Nihat Özdemir'in Oğlu ve Gelini Fetö'den Gözaltına Alındı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir'in Oğlu ve Gelini Fetö'den Gözaltına Alındı

o geceye ait iki iyidil videosu. sözde bir cafede darebinin gidişastını izlemiş falan deniyor iddaanamede. detayları bilemiyorum ama suçlu mu suçsuz mu mahkeme iyi karar vermeli.

Arkadaş bu ne saçma iş, 4 yıl sonrasında hapisten çıkıyor, 2 gün sonra tekrar yakalama emri çıkıyor, ya adam yurtdışına falan çıktıysa?
Amaç zaten oymuş o yüzden daireyi görecden almışlar adamın müebbet yeme durumu var diye salalım kaçsın diye organize etmişler. Bu arada senin alpay 1.5 ay sonra mesaja 1.5 saat sonra cevap veriyormuş gibi mesaj atıyor arada 2 kez şehir dışında çıktım ben :) bilgin olsun adres aldım dönünce bakacağım üstat

Amaç zaten oymuş o yüzden daireyi görecden almışlar adamın müebbet yeme durumu var diye salalım kaçsın diye organize etmişler. Bu arada senin alpay 1.5 ay sonra mesaja 1.5 saat sonra cevap veriyormuş gibi mesaj atıyor arada 2 kez şehir dışında çıktım ben :) bilgin olsun adres aldım dönünce bakacağım üstat

O gerizekalıya ben söyledim sana cevap vermiş, niye bana haber vermedin diye. Öyle farketti.

HSK, Metin İyidil'e beraat kararı veren İstinaf 20. Ceza Dairesi üyeleri hakkında soruşturma başlattı.
Aynen üstat dediğim gibi 1 saat önce ajanslara düştü

Bedel ödeyecekler demiştim daha dün

Bu galatasarayın kamuoyu baskısı sayesinde oldu

Ve şampiyonluk alameti oldu...

Fetöcüler tüm takımlarda var ne yani delikanlı olup jurnallemeyenler galatasaraylı diye neden biz itham ediliyoruz ki? Uğur Tütüneker yurt dışından döndü hangi fetöcü döner? Fetöcüler buradan dışarı kaçar zaten Uğur Ağabey aklandı gerçek bir vatanperver zamanında rummenige ile bayernde top oynamış adam sırf galatasaray sevdasından mütevazi bir hayatı seçti.

Onun dışında ismail demiriz, hakan şükür ve arif erdem dışında zaten fetöcü yok bizde ama fener ve beşiktaş full fetöcü. Tek farkları kancık olup arkadaşlarını satıp jurnallemek öyle olunca fetöcülükleri siliniyor mu :)

Tuncay Şanlı, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, İbrahim Akın, Emre Belözoğlu, Uğur Boral aklınıza kim geliyorsa hepsi fetöcü, jurnalci, liboş, enternasyonalist, vatan hainleri ibreti alem için sallandıracaksın gelsin ab kurtarsın...

Yöneticilerden de fetöcüler var misal bizde hiç yok. Fenerde Nihat Özdemir, şimdi ölünün arkasından konuşmayalım ama vedat olcay filan beşiktaşta zaten fetönün 2 numarası gibi bir mahlukat olan İhsan Kalkvanlar filan gırla :)

İT ÜRÜYECEK KERVAN YÜRÜYECEK... GALATASARAY KİN'DİR!!! ÜST ÜSTE 3. ŞAMPİYONLUĞUMUZ ENGELLENEMEZ... FENERİN İKİ BACAĞINDAN TUTUP CART DİYE AYIRMAYA GELİYORUZ...

Üst Alt