Netflix | Ana Konu - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eyv.

Kate çok itici ya. 💕 değil de 1. sezondan Beckin manyak arkadaşı 🍑 gibi. 💕 yaşıyorsa fena olur
Kate insanın içini gıcıklayan tiplerden. Ama daha fazla hoş olur onunla yatmak, kısrak gibin ;D

LOVE olabilme ihtimalini zorluyorum. Çünkü duruşu, bakışı, saçının kulağıın arkasına atması falan ne bileyim belki ben fazla zorluyorum ama %1 de olsa zorlayacağım :red: LOVE öyle bir son hak etmiyordu, daha efsane olmalıydı bence.

You 4 Sezon 2. Part'ın fragmanı gelmiş ilk part'ı seyretmeyenler izlemesin.
Love ya yaşıyor ya da Joe halüsinasyon görmeye başladı acayip bir 5 bölüm daha olacak.

1. Part'ın son bölümünü izlemedim ama spoiler içerisine yazdığın mesaja baktım.

Yukarıda Şükrü'ye yazdığım teorim gerçek olacak gibi :red:
Olabilir çünkü 3. sezon sonunda öldüğüne dair kesin görüntüler olduğunu hatırlamıyorum o belediye başkan adayının bu kadar bilgiyi nasıl edindiğini merak ediyordum muhtemelen konuyu bağlayacaklar.

Olabilir çünkü 3. sezon sonunda öldüğüne dair kesin görüntüler olduğunu hatırlamıyorum o belediye başkan adayının bu kadar bilgiyi nasıl edindiğini merak ediyordum muhtemelen konuyu bağlayacaklar.
Çok büyük ihtimal yaşıyor. O konu bariz gibi duruyor.

Benim diğer teorim LOVE'ın Kate çıkması. Bak bu da hiç ama hiç ikansız değil.

Bak ben sana ne dedim :red: @Şükrü Erden

Kate çıkma ihtimali bence zayıf ama kesin olmaz diyemem, benim dikkatimi çeken Roald Joa ile konuşmasında oradakilerin bir dönem Amerika da olduğundan bahsediyorlardı Love ile daha önceden tanışmış olabilirler belki de böyle bağlayacaklar. Ama dizinin bu sezonu acayip izletiyor ne ara 5 bölümü izledim zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım akıcılık 10/10 olmuş.

Kate çıkma ihtimali bence zayıf ama kesin olmaz diyemem, benim dikkatimi çeken Roald Joa ile konuşmasında oradakilerin bir dönem Amerika da olduğundan bahsediyorlardı Love ile daha önceden tanışmış olabilirler belki de böyle bağlayacaklar. Ama dizinin bu sezonu acayip izletiyor ne ara 5 bölümü izledim zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım akıcılık 10/10 olmuş.
LOVE'ın intikamı olayı, zaten babasının Joe'nun peşinde adam takması sebebiyle 1. sırada. O yüzden arkadaşları intikam alıyor olabilirler. Çünkü çok çabuk gruba giriş yaptı Joe. Çok hızlı gelişti olaylar.

Dediğin gibi akıcılık çok iyi. Ulan 50 dk. ne ara geçti, bölüm ne ara bitti diyorsun.

Bence halüsinasyon ama olabilir tabi. 👍

. o belediye başkan adayı Joe'in kafasında yaşaması ve katil Joe çıkarsa şaşırmam. Joe dışında kimle konuştu mesela. Bı yemek yiyerken Joe iyi misin dedi sonra biri o neydi demişti. Rhys = kötü kedi Joe

Bence halüsinasyon ama olabilir tabi. 👍

. o belediye başkan adayı Joe'in kafasında yaşaması ve katil Joe çıkarsa şaşırmam. Joe dışında kimle konuştu mesela. Bı yemek yiyerken Joe iyi misin dedi sonra biri o neydi demişti. Rhys = kötü kedi Joe
Aslında ilk bölümde Joa profesör olarak eğitim verirken çıkışta Nadia ona Rhys'ın kitabını vermişti okumalısın demişti aslında kitabı okuduysa kafasında kendine bir karakter yaratmış olabilir zenginler hakkındaki düşüncelerini onun düşüncesi gibi düşünüp kendini masum göstermeye çalışma ihtimali var çünkü her öldürdüğü kişide gözleri kapalı ve açtığında bir cinayet oluyor 1-2 olsa tesadüf olabilir ama 3 oldu bence artık tesadüf değil kendi düşüncelerinde Rhys'ın halüsinasyonunu oluşturdu gibi geliyor. Fragman da Love görüntüsünde elinde Rhys yazdığı kitap var.

Üst Alt