Nihat Özdemir'in Oğlu ve Gelini Fetö'den Gözaltına Alındı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir'in Oğlu ve Gelini Fetö'den Gözaltına Alındı

İso bizi mi kekliyor yani?
Ismail yapmaz oyle sey.haberleri yanlis okumus veya hatirlamis olabilir.
Nereden bakıyorsun eski zaman olduğu için veriler güncellenmemiş olabilir çünkü ilk 11leri var rummenige dışında Erhan Önal ağabey de beyin kanaması geçirmeden önce hep televizyonlarda anlatırdı.
O dönemde takımda başka bir Türk daha vardır: Erhan Önal. Tütüneker, "O A takımda oynuyordu. Ben ise o sıralar 14-16 yaş grubundaydım. Olimpiyat Stadı'nda hafta sonu oynanan maçlara top toplayıcı olarak giderdik. Ona, Paul Breitner'e, Klaus Augenthaler'e, Karl-Heinz Rummenigge'ye çok top attım" diyor.

18 yaşında B.Münih amatör takımına yükselir. 1984-85 senesine gelindiğinde artık A takım kadrosundadır. Takımın hocası ünlü Udo Lattek'dir. Uğur, B.Münih'te 2 sene kalacak, iki şampiyonluk yaşayacak, ancak tek bir lig maçında dahi forma giyemeyecektir.

Hangi konuda üstat? Zaten yazdım fikirlerimi. Dünyada fetömetre gibi bir sistem geliştiren başka bir devlet yok bu tamamen siyasi bir karar yani arınçın hapis yatmasına gönlü razı gelmiyor yoksa devletimiz güçlü.

devletimiz güclü falan degil. Ici bosaltilmis, tamamen sahislara yönelik yöntemlerle bombos olmus bi devlet karsimizda. hicbir mekanizma islemiyor.

Allah korusun su an eli ayagi düzgün bi ülke gercekten isterse, türkiyeye gerek siyasi gerek askeri sekilde müdahale edip ülkeyi ele gecirebilir. Gercekten de uzun süredir ülkemizin bu kadar aciz duruma düstügünü görmedim, hatta bu duruma gelecegimiz aklimin ucundan dahi gecirmedim, tabi ülkedeki insan kalitesi/malzemesiyle de ilgili bu durum. Mekanin cennet olsun Aziz Nesin!

Ismail yapmaz oyle sey.haberleri yanlis okumus veya hatirlamis olabilir.

O dönemde takımda başka bir Türk daha vardır: Erhan Önal. Tütüneker, "O A takımda oynuyordu. Ben ise o sıralar 14-16 yaş grubundaydım. Olimpiyat Stadı'nda hafta sonu oynanan maçlara top toplayıcı olarak giderdik. Ona, Paul Breitner'e, Klaus Augenthaler'e, Karl-Heinz Rummenigge'ye çok top attım" diyor.

18 yaşında B.Münih amatör takımına yükselir. 1984-85 senesine gelindiğinde artık A takım kadrosundadır. Takımın hocası ünlü Udo Lattek'dir. Uğur, B.Münih'te 2 sene kalacak, iki şampiyonluk yaşayacak, ancak tek bir lig maçında dahi forma giyemeyecektir.

Valla ben öyle hatırlıyorum modern bir orta saha diyordu hans peter briegelle kıyaslıyordu iyi hatırlıyorum rummenigenin röportajını ama bak Erhan Önal'a senin kaynağın da söylüyor oynuyordu diye. Erdal Keser de Dortmundda nizami oynuyordu. Uğur Ağabeyi de öyle hatırlıyorum Erhan Önal televizyonlarda da hep anılarını anlatırdı bu röportajlardan başka. Ayrıca uğur tütüneker avrupada takım çalıştırıp tercüman kullanmıyordu. En son hakkında arama emri çıkartıldığında İsviçrede hocalık yapıyordu bildiğim üst seviyede istifa edip gelip yargılandı sonra da aklandı.

