Netflix | Ana Konu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ulan ne zaman bi film bulup yaldır yaldır buna yazsam hiç bi şekilde olmuyor.
en azından bulunduğum bölge falan diye bişeyler zırvalıyor. yurt dışı netflix içeriklerine tam olarak nasıl ulaşabilirim

Fatma izledik akıyor ama yine klasik bir Netflix türk dizisi , fakir başı kapalı bir kadın temizlikçi falan aaa ne kadarda bir başkadır daha fazla spoiler vermeyeyim.

Ne yapsınlar? Cadde kızlarının hikayelerini mi anlatsınlar? Türkiye gerçeği bu.

Ayrıca Atiye, Aşk 101 ile farklı kadın hikayeleri anlatıldı.
Cadde kızlarının hikayesini anlatsalar , cadde kızlarının hikayesini anlattıkları diziyi yorumlarız zaten Fatma'yı değil , Fatma'yı yorumladığımız için klişe bir karakterden bahsediyoruz , Bir başkadır da tutan klişe bir karakteri buraya kopyalamışlar işte.Hikaye diye bir şey de yazmamışım ayrıca okuduğumuz entryi daha iyi idrak edelim .

son zamanda kaliteli seyler bulmakta zorlaniyorum tavsiyesi olan varmi? kiyamet senaryolari, aksiyon ve icinde bolca yiyisme sahneleri olan yapimlar tercihim

The100
Kıyamet değil ama nükleer felaket sonrası insanlığın devamı

Yada
Snowpiercer, filmini izlediysen eğer dizisinde gayet iyi
İklim değişimi sonrası dünyanın sonu geliyor ve sadece hareket halindeki trendekiler yaşamaya devam ediyor.(sınıfsal ayrım)

Sen düşünmüyor musun? Kastettiğim 40 yaşındaki insanlar değilki çocuklar ve gençler.

Hayır. Çocukluğumuz televizyonda Fatih Ürek, Kuşum Aydın, Huysuz Virjin izleyerek geçti. Çevremde onlara özenen birini görmedim. 15-16 yaşından sonra çocuklar her şeyin farkında. Olumsuz etki edecek yaşta değiller. 12 yaşındaki çocuk da ailesi olmadan Netflix izlemesin.

Hayır. Çocukluğumuz televizyonda Fatih Ürek, Kuşum Aydın, Huysuz Virjin izleyerek geçti. Çevremde onlara özenen birini görmedim. 15-16 yaşından sonra çocuklar her şeyin farkında. Olumsuz etki edecek yaşta değiller. 12 yaşındaki çocuk da ailesi olmadan Netflix izlemesin.
Bu mesajından çocuğun olmadığını anlıyorum Mahir kardeş. Çocukları 24 saat kontrol etmek pek mümkün olmuyor özellikle pandemide bu hiç mümkün değil. Fatih Ürek yayının ortasında bıyıklı bir adamla french kiss e girmiyordu. Netflixin bu konuda savunulacak hiç bir tarafı yok ama herneyse.

daha evvel doctor who da yer alan çilek suratlı hanım efendinin serpent adlı bi mini dizisi düşmüş.
dönem dizisi olması ve geçtiği ülkelerden dolayı ilgi çekici.
izlemedim

daha evvel doctor who da yer alan çilek suratlı hanım efendinin serpent adlı bi mini dizisi düşmüş.
dönem dizisi olması ve geçtiği ülkelerden dolayı ilgi çekici.
izlemedim
İzle Renktaş gayet güzel.
Gerçek hikaye'den alıntı olduğu için çok daha dikkat çekici.

3-4 farklı ülkede geçmesine rağmen O dönemi çok güzel anlatmışlar .

Üst Alt