# Niko Kranjčar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Niko Kranjčar

Cevap: # Niko Kranjčar

Elemanın twitter hesabına baktım birşey göremedim başka bir yerde mi paylaşmış acaba? Bu arada Kranjcar gelirse devrim olur ya :asd:

alınabilir çünkü Tottenham'ın kadrosu acayip şişti kranjcar bile forma şansı bulamıyor defoe bile yedek kalıyor düşünün bize kiralık gelen dos santos hiç oynuyamadı ledley king bile 4-5 kere oynadı bu sezon almışken ledley king'ide alsınlar

bence bu isme de kilit vurulmalı gourcuff tan sonra :D

kranjcar kim biz kim ya yapmayın , bundan sonra giderse liverpool hatta chelsea bile olabilir bana göre

orası öyle doğru diyorsun, şu an piyasa değeri 13 milyon Euro imiş transfermarktta yazıyor :) ha bi 15 milyon verirsen gelir , ama premier lig takımlarından herhangi biri 10 milyona kapatır bu işi

Pff transfermarkt:eek:Quaresma gibi şöhreti Kranjcar´dan çok daha fazla olan bir adam bile az süre alıyor diye 7 gibi düşük bir miktara geldi Türkiye´ye . Tottenham´da süre alamayan Kranjcar´a kim 15 verir ?Modric bile 15 etmez bence.Seninki abartıpta baya kekini kabartmak olmuş.5´e biter bu iş.

''Aşırı değerenmiş'' buldugum oyunculardandır kendisi hayatta 13m euro etmez, yeteneksizliğiyle, enerjisiyle Burak Yılmaz'a benzetirim, 5m euro tavan olur Niko için. Gelse işe olur mu, olur ama 4-5 maç çabalayıp sonra yatacaktır buyuk ihtimal pek disiplinli bir oyun karakteri yok.

Pff transfermarkt:eek:Quaresma gibi şöhreti Kranjcar´dan çok daha fazla olan bir adam bile az süre alıyor diye 7 gibi düşük bir miktara geldi Türkiye´ye . Tottenham´da süre alamayan Kranjcar´a kim 15 verir ?Modric bile 15 etmez bence.Seninki abartıpta baya kekini kabartmak olmuş.5´e biter bu iş.

Tottenham reject £3m bid from Everton for Niko Kranjcar after putting £5m price tag on Croatian - Goal.com

5 milyon pound beyler

Bedava KAzım 2 milyona Culio...Bedava kaleci için 1 ay uğraşan yönetim kranjar'ı alabilir mi arkadaşlar..Hayal güzelde bu hayal ötesi artık...

Üst Alt