Nihat Özdemir: "Fenerbahçe, harcama limitini açmak için S. Aziz ve Gustavo'nun ücretini düşürdü" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Fenerbahçe, harcama limitini açmak için S. Aziz ve Gustavo'nun ücretini düşürdü"

Allah bildiği gibi yapsın bunları. Resmen şebeke olmuşlar, böyle bir düzende şampiyon olmak pek kolay değil arkadaşlar, biz olamasak bile bjk şampiyon olmalı, her ne kadar tinercilerde de nefret etsem de, kurdukları düzeni Allah başlarına yıksın demekten başka içimden birşey gelmiyor.

Federasyon başkanının kulüplerin borcu var yüksek maliyetli transferlere karşıyım diyeceğine mesut özili mutlaka izleyecem diyor lafa gelince yabancı sınırı falan filan mesut ozil yerli değil

Bu konusmalarina karsilik resmi aciklama yapmaliyiz. Tff baskani mi Fenerbahce baskani mi belli degil.
Eger bilmesen tff baskani oldugu yazdiklarindan Nihat Ozdemir mi gecti fenerin basina derdim.

Biri bana gelecek şu futbolcuyu almamız lazım senin maaşından 1m kesiyoruz diyecek. Ben de gustavoyum kabul edeceğim. Güzel hikaye.

Üst Alt