Netflix | Ana Konu - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eb088d3a1541c0fb7031330f4cb5cc6c_706x397.jpg

Beklemekteyiz. @Gökhan Sancak

*gonul - filmi,
netflix dili ingilizce olmayan filmler arasinda - haftalik listesinde ilk 10a girmis .
kult film *cingeneler zamani - minvalinde bir ise benziyor...

Netflix de, kendi yapımı olmayan, biraz eski güzel filmler var. Ancak afişi yok, orginal ismi yok, Türkçe ismini değiştirmişler. Başrol oyuncusunun yeni, cazip bir resmini koyuyorlar. Bambaşka bir film gibi piyasaya sürüyorlar. Filmin ortasında daha önce izlediğinizi hatırlayıp kesiyorsunuz. Bunun adı sahtekarlık değil de nedir? Tıklama dünyası.

Gonul filmi fragmanlarina gore sempatik biseye benziyor izlemek icin heves ediyorum buyuk ihtimalle izlerken cirta baglar sonrada soverim zamana yazik diye

yorumlar haliyle ikiye ayrilmis durumda.

< spoiler olur diye ayrima deginmek istemiyorum nacizane.
bildigin uzere ,begeni goreceli oldugundan -
*sayet , < kurulan bu tarz dunyalara olumlu yaklasiyorsan izliyorsan sanat bazli, hosuna gidecek bir yapim olabilir diye dusunuyorum... > film konsept olarak *emir kusturica balkan tandansli _benzetimler yapiliyor *
bu filme dair olusan dunyaya yonelik *yapilan yorumlarda. . .

dekor,kostumler, manzara, olusturulan dunya, muzikler, cekim ve kimi cok iyi oyunculuklar baglaminda dikkat cekici...

daha iyisi veya daha kotusu yapilabilir mi - bu da her daim aci tatli eksi baglaminda yorumlara dokulecektir yapici bazli yorumlar dolayli .

diger yandan salt netflix baz'in da baktigim ; kaliteli bir is - platformun kimi filmleri ile kiyaslarsam....

@Murat Durmaz , @Vasfi Vural , @Barış Savaş , @Ömer Karataş , @Tuncay Van , @Hayri Cund , @Gökhan Sancak
( *turu/genre tarziniz degilse , asagidaki fragmani es gecebilirsiniz ) < = >

su filmi cok merak ediyorum ,- bayagidir bekliyorum. kendi turu ozelinde ;

ayri basliginin olmasini istedigim yapimlardan. soundlarini son donemin basarili bir yeteneginin elinden cikmasi da filmi ayri bir leziz yapacagi asikar tarafimda. bu turde, sound, muzik vs onemli bir meziyet oluyor zamanlama ve yerli yerinde montaj.
iyi yapilan soundlar filmi bir tik daha leziz yapiyor kanimca.

dolayisiyla, filmin kendisi disinda, soundlari da konusulacaktir diye dusunuyorum.

edit, bu arada aklima gelmisken,
sevgili vasfi , senin acmis oldugun kisa korku alter hikayelerinden firlamis bir filme benziyor fragman.

*asiklar bayrami filmini ustte bahsetmistim,, buna ek olarak haber bazli ; platform da yerini almis.
- bir baba-ogul hikayesi olan filmde - kivanc tatlitug ve settar tanriogen basrol olarak bizleri yolculuklarina davet ediyor -.

iyi seyirler

ilginc bir film geliyor - yerli is :

- film ismi ; andropoz
-engin gunaydin ~ taylan biraderler -imzali
-tur ; bi cesit *kara komedi
-senaryo ; engin gunaydin
-yonetmen ; taylan biraderler
-oyuncular ; engin gunaydin, tamer karadagli ,derya karadas, sebnem hassanisoughi ,turgut tuncalp ,vs...
yayin tarihi ; 7 ekim

Üst Alt