tezahurat tepki ... Herkez tribünde hareket edisleri simdi gözüme geliyorda ah ulan diyesim geliyor . O yıllardan sonra yine gittim maclara ama tribünlerin ici gercekten bosalmıs kasap abi ile gecen fener deplasman macından önce konusuyoruz . O da aynısını söylüyor . Bunun bence biraz sebebi tribünü birilerinin sahipneip bazıları dıslanmıs gibi olması . İnsallah yeni stadımızla bunlar düzelicektir .

Belediye maçında taraftar rezalet ötesiydi. Saldır Galatasaray.. Cimbomum benim. 3lü.. derken maç bitti arkadaş. rakip takımın ayağına top geldiginde hala tezahuratlar devam ediyor. Islık tufanı kopmalı rakip takımın oyuncusunun ayakları titremeli, o eski havayı yakalmalıyız ama çok zor gibi gözüküyor. Eski açığı Liseli gruplar doldurmuşken geçmiş olsun diyebilirim.

Eski açıkta kel kafalı bir godoman bir herif var,o adamın derhal uzaklaştırılması lazım :D

yanlız o iskelet bobmaymış.bu arada konuyu açan arkadaş haklı eski tribün yok.maalesef hayatımda hiç samiyende maç izleme gururuna erişemedim ama takımın 12 senedir hiçbir maçını kaçırmadım diyebilirim ama şu kesin ki tribündeki ateşli taraftar ivmesi giderek azalıyor,marşlar eskisi kadar canlı söylenmiyor vs....bunun sebebi tek faktöre bağlı olamaz kesinlikle multifaktöriyel

Sabri, Arda, Kewell gibi taraftarı tek hareketiyle ateşleyecek oyuncuların taraftara el kol hareketleriyle işaret verip ateşlemesi gerek mesela özellikle Sabri takımın amigolarındandı bir ara.

Futbolcuların amigoluk yapması lazım bir yerde de özellikle fenerde Tuncay bunu çok yapmıştı. Bizde de futbolcuların taraftarla bütünleşip, taraftarı takımın itici gücü haline getirmesi lazım. Saygılar..

bu mesajıma site yöneticilerden cevap istiyorum. bunu daha önce de tribündeki liderlerimize sorduk ama cevap alamadık. allahınızı severseniz bu ultraslan neden kapalıdan eski açığa geçti. bu işin mantığı nedir,, uzak kalıyor taraftar sahaya. asıl bağıran taraftar kale arkasına hapsoldu. rakipler artık sami yen'e eskisi gibi gelmiyor. buna cevap lütfen.. ayrıca eskiden taraftarın daha yürekten destek verdiği konusuna gelince.. evet bu doğrudur ama biraz da doymuşlukla ilgili buna da katılıyorum. ayrıca bu takım gene kök söktürsün eskisi gibi barcalara milanlara juvelere liverpoollara romalara,, bu tribünler gene eskisi gibi olur merak etmeyin. evet baştaki videoları izledim manu ve barca videolarını,, ama şunu da kabul edelim. geçen sene bordeaux maçındaki taraftar da en az o zamanlardaki gibi coşkuluydu. hayatımda sami yen'i o kadar muhteşem, gürültülü hatırlamıyorum ben. ama baştaki sorumu tekrar soruyorum, bu ultraslanın yaptğı değişikliğin sebebi nedir??

bu mesajıma site yöneticilerden cevap istiyorum. bunu daha önce de tribündeki liderlerimize sorduk ama cevap alamadık. allahınızı severseniz bu ultraslan neden kapalıdan eski açığa geçti. bu işin mantığı nedir,, uzak kalıyor taraftar sahaya. asıl bağıran taraftar kale arkasına hapsoldu. rakipler artık sami yen'e eskisi gibi gelmiyor. buna cevap lütfen.. ayrıca eskiden taraftarın daha yürekten destek verdiği konusuna gelince.. evet bu doğrudur ama biraz da doymuşlukla ilgili buna da katılıyorum. ayrıca bu takım gene kök söktürsün eskisi gibi barcalara milanlara juvelere liverpoollara romalara,, bu tribünler gene eskisi gibi olur merak etmeyin. evet baştaki videoları izledim manu ve barca videolarını,, ama şunu da kabul edelim. geçen sene bordeaux maçındaki taraftar da en az o zamanlardaki gibi coşkuluydu. hayatımda sami yen'i o kadar muhteşem, gürültülü hatırlamıyorum ben. ama baştaki sorumu tekrar soruyorum, bu ultraslanın yaptğı değişikliğin sebebi nedir??

1)Alpaslan Abi son senesinde Eski açıktaydı ve vefatından sonra da Alpaslan Dikmen tribünü olarak anıldı o tribün.

2)Fb maçından sonra yaşanan olaylar sonucunda kapalı da sıkıntı oluyor düşüncesi fazlalık kazandı ve oraya gidildi.

teşekkür ettim cevaplar için :) ama bence aslantepe'de kale arkasında değil de maratonda olunsa çok daha etkili olunur.

Artan bilet fiyatları,taraftarlara getirilen yasaklar ve futbolun endüstriyelleşmesi bunların en büyük sebebi.

Çünkü önceden gerçek taraftar gidiyor stada,kapalı ya da numaralıda kombine alıp milyarlar döken insanların çok azı 90 dk susmadan bağıracak insanlar.

Ve en önemlisi bu insanları susturmamak için sebep.Verilen videolar hep avrupa maçları,takımın ligde ve avrupada en iyi olduğu zamanlar.Başarı...

1)Alpaslan Abi son senesinde Eski açıktaydı ve vefatından sonra da Alpaslan Dikmen tribünü olarak anıldı o tribün.

2)Fb maçından sonra yaşanan olaylar sonucunda kapalı da sıkıntı oluyor düşüncesi fazlalık kazandı ve oraya gidildi.

Evet,bunlarda geçişin sebeplerinden...

Üst Alt