Netflix | Ana Konu - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında ilk bölümde Joa profesör olarak eğitim verirken çıkışta Nadia ona Rhys'ın kitabını vermişti okumalısın demişti aslında kitabı okuduysa kafasında kendine bir karakter yaratmış olabilir zenginler hakkındaki düşüncelerini onun düşüncesi gibi düşünüp kendini masum göstermeye çalışma ihtimali var çünkü her öldürdüğü kişide gözleri kapalı ve açtığında bir cinayet oluyor 1-2 olsa tesadüf olabilir ama 3 oldu bence artık tesadüf değil kendi düşüncelerinde Rhys'ın halüsinasyonunu oluşturdu gibi geliyor. Fragman da Love görüntüsünde elinde Rhys yazdığı kitap var.
You dizisinde kalan 5 bölümü anca bitirdim aslında beklenti yönünde ilerledi. Bundan sonra konu nasıl ilerler kestirmek zor 6. Sezon dizi finalini görebiliriz ama konuyu sanki bu sezon gibi değişik tutarlarsa belki 7-8. sezona götürürler.

Boğa boğa diye bir film çıkartmışlar. Cok fazla nuri bilge izlemiş zengin çocuğu bir ergenin baba parasıyla yönetmenlik denemesi yaptığı bir komedi şaheseri olmus.

Crash Landing on You diye bir Kore dizisi var. Dalga geçme amaçlı izlemeye başladım. Hoşuma gitti. Bizim Türk dizilerinden 10 kat iyi.

Bir paraşüt kazası sonucu Güney Kore'den Kuzey Kore'ye düşen bir kadının oradan kurtulma hikayesi. Komedi-Dram

netflixte izlediğim 2 klasman var 1.seri katil belgeselleri 2.hala manyak gibi 2. dünya savaşı belgeselleri onların dışında izlediğim herhangibir ne dizi ne film var

Zamanda tutsak 3/10

Dürüst olayim mı kardessimm.

Filmde seks konusu yok denecek kadar yokk.
Yarim saatte 7 yıl sarkıyor ama sac sakal uzamazken, tümör büyüyor

Cocuk buyuyor ve kizi dudukluyor ama ablasına kimse mudahele etmiyor pek ala rapci cakabilirdi beklenti var sonuc yok.

Ilerlete ilerlete izledim doktor var, muhendis var bilmem arkeolog falan var okumus etmis insan toplulugu mal gibi kararlar alip duruyor ve zombiye donusuyor.

Zathura - Bir Uzay Macerası [2005]

Jumanjinin devam filmi niteliginden bir filmmis. Zaten izleyince esintilerini fazlasiyla hissediyorsunuz. Çokta spoiler vermeden filmi beğendiğimi söyleyebilirim. 7/10

Üst Alt