Netflix | Ana Konu - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben de yakın zaman iptal ettim. izlenecek bir tane güzel film gelmez mi abi aylardır. rezil bi haldeler, bu kafayla batarlar

Yakamoz, denizalti dizisi olmus. Ayrica tum duygusal degisimlerin ilk gunden olmasi sacmalik.
Into the night 10 puan ise Yakamoz 5 puan

Cem karakterinin dizi Iskenderun'da gecerken intihar etmesi bana rahmetliyo hatirlatti. Eger hatirlayan varsa anlamistir. O da Iskenderun'lu idi.
Dizi de 5. bolumden sonra daha iyi

DB'si iyi bence. Çeşit bol. İzlenecek çok da şey var.

Özellikle belgesel tarzında falan.
Dizileri pek izlemiyorum ben zaten. Yeni içerik de yok. Izlediklerim de bitti ya da bitmek üzere (Better Call Saul gibi mesela).

Yıl sonuna kadar götürür hediye çeki beni zaten de. Yeni güzel bir şeyler çıksa hoş olur.

Bayağı bir üye kaybetmiş Netflix sanırım.

Dizileri pek izlemiyorum ben zaten. Yeni içerik de yok. Izlediklerim de bitti ya da bitmek üzere (Better Call Saul gibi mesela).

Yıl sonuna kadar götürür hediye çeki beni zaten de. Yeni güzel bir şeyler çıksa hoş olur.

Bayağı bir üye kaybetmiş Netflix sanırım.

Aynen baya üye kaybı yaşadılar.

Fiyatları önümüzdeki sene yükseltmezler bence aynı tutarlar. Yoksa yine üye kaybederler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok büyük bir çöplük. İçinde 5-10 tane içerik var, diğerleri tamamiyle acun programı gibi. Birbirlerini beceren erkek,kadın ve zenciler dolu

Üst Alt