Netflix | Ana Konu - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah aşkına bir diziden, dram kara mizah dizisinden ne bekliyorsun!

Her dizi Breaking Bad, Game Of Thrones, Sopranos, senin dizin OZ, Prison Break vs. vs. vs. gibi mi olacak. Gayet hoş, diyalogları akıcı sıkmayan güzel bir dizi. Her bölüm yarım saat sıkmıyor. Bir oturuşta bir sezonu bitirirsin! Sakinim.

boş dizi sürekli aynı şey oluyor ve komik de değil
bu saçmalığı izliyceğime ofis yahut extrası tekrar izlerim

iyide senin
çırak usta kalfa tarihleri kronolojik tutmuyor

sinema-televizyonda o kronoloji çok tutmuyo ya zaten. cem yılmaz da misal yaşlanıp eldeki ve kafadaki malzeme azaldıkça saçmalamaya başladı. çekeli 15 yıl oldu hala gora gibi komedi, hokkabaz gibi dram yapamadı, yapamaz. gervais de zaten 40 yaşında şöhreti bulmuş bi herif, yılların birikimiyle 2 efsane iş çıkardı sonra yerinde saymaya başladı. stand upları bile dandikleşti yani zaman içinde, yine sayın yılmaz gibi. oyunculuk zaman içinde bu doğru kronolojide gelişebiliyo ama senaryo ve hikaye aynı herif için bile 20 sene içinde müthiş geri gidebiliyo. gervais'in de durumu biraz o tarz oldu.

sinema-televizyonda o kronoloji çok tutmuyo ya zaten. cem yılmaz da misal yaşlanıp eldeki ve kafadaki malzeme azaldıkça saçmalamaya başladı. çekeli 15 yıl oldu hala gora gibi komedi, hokkabaz gibi dram yapamadı, yapamaz. gervais de zaten 40 yaşında şöhreti bulmuş bi herif, yılların birikimiyle 2 efsane iş çıkardı sonra yerinde saymaya başladı. stand upları bile dandikleşti yani zaman içinde, yine sayın yılmaz gibi. oyunculuk zaman içinde bu doğru kronolojide gelişebiliyo ama senaryo ve hikaye aynı herif için bile 20 sene içinde müthiş geri gidebiliyo. gervais'in de durumu biraz o tarz oldu.
Bahsi gecen diziyi izledin mi ustad
After life yani

Netflix yapimi olmasa 5 olurdu puani. Millet icerik yok diye basmis buna 10puani

Bir platforma mecbur kalmanin en kotu yani bu. Icerik vasatsa bile farkina varamiyorsun.

Sozum Tahire degilim kesinlikle. Genel konusuyorum. Bu tespiti de yeni yapmadim zaten

Ilk sezonunu begenmistim bu arada benim icin 10 uzerinden 7 8likti. Kotu yorumlardan sonra baslamicam 2.sezona. Marco Polonun da 2.sezonuna baslamamistim kotu yorumlardan sonra.

Üst Alt