Nihat Özdemir'in Oğlu ve Gelini Fetö'den Gözaltına Alındı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir'in Oğlu ve Gelini Fetö'den Gözaltına Alındı

Bu ülkeyi uzaylılar yönetiyor dense kim aksini iddia edebilir?

Kamera şakası gibi.
Yok üstat ciddi çok kripto fetöcü var bülent arınç dışında bir fetöcü bilip de işlem yapmadığını sanmıyorum ben hükümetin böyle böyle boy veriyorlar. Bülent arınçı da bir de mehmet ali şahini hükümet kolluyor ama aile fertleri böyle alındı. Şahıslarına dokunmadılar. Zaten baş fetöcü arınç unutmadık kozmik odaya gavurları nasıl soktuğunu, seferberlik planlarımızı düşmanlara servis ettirdiğini yok öldüreceklermiş seni kim niye öldürsün etkisiz elemanın tekisin :)

Aynen üstat dediğim gibi 1 saat önce ajanslara düştü

Bedel ödeyecekler demiştim daha dün

Bu galatasarayın kamuoyu baskısı sayesinde oldu

Ve şampiyonluk alameti oldu...

Fetöcüler tüm takımlarda var ne yani delikanlı olup jurnallemeyenler galatasaraylı diye neden biz itham ediliyoruz ki? Uğur Tütüneker yurt dışından döndü hangi fetöcü döner? Fetöcüler buradan dışarı kaçar zaten Uğur Ağabey aklandı gerçek bir vatanperver zamanında rummenige ile bayernde top oynamış adam sırf galatasaray sevdasından mütevazi bir hayatı seçti.

Onun dışında ismail demiriz, hakan şükür ve arif erdem dışında zaten fetöcü yok bizde ama fener ve beşiktaş full fetöcü. Tek farkları kancık olup arkadaşlarını satıp jurnallemek öyle olunca fetöcülükleri siliniyor mu :)

Tuncay Şanlı, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, İbrahim Akın, Emre Belözoğlu, Uğur Boral aklınıza kim geliyorsa hepsi fetöcü, jurnalci, liboş, enternasyonalist, vatan hainleri ibreti alem için sallandıracaksın gelsin ab kurtarsın...

Yöneticilerden de fetöcüler var misal bizde hiç yok. Fenerde Nihat Özdemir, şimdi ölünün arkasından konuşmayalım ama vedat olcay filan beşiktaşta zaten fetönün 2 numarası gibi bir mahlukat olan İhsan Kalkvanlar filan gırla :)

İT ÜRÜYECEK KERVAN YÜRÜYECEK... GALATASARAY KİN'DİR!!! ÜST ÜSTE 3. ŞAMPİYONLUĞUMUZ ENGELLENEMEZ... FENERİN İKİ BACAĞINDAN TUTUP CART DİYE AYIRMAYA GELİYORUZ...

Kaç maça çıkmıştı Rummenige ile? Bunu hiç bilmiyordum.

Çokça ilk 11 ha, Bayern'de oynayan topçumuz varmış demek.
Valla baya oynuyormuş hatta o tek değil ki Erhan Ağabey de ilk 11e girmiş Uğur Ağabey kadar olmasa da papaz erhan. Erdal Keser de dortmundun as oyuncusu olarak geldi bize. Ciddiyim. Ağabeyimde gelişim spor külliyatı var bir gün denk gelirsem fotolar atarım ama internette de vardır bu bilgiler. Ankarada evinde duruyor olması lazım nüshalarının

Yok üstat ciddi çok kripto fetöcü var bülent arınç dışında bir fetöcü bilip de işlem yapmadığını sanmıyorum ben hükümetin böyle böyle boy veriyorlar. Bülent arınçı da bir de mehmet ali şahini hükümet kolluyor ama aile fertleri böyle alındı. Şahıslarına dokunmadılar. Zaten baş fetöcü arınç unutmadık kozmik odaya gavurları nasıl soktuğunu, seferberlik planlarımızı düşmanlara servis ettirdiğini yok öldüreceklermiş seni kim niye öldürsün etkisiz elemanın tekisin :)
Akp kurucu üyelerine bir bak.
3 kişi ikisi fetöcü.
2 tane fetö başı olan kadronun içinde sence kaç tane fetöcü vardır.
Bence en az %50'si fetocüdür.

