Nerede o eski tribünler? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nerede o eski tribünler?

Cevap: Nerede o eski tribünler?

abi kimse alınmasın ama bursaspor seyircisi kadar olamıyoruz.hakemin kararlarına biraz protesto ya birazcık allah rızası için avrupalı gibi maç izleyin.elin bursası beşiktaşı yapıyor.türkü söyleyeceğemize maçı takip edip.hakemi baskı altına alsak çokmu şey kaybederiz?

Cevap: Nerede o eski tribünler

Artan bilet fiyatları,taraftarlara getirilen yasaklar ve futbolun endüstriyelleşmesi bunların en büyük sebebi.

Çünkü önceden gerçek taraftar gidiyor stada,kapalı ya da numaralıda kombine alıp milyarlar döken insanların çok azı 90 dk susmadan bağıracak insanlar.

Ve en önemlisi bu insanları susturmamak için sebep.Verilen videolar hep avrupa maçları,takımın ligde ve avrupada en iyi olduğu zamanlar.Başarı...

abi bence başarı gelince taraftar coşuyosa bu biraz iyi gün taraftarlığına kaçıyo gibi:D biz o günlerdeki gibi olucazki takım arkasındaki güçle tekrar o başarıyı yakalasın?

Cevap: Nerede o eski tribünler?

anlamıyorum ya sizi taraftarda ne var eski açık inletiyor bizzat kendim şahidim her maç eski açıktayım artık o ıslıklamalarıda yapıyoruz gerektiğinde siz başka maçımı izliyorsunuz. ayrıca ne zaman sen varya seni söylediysek goller geldi takım gaza geliyor bence bunları söyleyince ayrıca bu sene en iyi taraftar bizim takımda boşuna nefes tüketmeyin valla sizin yazdıklarınızı okuyunca sinir krizi geçirir valla

En son ne zaman taraftarımız bize maç kazandırdı?

En son ne zaman taraftarimiz bize mac kazandirdi?

veya bu soruyu cehennem mi cennet mi diyede sorabiliriz bu bir gercek artik ozellikle avrupa takimlarinin ustunde baski kuramiyoruz eskiden adamlarin ayaklari titrerdi tabi bunun baska durumlarida vardi ama artik adama cehenneme giricen diyince maca daha fazla motive cikiyor kendini ispatlamaya cikiyor sanki kendi silahimizla vurulmaya basladik yada artik o silahi kullanamiyoruz ben 98 03 sezonlari sureki maclara giderdim ozelliklede avrupa maclarina artik fazla gitmiyorum bunun baska sebebleri var ama kesinle o eski havamiz yok yine mactaydim gecen sene hamburg maci ilk golu yedik stad sustu herkes korktu ikiyide yermiz die sonucu biliyosunuz bu takimida etkiliyor kesinlikle neyse cok uzatmiyim siz ne dusunuyorsunuz ?

Cevap: En son ne zaman taraftarimiz bize mac kazandirdi?

Bugün paso ıslıkladık , sanırım sizin isteğiniz meşale yakılıp sahaya atılması :D

bugün atmosfer golü yiyene kadar iyiydi ilk 15 dakika ise harikaydı.ama golden sonra gitti bütün tribün ateşi.diğer konulardan birinde bi renkdaş yazmıştı katılmamak elde değil kardeşim:takım oynamazsa,taraftarı heyecanlandırmazsa taraftar ne yapsın!!!

Biz bugün ıslıklayınca kendi takımımız afalladı bilmem dikkat ettiniz mi ? :D

Hakem penaltıyı verseydi, Madrid 10 kişi kalacaktı ve büyük olasılıkla biz 2-1 belki de 3-1 kazancaktık. taraftarın ne yaptığını da kimse takmayacaktı. Rijkaard'a övgüler dizilecekti, Caner Kahraman olacaktı, Mustafa Sarp Iniesta olacaktı, vs vs vs...

Bu maçı kaybetmemizin tek sebebi var bence, maçı kaybetmemizi isteyen hakemlerdir. Asistan hakem denilen şeyler olmasa; diyeceğim ki hakem görmedi. Kenardan Rijkaard bile görüyor ama 2 metredeki asistan hakem görmüyor. Bence bal gibi görüyor da, görmemezlikten geliyor.

Yanarım yanarım şu madridlileri yenemedik ona yanarım.

Atmosfer güzeldi ama hakemi baskı altına alamıyoruz. Her aleyhimize verilen kararda ispanyollar gibi hep bir ağızdan "heyyyy" diye bağırsaydık, belki penaltıyı kazanabilirdik. :)

futbol reyesin de dediği gibi stadyumun yeşil kısmında oynanıyo

taraftar maç falan kazandırmaz geçiniz...

Kopukluğu gidersek hiçbir problem yok.Dün yeniden bile baya ses geldi.Ancak taraftarın bir kısmı ıslıklarken diğerleri tezahürat yapınca ikisinin de anlamı kalmıyor.En azından büyük bir kısmın tek ses haline gelmesi şart.O zaman baskı kurulmama imkanı görmüyorum.Çünkü bir ara bir ıslık sesi vardı kafam şişti valla. :)

Üst Alt