Nerede o eski tribünler? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nerede o eski tribünler?

Cevap: Nerede o eski tribünler?

Bence tribünlerin bu şekilde olması çok normal. Bizim tribünler her zaman büyük maçlarda çoşar. İleri ki zamanlarda büyük takımlarla karşılaşırsak eski atmosferi yakalarız.

Bu konuda benim tek eleştirim olur.O da tribünler çok başı buyruk hareket ediyor.Bir bütünlük yok ortada.

Mesela rakip takıma ıslık çalıncakken,bir taraf ıslık çalmaya çabalıyor.Diğer taraf aksine "Siiieeeeenn vaaarryıaaaaa Sieeeeennnnn"diye bağırıyorlar.Ortaya karışık bir çorba çıkıyor.Bence hiç kimseyi gaza getirmez bu durum.Eskiden bütün stad aynı anda ne yapıcaksak yapardık artık öyle değil.

Tek ortak söylebildiğimiz şarkılar ise Harry Kewell,Baros ...vb. gibi şarkılar yani futbolcularımız için yazılan şarkılar.

tek seslilik uzerinde yogunlasmaliyiz her tribun kafasina gore takliyor ve eski acik da baya zorlaniyor oysaki eski acigi takip edebilseler hersey daha iyi olucak

Birbirleriyle iletişim halindeler zaten ama birbirlerine her maç sinir oluyorlar. Kapalının bir bölümü Eski Açık'a geçtiğinden beri böyle durum. Tribün liderlerinin gençleştirilmesi lazım. Sebo Reis var başta güya ama adamın hiçbirşey yaptığı yok.

Birbirleriyle iletişim halindeler zaten ama birbirlerine her maç sinir oluyorlar. Kapalının bir bölümü Eski Açık'a geçtiğinden beri böyle durum. Tribün liderlerinin gençleştirilmesi lazım. Sebo Reis var başta güya ama adamın hiçbirşey yaptığı yok.

Terbiyesizlik yapmayın, haddinizi bilin lütfen.

Pardon ne terbiyesizliği? Ben gördüğümü söylüyorum. Tribünde bariz bölünmeler var ve bu durumu toparlayacak olan kimdir liderlerdir. Toparlama yapılmıyorsa da yanlışlar vardır. Bunu da söylemek bir taraftar olarak hata değildir.

Tribünün neresinde bölümme var acaba, yoksa bizmi körüz? Türkiye'de bir tek bizim tribünlerimizde tek bir grubun adı var, sadece bizim tribünlerimizde bu kadar birlik beraberlik var, yanlışlar elbet var tabiiki hatalarda yapılıyor ama hiçbirşey yapmıyor dediğiniz insanlar sayesinde bu tribünlerin bu kadar içiçe olduğunu unutmayın, eğer hala bir şey yapmıyor diye bir şüpheniz varsa lütfen bir maçtan önce misafirimiz olun, oturup tartışalım düzgün bir şekilde, anlatalım doğruları yanlışları.

Nevizade Geceleri çok sağlam bi marş.Ha tabi eski ateş yok ama daha durun atletico maçını bekleyin.

Tribünün neresinde bölümme var acaba, yoksa bizmi körüz? Türkiye'de bir tek bizim tribünlerimizde tek bir grubun adı var, sadece bizim tribünlerimizde bu kadar birlik beraberlik var, yanlışlar elbet var tabiiki hatalarda yapılıyor ama hiçbirşey yapmıyor dediğiniz insanlar sayesinde bu tribünlerin bu kadar içiçe olduğunu unutmayın, eğer hala bir şey yapmıyor diye bir şüpheniz varsa lütfen bir maçtan önce misafirimiz olun, oturup tartışalım düzgün bir şekilde, anlatalım doğruları yanlışları.

Bakın yanlış anladınız ben sadece bu konuda birşey yapmadığını düşünüyorum. Genel olarak konuşmadım. Tabii ki biliyorum bu insanların gece gündüz çabaladıklarını. Ancak birkaç maç mesela kapalı aleyhine tezahüratlar yapıldı kapalı ve eski açık hep ayrı telden çaldı. Ben bunları eleştiriyorum ki bence yanlış değilim. Bu konuyu çözmek bu kadar zor olmamalı birşey yapmıyor dememin sebebi de bu. Elimden geldiğince toplanmalara katılmaya çalışıyorum zaten artık. Hepimizin ortak çabası Galatasaray olduktan sonra bu gibi şeylerin olmaması gerek düşüncem bu umarım anlatabilmişimdir.

Bakın yanlış anladınız ben sadece bu konuda birşey yapmadığını düşünüyorum. Genel olarak konuşmadım. Tabii ki biliyorum bu insanların gece gündüz çabaladıklarını. Ancak birkaç maç mesela kapalı aleyhine tezahüratlar yapıldı kapalı ve eski açık hep ayrı telden çaldı. Ben bunları eleştiriyorum ki bence yanlış değilim. Bu konuyu çözmek bu kadar zor olmamalı birşey yapmıyor dememin sebebi de bu. Elimden geldiğince toplanmalara katılmaya çalışıyorum zaten artık. Hepimizin ortak çabası Galatasaray olduktan sonra bu gibi şeylerin olmaması gerek düşüncem bu umarım anlatabilmişimdir.

