Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar"

Cevap: Nihat Özdemir: "58.madde değişmezse Türk sporu batar"

Hani suçsuzdu bunlar ?

Şimdi yeni yasayla ve talimatname ile mi suçsuz olacaklar da millete yedirecekler ?!

Suçsuzum diyorsun ama ağlıyorsun,yalvarıyorsun,hatta biraz da diklenip tehdit ediyorsun.Nasıl bir tür bunlar?

Kim verdi bunlara bu kadar olanak ve cesareti de bizi aptal yerine koymaya çalışıp,"Türk futbolunun babasıyım" imajını yaratıyorlar ?!

Fenerbahçe ve taraftarı zaten cumhuriyet olarak algılıyorsa kendi cibiliyetini, bu iş burada bitmiştir. Adamların Türk futbolu umurlarında değil ve biz Türkiye olarak onlar için yasa bile değiştirebiliyoruz.Türk futbolunu UEFA nezdinde ateşe atabiliyoruz.Ne tür bir enayilik içine girdik?! (Ha gerçi bunları yapanlar da fb yalakaları,sarmışlar tüm kurumları)

Yollayın gitsin !

Bugün fenerliler twitterda bu sözler için mi nihat istifa diye ciyaklıyorlar?

Fenerbahçe Klübü ve yöneticileri artık ahlak sınırlarını aştı...

Ama ben şu para işine takıldım.... Ve birkaç soru sormak istiyorum bu sözlerin üzerine;

Digitürk paraları ödeyemiyormuş;

Pardon hatırlatmamda fayda var sanırım. Siz futbol oynuyorsunuz... Ticaret yapmıyorsunuz..

Klüplerin şirketleşmesi derken bu kastedilmemişti; Yani kazanılan para futbola harcanacak...

Siz ne yaptınız... Pardon unutmuşum; siz de futbola harcamıştınız... Evet evet şimdi hatırladım; şike paraları nerden geldi, doğru ya...

Şimdi Digitürk batacak diyemi endişeniz... Diyelim ki battı ne olacak o zaman....

Aslında haklısınız ;

Digitürk batarsa her yıl Şampiyonlar Liginde yarı final oynama hayal olacak değilmi... Evet şimdi hayal bile değil sizin için , ama olsun...

Ayrıca her dünya kupasına katılıyoruz, bu da biraz hayal olacak.

Aynı şekilde her avrupa şampiyonasına katılmakta tarihe karışacak...

Ha birde altyapıdan artık her sezon 5-6 oyuncuyu a takıma çıkarıp oynatmakta tarih olacak... nerde artık öyle altyapıdan 5-6 oyuncu görmek klüplerin altyapılarında... hayallerimizi süsleyecek sadece...

Ama sanırım Digitürk batarsa en büyük darbeyi gerçekten görecekleri unuttuk;

1- Digitürk'ün kendisi

2- Menajerler

3- TFF

4- THY ( Yaz kamplarına kafile ile beraber gidecek futbolcudan çok misafir ne ile gidiyor sanıyorsunuz)

5- Spor "yorumcuları" ( Hiç farkettinizmi; Digitürk aldığından bu yana boş konuşan yorumcu sayısı nasılda arttı)

Unuttuğum varsa siz ekleyin lütfen...

Saygılarımla....

keltoşa bakın

yıl 2006

SPORX'İN RADARINA TAKILAN BİR DETAY...

Fenerbahçe Asbaşkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarının ardından Sporx.com'un araştırma radarına ilginç bir detay takıldı. Hürriyet Gazetesi'nin 19 Temmuz 2006 tarihli baskısında "Türkiye'de de düşürülmeli" başlığıyla Nihat Özdemir'in, İtalya'da patlak veren şike skandalından sonra yaptığı açıklamalar dikkatlerden kaçmıyor.

İtalya'da verilen cezaların kendisi için sürpriz olduğunu dile getiren Özdemir, "Öyle cezaların Türkiye'de de verilebilmesi gerektiğini dile getiren Özdemir, "İtalya'da bu olayın ortaya çıkması ve bu cezaların verilmesi benim için sürpriz oldu. Türkiye'de eğer böyle şeyler varsa böyle cezalar verilebilmeli" ifadelerini kullanmıştı.

Nesrin Topkapı bile bu kadar kıvırtamazdı...

395102_2330115300798_1487191921_31994840_1944753443_n.jpg

O kadar pislik yaptınız bu lig'de batmadı;siz küme düşünce mi batıcak?tertemiz olur esas,tertemiz...

sporu derken? futbolu diyecektin değil mi ağlak. Bir dakika yahu son 10 yıldır futbolmu kaldı Türkiye'de paravı veren düdüğü çalmış arkada hala bik bik ötüyorlar civcivler

şu sıfata bak ya. takımınla birlikte amatöre düşmen lazım şu iddaanameden sonra mal herif

Seviyorum ben bu adamı. Kıvranması hoşuma gidiyor.

Vallahi bu kadar yüzsüz adam zor bulunur ya. istediğin kadar yüzsüz var kulüpte.

eğerki küme düşürülme kalkarsa,eminim türkiyede futbola olan ilgi yarıya düşer.

Türk sporu sayenizde battı zaten.Ne tat var,ne de tuz.Hala konuşuyo musunuz arlanmazlar?

"Türk sporu" sözcüğünü kullanarak "Fenerbahçe" sözcüğünü maskelemiş. Edebiyatta buna ne deniyordu,hani yerine koyup onun gibi anlatma sanatı vardı? Mübalağa da değildi de neydi...?

Üst Alt