Newcastle United'dan, Garry Rodrigues'e 23 Milyon Euro! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sene sattık sattık, seneye hem bir yaş daha yaşlanmış hem de eğer performansın biraz altında kalırsa bu paraları bulamayız. Bundan sonra önceliklerimiz her zaman kanatlara atletik adam almak olmalı. Her şekilde atletik oyuncular piyasa yapıyor bkz bruma ndiaye Rodriguez

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

başımızda fatih terim gibi yetiştirici bi hoca varken bi futbolcuya iyi teklif geldiğinde satmalıyız başka türlü mali durumumuzu düzeltemeyiz doğru hamlelerle rodrigues yeri doldurulamayacak adam değil. aynı şeyi ndiaye için de demiştim, o gün de gitmesin diye ağlayan çoktu ama hoca donk gibi sıfır maliyetli adamla yerini doldurdu biz de o para sayesinde uefadan ceza almadık. modern futbola ayak uydurmalıyız,ekonomimizi başka türlü ayakta tutamayız

Luciano Narsingh
Jonathan Bamba
Valentino Lazaro
Viktor Fischer
Louis Schaub
Joseph Paintsil
Robert Mak
Bartosz Kaputstka
Paul-Georges Ntep
Ladislav Krejci
Filip Kostic
Edwin Cardona
Robin Quaison

ve niceleri yeni Bruma, yeni Rodrigues olmak için Türkiye'nin en büyük futbol kulübünde görev almak isteyecektir.

Luciano Narsingh
Jonathan Bamba
Valentino Lazaro
Viktor Fischer
Louis Schaub
Joseph Paintsil
Robert Mak
Bartosz Kaputstka
Paul-Georges Ntep
Ladislav Krejci
Filip Kostic
Edwin Cardona
Robin Quaison

ve niceleri yeni Bruma, yeni Rodrigues olmak için Türkiye'nin en büyük futbol kulübünde görev almak isteyecektir.
Bu Fischer'ı hatırlıyorum galiba ben. Birkaç defa izlemiştim sanki. İyi bir kumaşı vardı lakin fiziği çok zayıfdı. Şimdi nasıl bilmiyorum ama.

Bu Fischer'ı hatırlıyorum galiba ben. Birkaç defa izlemiştim sanki. İyi bir kumaşı vardı lakin fiziği çok zayıfdı. Şimdi nasıl bilmiyorum ama.

Ben de Ajax'ın bize karşı oynadıkları hazırlık maçından hatırlıyorum. Savunmamızı zorlamıştı. Ajax'ın en potansiyelli oyuncusuydu o zamanlar, vay be ne oyuncu diyorduk. Baya düşmüş kariyeri. Kopenhag'a 2,7'ye transfer olmuş en son.

Üst Alt