Arkadaşlarını satmadan fetöden aklanan ilk ve tek futbolcu Uğur Tütünekerdir ama hiç haber olmadı en azından gündem teşkil etmedi...

Valla ben öyle hatırlıyorum modern bir orta saha diyordu hans peter briegelle kıyaslıyordu iyi hatırlıyorum rummenigenin röportajını ama bak Erhan Önal'a senin kaynağın da söylüyor oynuyordu diye. Erdal Keser de Dortmundda nizami oynuyordu. Uğur Ağabeyi de öyle hatırlıyorum Erhan Önal televizyonlarda da hep anılarını anlatırdı bu röportajlardan başka. Ayrıca uğur tütüneker avrupada takım çalıştırıp tercüman kullanmıyordu. En son hakkında arama emri çıkartıldığında İsviçrede hocalık yapıyordu bildiğim üst seviyede istifa edip gelip yargılandı sonra da aklandı.

Arkadaşlarını satmadan fetöden aklanan ilk ve tek futbolcu Uğur Tütünekerdir ama hiç haber olmadı en azından gündem teşkil etmedi...

Ugur Rumenigeyle ayni takimdaymis 1 sezon ama hic ilk 11 oynamamis bu bilgiyi yanlis hatirlamissin.

devletimiz güclü falan degil. Ici bosaltilmis, tamamen sahislara yönelik yöntemlerle bombos olmus bi devlet karsimizda. hicbir mekanizma islemiyor.

Allah korusun su an eli ayagi düzgün bi ülke gercekten isterse, türkiyeye gerek siyasi gerek askeri sekilde müdahale edip ülkeyi ele gecirebilir. Gercekten de uzun süredir ülkemizin bu kadar aciz duruma düstügünü görmedim, hatta bu duruma gelecegimiz aklimin ucundan dahi gecirmedim, tabi ülkedeki insan kalitesi/malzemesiyle de ilgili bu durum. Mekanin cennet olsun Aziz Nesin!
Üstat kuru yük gemilerinden biz kıbrısta çıkarma gemisi yaptık kıcını kesip levha lehimleyerek

Paraşüt ipi yokken paraşütçü birlik kullandık

Su altı taaruz hücum botumuz yokken açıkta gemilerden inen komandolarımız yüzerek çıkarma yaptı.

Biz her daim her türlü imkansızlığa rağmen güçlüyüz. O kadar açılım açılım dediler kendilerini yırttılar, kürt vatandaşlarımızı kobaniyi bahane ederek öldürdüler yok bunun adı ömer o sakallı bu kürtçe konuşamıyor fazla diye 1 ay sonra hendeklere gömdük üstüne de hiçir ordunun göğüs göğüse savaşmaya cesaret edemediği işidle çarpışıp sınır ötesi operasyon yaptık.

Dünya tarihinde 4lü konseptte harekat yapabilen ABD ve Birleşik Krallık dışında ilk ülkeyiz biz. Hatta hybridleriyle beraber; Hava-Deniz-Hava İndirme-Sualtı-Amfibi-Kara-Gerilla (TMT ile cephe gerisinde 5.kol faaliyeti) hem de 50 sene önce... 75 sene önce de bunun hukuki altyapısını oluşturduğu için Fatin Rüşdü Zorlu asıldı zira misakı milli dışındadır kıbrıs, abdulhamitin peşkeş çektiği ingilizlerden tam 1 asır sonra geri döndük. Şimdi de 1 asır önce Libya'dan nizami askerimiz olmamasına rağmen balkan harbinde memeleketi satan ahrarcılara ve halaskar zabitana karşı çıkmak zorunda olduğumuz topraklara geri dönüyoruz.

Bu operasyonları ne italya ne ispanya bir akdeniz ülkesi olarak yapacak donanıma sahip değil. Biz hem terör örgütleriyle, hem iç savaşlarla hem de konvansiyonel yunanistan gibi düşman devletlerle kapışıyoruz.