Arkadaşım tabiiki anlıyorum, bu konuda birçok yol denendi emin olabilirsin.

Yapılan toplantıda da 10 'ar dakika tezahürat kararı alındı ancak buda olmayınca ondanda vazgeçildi. Şuanda gerçekten Eski Açıkta güzel bir atmosfer oluşuyor her maçta, ama LigTV'nin sesi kısma olayı televizyonlara yansıtmıyor bu atmosferi.

Ortak çabamız Galatasaray olduktan sonra herşeyi aşabiliriz ama 'birşey yapmıyorlar' gibisinden bir cümleyi kaldıramıyorum artık, birçok kez yazıp yazıp sildim mesajlarımı, çünkü bazı arkadaşlar öyle odaklanmışki eleştiri yapacağım diye belli bir grubu ve insanları karalamaya, sinir bozuyorlar artık. Dert, sorun elbette var, her dönemdede oldu ancak birlik beraberlik açısından hiçbir zaman sorunumuz olmadı, olmayacakta, bu konularıda el birliğiyle aşacağız, Atletico maçı birçok şeyin değiştiği maç olacak, 25 Şubatı bekleyelim görelim. :)

Arkadaşım tabiiki anlıyorum, bu konuda birçok yol denendi emin olabilirsin.

Yapılan toplantıda da 10 'ar dakika tezahürat kararı alındı ancak buda olmayınca ondanda vazgeçildi. Şuanda gerçekten Eski Açıkta güzel bir atmosfer oluşuyor her maçta, ama LigTV'nin sesi kısma olayı televizyonlara yansıtmıyor bu atmosferi.

Ortak çabamız Galatasaray olduktan sonra herşeyi aşabiliriz ama 'birşey yapmıyorlar' gibisinden bir cümleyi kaldıramıyorum artık, birçok kez yazıp yazıp sildim mesajlarımı, çünkü bazı arkadaşlar öyle odaklanmışki eleştiri yapacağım diye belli bir grubu ve insanları karalamaya, sinir bozuyorlar artık. Dert, sorun elbette var, her dönemdede oldu ancak birlik beraberlik açısından hiçbir zaman sorunumuz olmadı, olmayacakta, bu konularıda el birliğiyle aşacağız, Atletico maçı birçok şeyin değiştiği maç olacak, 25 Şubatı bekleyelim görelim. :)

Merak etme dostum öyle körü körüne eleştiri asla yapmam. Kimin ne kadar çabaladığı da ortada zaten gece gündüz çabalayan insanlar var. Her maçı Eski Açıkta izliyorum ben de ve gerçekten o manzarada üzüldüm. Mesela son Antalya maçında Eski Açık gerçekten iyiydi ama Kapalı eşlik etmedi fazla. Neden bir ağızdan sesimizi yükseltemiyoruz zoruma gidiyor. İlla ki şartlar zordur ama herkesin elinden geleni yapması lazım mesela her hafta toplanmalar falan ayarlansa ki ayarlanıyor sorunlar aşılacaktır inşallah.

Ben de Madrid maçında mükemmel bir atmosfer bekliyorum. Herkes gerçek taraftarımızı görecek inşallah ;)

Welcome to Hell koreografisi, top atletico madridli oyuncularada iken muthis islik ve ugultu... Itici tezahurat, lalaylay saldir galatasaraysiz 90 dakika... 10 sene önce sl maclarindaki iken titreyen kamera goruntuleri... 85. Dakikada ALLAH KORUSUN mac 0-1 iken sessiz kalmasin tribunler, son dakikaya kadar skor ne olursa olsun tam bir cehennem havasi olsun, maca gidenler ASY cehennemini gosterin Reyes ve arkadaslarina

Çok istememe rağmen elde olmayan sebeblerle ben gidemiyorum maça. Fakat gidecek olanlardan ve uA dan bir ricam var arkadaşımızın dediği gibi herşeyi biryana bırakıp bu maç tüm Avrupa'ya bu stada niçin Cehennem dendiğini tekrar hatırlatalım.

Nevizade geceleri, asaletin bize yeter, vb. maçlardan once soylenmeli veya garantiledikten sonra (3-0, 4-0). Benim tribunde uykum gelio bunlar soylendigi zaman tempo acayip dusuyor. Bakın bu sene tribunlere her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Neden? Çünkü çok genç bir kaptanla sahadayız dahası fanatik bir kaptanımız var. Biz gol yiyip geri dustugumuzde o bizim kadar moral bozuyor ve takımı ateşleyemiyor. (Bkz. Kaptan Hakan Şükür, Bülent Korkmaz vs.) O yuzden bizim takımı ateşlememiz lazım ama öyle Antalya maçındaki gibi gol yer yemez asaletin bize yeteri yapıştırarak değil!!!

Üst Alt