Netflix | Ana Konu - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Niye... parks ve rekreasyonda komikti. Veteran 1 komedik aktör. Her daim komik olmasada

bu bahsini ettigin meshur 80lerin 90larin *rob lowe' mu ?

oyunculugunu begenirim, ekrana yakisan bir aurasi ve tipi mevcut.

80lerden begendigim isi > *st.elmo's fire,. < (soundlari asmis bir albumu mevcut,filmde bolca calan parcalarla bezeli) , *the outsiders.....
90lar > *bad influence (burda aurasini fazla konusturuyor,filmin konusuna ilisik) , bir diger film *wayne's world...

bazi nedenlerden dolayi sekteye ugramasaydi kariyeri, kim bilir belki brad vs ile ayni klas filmlerde ve fame de olurdu...

goreceli tabii... ben begenirim oyunculugunu ozellikle bahsettigim donemlerdeki oynadigi bir cok iste...

bu bahsini ettigin meshur 80lerin 90larin *rob lowe' mu ?

oyunculugunu begenirim, ekrana yakisan bir aurasi ve tipi mevcut.

80lerden begendigim isi > *st.elmo's fire,. < (soundlari asmis bir albumu mevcut,filmde bolca calan parcalarla bezeli) , *the outsiders.....
90lar > *bad influence (burda aurasini fazla konusturuyor,filmin konusuna ilisik) , bir diger film *wayne's world...

bazi nedenlerden dolayi sekteye ugramasaydi kariyeri, kim bilir belki brad vs ile ayni klas filmlerde ve fame de olurdu...

goreceli tabii... ben begenirim oyunculugunu ozellikle bahsettigim donemlerdeki oynadigi bir cok iste...

ben tommy boy filminden ötürü severim

1651231642969.png

haysiyet düşmanı bir karaktere hayat vermişti

ben tommy boy filminden ötürü severim

Ekli dosyayı görüntüle 157277

haysiyet düşmanı bir karaktere hayat vermişti
iyi secim.

< > *turner ikilisinin kaleminden cikmis bir is idi yanilmiyosam... begenmistim o donem izledigimde...

conehead misal bonnie turner'in de yazar grubunda oldugu islerdendi, puani dusuk bi film olsa da, bilimkurgu fantaziyi absurd komedi ile harmanlamislardi... hayal meyal hatirliyorum ilginc bir isti...

yanilmiyosam, kendisi saturday night live 'in 80lerin ortalarindan 90larin ilk yillarina kalemi ile oldukca katki yapmisti....

rob ozelinde,
sanirim netflix de bir isine denk gelmistim. afrika da veya australya vs de geciyor olabilir... ilk bir kac dakikasini izlemistim sonra isim cikmisti ara vermistim. basroldeki kadin oyuncuyu meshur bi diziden taniyodum, kapakta ikisini ayni anda gorunce sasirmistim. < ozetle, yakin zamanda kalanini izlerim unutmazsam....

Üst Alt