Kaç millet vekili ya da eski millet vekili tutuklandı?
Evet bildin sıfır sıfır sıfır.

Yanındaki adam nasıl kripto olsun?
Sen onun aldığın her nefesi bilmen lazım.

Bunlar size masal okuyor. Hepsinin gayesi aynı. Hepsi cepci hepsi koltukçu.
Her şeyi yerler birbirini yemezler.

Gscimbom mobil

Bilmiyorum ama aynı sezon aynı takımda çokça oynamışlığı var ilk 11'e giriyordu Uğur ağabey hatta gelişim sporda rummenige uğuru övüyordu. Fatih altaylı ve hıncal uluç editoryal olarak çok başarılıydı.

Ugur'la Rummenige sadece 1 sezon ayni takimda oynamislar.Ondan sonra Rummenige Inter'e gitmis.Ugur Bayern'de 2 sezon durmus ama hic oynamamis.

Akp kurucu üyelerine bir bak.
3 kişi ikisi fetöcü.
2 tane fetö başı olan kadronun içinde sence kaç tane fetöcü vardır.
Bence en az %50'si fetocüdür.

Kaç millet vekili ya da eski millet vekili tutuklandı?
Evet bildin sıfır sıfır sıfır.

Yanındaki adam nasıl kripto olsun?
Sen onun aldığın her nefesi bilmen lazım.

Bunlar size masal okuyor. Hepsinin gayesi aynı. Hepsi cepci hepsi koltukçu.
Her şeyi yerler birbirini yemezler.

Gscimbom mobil
Doğrudur üstat zaten o yüzden kadrolar değişti sonuçta fetömetre icat edildi bu uygulansa hemen anlaşılır. Mesela ben hemen alıyorum nereden mi? Hoşgörü, diyalog, küreselleşme, liberalizm, kardeşlik, dostluk, açılım, savaşa hayır diyor mu? Muhafazakarlara daha önce değmiş mi al sana fetömetre...

Tabii gerçek fetömetre daha teknik bir şey deniz kuvvetlerinden başarıyla uygulandı. Milliyetçilerden hain çıkmaz...

Ismail Enver, devletin düstügü bu aciz duruma ne diyeceksin? Hani her firsatta devletimiz söyle iyi devletimiz söyle güclü laflarini agzinda düsürmüyon ya, bu soru ya da bi cevabin vardir elbette, degil mi...

Valla baya oynuyormuş hatta o tek değil ki Erhan Ağabey de ilk 11e girmiş Uğur Ağabey kadar olmasa da papaz erhan. Erdal Keser de dortmundun as oyuncusu olarak geldi bize. Ciddiyim. Ağabeyimde gelişim spor külliyatı var bir gün denk gelirsem fotolar atarım ama internette de vardır bu bilgiler. Ankarada evinde duruyor olması lazım nüshalarının
İlk GS formam 5 nolu Erhan Önal formasıdır. Bayernde oynamıştı reyiz bize gelmeden.

Ismail Enver, devletin düstügü bu aciz duruma ne diyeceksin? Hani her firsatta devletimiz söyle iyi devletimiz söyle güclü laflarini agzinda düsürmüyon ya, bu soru ya da bi cevabin vardir elbette, degil mi...
Hangi konuda üstat? Zaten yazdım fikirlerimi. Dünyada fetömetre gibi bir sistem geliştiren başka bir devlet yok bu tamamen siyasi bir karar yani arınçın hapis yatmasına gönlü razı gelmiyor yoksa devletimiz güçlü.

İlk GS formam 5 nolu Erhan Önal formasıdır. Bayernde oynamıştı reyiz bize gelmeden.
Aynen üstat papaz erhan ağabey rahatsızlanmadan önce hep anlatırdı zaten beckebauerla oturup kalkıyorum diye ki zaten almanca konuşuyorlar hem de çok iyi Erdal Keser filan da tercümanlıktan tut federasyon temsilciliğine hatta galatasaray scoutluğuna kadar herşeyi yaptı

Üst Alt