Newcastle United'dan, Garry Rodrigues'e 23 Milyon Euro! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
30'a versek bize 24 kalacak. Garry gibi biri için bence muazzam bir miktardır.
Gelecek sezon planlaması için kaynakta olur. Asıl Belhanda elimizde patlamadan okutulmalı diye düşünüyorum.

Bu paraları reddedecek lüksümüz yok maalesef. Ben de isterim en az 1 sene daha kalsın ama adam da 22-23 yaşında da değil. Şu an ederini bulmuşken satmak zorunda kalabiliriz.

Kesinlikle satilmali. Böyle bir parayi reddedecek durumda degiliz.

CL de iyi performans göstermesini ümit edip elde tutmak cok büyük risk. Ya CL de 2014/15 gibi nal toplarsak o zaman elinde patlamis olur.

Eline böyle bir firsat gecmisken kesinlikle degerlendirmek lazim, hele hele su maddi sorunlar yasadigimiz dönemlerde. Zamaninda Burak'i satmadik iyi para verdiklerinde sonra aldigimiz paraya sattik adami geri.

Daha kötüsü vardı evet ama kafa aynı kafa, sezon ortası 8 numara satıldı yerine kimse alınmadı ve kumar oynandı terim sayesinde şuana kadar sorun çıkmadı ama fernandonunda sakatlandığı dönemde sportif başarıyı hiçe sayıp orta sahayı selçuk ve tolgaya bırakmak kabul edilemez.

Badou satisi cok yanlisti yeri doldurulmadigindan ama o para oyuncularin maasini odedi, bizi FFP'den kurtardi. Ayrica almak isteyip alamadik orta saha.

Katar olabilir.Dunya Kupasi'ndaki performansina gore Fransa'ya geri gonderebiliriz.En kotu ihtimal yedek olmali.Bu adami gelecek sezon 11'de gormek istemiyorum.

Hocanin yaptigi aciklamalari gormussundur umarim. Belki o da satmak istiyor ve degerini dusurmek istemiyor ama Dunya Kupasi'nda ekstra oynamazsa bu is yatar gibi. Ayrica hoca verim almasini bilecektir, bu senekinden iyi olacaktir eminim.

Fiyatı biraz yukarı çekebilsek 28 30 bandına doğru paok un parasını da düşünce bize 23 24 kalsa çok iyi olur

Benim de aklimda olan rakam 28m. Sonucta pesinde Newcastle, Everton, Crystal Palace, Sevilla ve Fiorentina'nin oldugu soyleniyor. Bu is 28m'ye bitecek, ama ben 23'e de raziyim.

Şunu merak ediyorum. Ucuza daha iyisini, gelecek vaat eden birini alabilecek miyiz?

Sanmıyorum.

Çok yüksek bir olasılıkla seneye Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz. Böylesi bırakılmamalı. Bruma değil bu... Bu Rodriguez. Sportif anlamda ihtiyacımız var.

Bunu scout ekibi denilen oluşum yapamıyorsa hiç boşa para aktarmanın anlamı yok fakat gel gelelim bu oyuncuları bunlar da bu ekip.
Bizim scout biraz transfer komitesi gibi çalışıyor geleceğe yatırımlık oyuncu yerine o sene max katkıyı verebilecek adamları bulmak ilk amaçları. garry misal scout ekibinin meyvesi iken belhanda, gomis vs. dursuun menajerlere kucak dansı yapmasının ürünleri.
Ben bulunacağına çok eminim, bu herifin olayı anlık patlaması yani bizim ligin açığı. Kuzey ülkelerini tararsak çok rahat badou, garry vs bulup getiririz.

Ş.liginde garry'i çiğ çiğ yerler. O sebeple hep derim ki oyuncuyu parlat ve yapıştır.

Ş.ligi faktörü ile aklını çelip 10 milyon bandında alabiliriz.

Borclarimiz daha düsük olsa ve Garry de 1992/1993 dogumlu olsa riske girerim ve satmayin derdim. Garry bu sene 28 yasina basacak ve sampiyonlar liginde iyi performans gösteremezse, bir daha böyle teklife zor buluruz.

ve olası bir ceza durumumuz var gelecek yıllar +ya geçmek gibi. Bunları düşünerek 22-25 yaş aralığında patlama gücü yüksek oyuncuları kadroya katmamız gerekir. Garry satılır 20 kar edilir bununla 3 tane saydığım özellikte oyuncu alırsın. Bu sene ekim zamanı ve bonservissiz oyuncuları da iyi taramak gerekir.

Gelecek 5 yılın temelini atmamız gerekir.

Yapacağımız olay yüksek miktara oyuncu sat + chelsea'nın kiraya verdiği oyuncuları tara(talisca style bir anlaşma yap)+bonservissiz oyuncuları tarayıp akıllarını çel +son olarak elindeki parayla adama traore vs türünde güçlü oyuncular ile kadroyu şekillendir.

Forum'un yarısı bu adama beyinsiz diyordu şimdi 30 istiyor. Bende gitmesini istemem ama bu paralara hayır diyecek bir takım değiliz 27-28 e biter gibi..

Real, Barça, Bayern, City, PSG vb gibi dünyanın en güçlü 10 civarı takımından biri değiliz. O takımlar zaten kadrolarında da dünyanın en iyilerini bulundurduğundan oyuncu satacağı bir durum söz konusu olursa iki kez düşünür; zaten dünyadaki en iyi alternatiflerden biri bende, diğerleri de yine mesajın başında bahsettiğim takımlarda, onlardan da kolay kolay oyuncu alamayacağıma göre ben bunun yerini nasıl doldurabilirim diye.

Ama Liverpool, Arsenal, Tottenham, Dortmund gibi top seviyenin bir tık altı takımlar dahil geri kalan bütün takımlar sattığı her oyuncunun yerini doldurabilir. Şu an takımımızda yeri doldurulamayacak bir tane oyuncu yok. Her birinin benzer kalitesinde onlarca oyuncu var dünya çapında. O nedenle fırsatını bulduğumuz anda kim olursa olsun satmalıyız.

Garry bu sene nasıl parladıysa önümüzdeki sezon da aynı şekilde düşüşe geçebilir ve kaldı ki kendisi genç bir oyuncu da sayılmaz. Önümüzdeki sezonu da bu şekilde geçiremezse şu an hem hazır 20-25m'den olup, hem de elimizde ederi en fazla 6-7 milyon olabilecek 28 yaşında bir oyuncuyla kalabiliriz.

Bu muhim meblağ ille 5 dransfer yapılır

16414.jpg
Üstad bizim transferler seni alâkadar etmez.Göztepe transfer nöbetine dönebilirsin.

Üst Alt