Netflix | Ana Konu - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sevgili vasfi, bu , ana de armas'in oynadigi fiilm degil mi ? kendisin oyunculugun begenirim - bekledigim bir filmdi . - sirf *yonetmeninden dolayi ozellikle...

< * chopper(2000) filmi kulttur nazarimda. hem yonetmenin hem filmde oynayan eric bana nin kirilma donemi olarak goruyorum bu bahsini ettigim filmi. yonetmen yeni zellanda'li , eric bana australyali...iki uzak diyarin hollywood tarafindan da dikkate alinmasina bi nevi isik olmus diye bilirim bu kult eser ozelinde.......
tur ; suc,dram, bio harmanlamasi bir film. ne kadar gercekle benzesir veya ozune sadik kalinmis ; ana karakterin hayatini okuyanlar yorumlarsa daha dogru ve de saglikli olur.

sevgili vasfi, bu , ana de armas'in oynadigi fiilm degil mi ? kendisin oyunculugun begenirim - bekledigim bir filmdi . - sirf *yonetmeninden dolayi ozellikle...

< * chopper(2000) filmi kulttur nazarimda. hem yonetmenin hem filmde oynayan eric bana nin kirilma donemi olarak goruyorum bu bahsini ettigim filmi. yonetmen yeni zellanda'li , eric bana australyali...iki uzak diyarin hollywood tarafindan da dikkate alinmasina bi nevi isik olmus diye bilirim bu kult eser ozelinde.......
tur ; suc,dram, bio harmanlamasi bir film. ne kadar gercekle benzesir veya ozune sadik kalinmis ; ana karakterin hayatini okuyanlar yorumlarsa daha dogru ve de saglikli olur.
Başrolü ben de severim abi :D

Başarılı bir filmdi. Ryan'ın performansı izlettirir. Konu klişe ama.
sevgili mehmet,

yorumun icin tesekkur ederim. izleyecegim en kisa zamanda.

genel olarak , *ryan'in hemen hemen her filmini izledim yanilmiyorsam.
cool bir havasi ve aurasi var. kendisini izlettiriyor. film yelpazesin de dram dan , komediye,
arthouse dan, aksiyon komediye,romantik den , dram'a ,bilim kurguya vsvs cesitliligi guzel harmanlamis bir isim. *notebook filmi kult ve de en cok ses getiren filmi idi benim adima... keza , driver, only god forgives, blade runner gibi filmler i arthouse / punk / noir havayi begenmistim... *the place beyond the pines(2012) filmini de ilginc bulmustum.
son olarak, eglencelik buldugum iki filminin yeri ayri ; the nice guys(2016), crazy ,stupid, love(2011) .

netflix genel basliga donersem,
gecenlerde ekledigim yerli filmin tanitim vidyosun dan sonra, filmin genis fragmani yayinlanmis bkm sayfasinda :

iyi seyirler .

@ zeyting agaci - dizisini izleyen var mi - merak ettim.

bir iki oyuncu yuzunden izlemekte tereddut ediyorum. az once pozitif bir kac yoruma denk geldim iyi diyorlar.

simdilik yakin donem baglaminda tek bekledigim is :

* cabinet of curiosities - antoloji bazli ses getirecek bir yapim .
25 ekim'de başlıyacak bir aksilik olmazsa.
uste yonetmen *guillermo del toro imzalı
sezonu 8 bolum den olusan korku hikaye temali leziz bir is olacagi kanisindayim...

Üst Alt