Netflix | Ana Konu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben dün atypicala basladim

müthis cerezlik bir dizi

kafa dagitmak icin cok ideal

her gece 2 bölüm izlerim ben artik

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

4 sezonu da inanılmaz kaliteli ilerliyor. Bir an bile bıraksam mı diye düşünmüyorsun.
Ben dizi izlerken çok sıkılırım. Çok durdururum ve art arda iki bölüm izleyemem. Bu dizinin her bölümü net bir saat sürüyor. Sıkılmadan bitiriyorum ve bir bölüm daha izlesem mi diyorum ve hemen bitmesin diye izlemiyorum. 10 günde 5 bölüm izledim.

Ben dizi izlerken çok sıkılırım. Çok durdururum ve art arda iki bölüm izleyemem. Bu dizinin her bölümü net bir saat sürüyor. Sıkılmadan bitiriyorum ve bir bölüm daha izlesem mi diyorum ve hemen bitmesin diye izlemiyorum. 10 günde 5 bölüm izledim.
5.sezonu 2022'de çıkacakmış, ona göre yaya yaya izlemeni öneririm. Ben 4 sezonu 1 ayda bitirdim. Günde 1-2 bölüm çok iyi oluyor.

7l3pfj8.jpg

Netflixin kendi yapimi mi bilemedim ama ruzgari dizginleyen cocuk filmi kalite olarak cok seksi bi yapim olmus. October sky vari bisey. Aissa Maiga isimli hanimefendi ise harikulade idi

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Witcher ve anime seveler mutlaka baksın. Anime izleyen birisi değilim. Hatta hiç izlemişliğim bile yok galiba ama bunu çok sevdik. Tavsiye ederim.

Garip bir diziydi. Kötü denmez. Mükemmel ötesi de değil ama izletti kendini. 6 Bölümlük zaten.

Kız bir arazide ölü bulunuyor. Baya baya ölü ama. Otopsi esnasında bir anda diriliyor. Dirildikten sonra duyuları fazlasıyla hassaslaşıyor ve sürekli kan içmek istiyor.

Konu zaten değişik ama, yer yer gereksizliğe kaçan mantık hataları olsa da, dediğim gibi izlenir.

6.9/10 luk bir dizi.

Üst Alt