Aynen üstat dediğim gibi 1 saat önce ajanslara düştü

Bedel ödeyecekler demiştim daha dün

Bu galatasarayın kamuoyu baskısı sayesinde oldu

Ve şampiyonluk alameti oldu...

Fetöcüler tüm takımlarda var ne yani delikanlı olup jurnallemeyenler galatasaraylı diye neden biz itham ediliyoruz ki? Uğur Tütüneker yurt dışından döndü hangi fetöcü döner? Fetöcüler buradan dışarı kaçar zaten Uğur Ağabey aklandı gerçek bir vatanperver zamanında rummenige ile bayernde top oynamış adam sırf galatasaray sevdasından mütevazi bir hayatı seçti.

Onun dışında ismail demiriz, hakan şükür ve arif erdem dışında zaten fetöcü yok bizde ama fener ve beşiktaş full fetöcü. Tek farkları kancık olup arkadaşlarını satıp jurnallemek öyle olunca fetöcülükleri siliniyor mu :)

Tuncay Şanlı, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, İbrahim Akın, Emre Belözoğlu, Uğur Boral aklınıza kim geliyorsa hepsi fetöcü, jurnalci, liboş, enternasyonalist, vatan hainleri ibreti alem için sallandıracaksın gelsin ab kurtarsın...

Yöneticilerden de fetöcüler var misal bizde hiç yok. Fenerde Nihat Özdemir, şimdi ölünün arkasından konuşmayalım ama vedat olcay filan beşiktaşta zaten fetönün 2 numarası gibi bir mahlukat olan İhsan Kalkvanlar filan gırla :)

İT ÜRÜYECEK KERVAN YÜRÜYECEK... GALATASARAY KİN'DİR!!! ÜST ÜSTE 3. ŞAMPİYONLUĞUMUZ ENGELLENEMEZ... FENERİN İKİ BACAĞINDAN TUTUP CART DİYE AYIRMAYA GELİYORUZ...
Hakan şükür özür dileyip kandırıldım desin az ortamın soğuması beklenilir sonra bi bakmışsın federasyon görevlisi.

Değişik şeyler oluyor ülkede mantık sınırlarını zorlayan işler.

Erhan dogru Erdali bilmiyorum

O da doğru üstat;

1579183078594.png
5 sezonda 106 maç 27 gol atmış üstat... Resmen kendimden şüphe ettirdin :) Bizim herdem kariyerli dünya yıldızlarımız, büyük takımlarda top koşturmuş gurbetçilerimiz olmuştur.

Kubilay İtalyadan geldiğinden serie a'da fırtına gibi esiyordu gurbetçi olarak misal yahut Gütschow yarım sezon geldi ama çok kritik goller attı almanyada gol kralıydı. Hocalarımız da öyle Saftig Bayern Münih teknik direktörüydü. Karl Heinz Feldkamp Bundesliga şampiyonu apoletiyle geldi. Jupp Derwall avrupa şampiyonuydu ha keza...

Taraftar çok küçümsüyor bizi biz fener değiliz ki :)

O da doğru üstat;

Ekli dosyayı görüntüle 69870
5 sezonda 106 maç 27 gol atmış üstat... Resmen kendimden şüphe ettirdin :) Bizim herdem kariyerli dünya yıldızlarımız, büyük takımlarda top koşturmuş gurbetçilerimiz olmuştur.

Kubilay İtalyadan geldiğinden serie a'da fırtına gibi esiyordu gurbetçi olarak misal yahut Gütschow yarım sezon geldi ama çok kritik goller attı almanyada gol kralıydı. Hocalarımız da öyle Saftig Bayern Münih teknik direktörüydü. Karl Heinz Feldkamp Bundesliga şampiyonu apoletiyle geldi. Jupp Derwall avrupa şampiyonuydu ha keza...

Taraftar çok küçümsüyor bizi biz fener değiliz ki :)

Ilyas Tufekci kaliteli gurbetcilerin ilkiydi sanirim.

Üst Alt