# Niko Kranjčar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Niko Kranjčar

Cevap: # Niko Kranjčar

Son takviyeyi orta sahaya yapmayı planlayan Cim Bom, gözünü İngiltere’ye çevirdi. Tottenham’ın Hırvat yıldızı Niko Kranjcar’ın ilk sırada yer aldığı listede Birmingham’lı Barry Ferguson ve Aston Villa’lı Nigel Reo-Coker da var.

Orta sahayı Culio ve Yekta’yla takviye eden Galatasaray, bu bölgeye bir transfer daha yapmak istiyor. Sarı-Kırmızılılar’ın listesinin baş sırasında, Anderlecht’te forma giyen Lucas Biglia vardı. Ancak Arjantinli oyuncu, devre arasında takımdan ayrılmak istemediğini açıkladı.

Hedefteki bir diğer isim olan Van Bommel ise Milan’la anlaştı. Bu oyunculardan beklediği cevabı alamayan yönetim, rotayı İngiltere’ye çevirdi. Sarı-Kırmızılılar, Premier Lig tecrübesi bulunan bir oyuncunun işini bitirmek istiyor. İngiliz basını, Cim Bom’un Aston Villa’da forma giyen Nigel Reo-Coker ve Birmingham’da oynayan Barry Ferguson’la ilgilendiğini iddia etti.

İlk hedef Kranjcar

Darren Bent’e 24 milyon Pound ödeyerek, tarihinin en pahalı transferine imza atan Aston Villa’nın, Reo-Coker’ı satmaya sıcak baktığı belirtildi. Ancak aynı şey Ferguson için geçerli değil. Birmingham, son iki sezonda müthiş bir çıkış yapan İskoç yıldızı bırakmak istemiyor. Galatasaray’ın asıl hedefi ise, Tottenham’da gözden düşen Niko Kranjcar. Hırvat futbolcu için girişimlere başlayan Sarı-Kırmızılılar, Tottenham’a tekliflerini sundu.

Adı: Niko Kranjcar

Doğum yeri: Zagreb/Hırvatistan

Doğum tarihi: 13.08.1984

Boy: 1.86

Mevkii: Orta saha

Adı: Barry Ferguson

Doğum yeri: Glasgow/İskoçya

Doğum tarihi: 02.02.1978

Mevki: Orta saha

Oynadığı takımlar: Glasgow Rangers, Blackburn, Birmingham

Adı: Nigel Reo-Coker

Doğum yeri: Londra/İngiltere

Doğum tarihi: 14.05.1984

Mevki: Orta saha

Oynadığı takımlar: Milton Keynes, West Ham, Aston Villa

Fanatik

Misimovic varken hakikaten saçma ötesi transfer olur.

Aslında Beşiktaş orta sahasından iyi orta sahamız oldu.

Arda --- Misimovic --- Emre

Culio --- Cana​

Baros da döndü takıma.

Stancu, Yekta, Kazım, Pino, Kewell çok iyi alternatifler.

İnsua --- Servet --- Neill --- Sabri defans hattı en azından lig ve kupada bizi rahatlıkla götürür.

Ama Misimovic'in dönmesi çok büyük katkı olur hakikaten takım için.

Misimovic artık yokmuş gibi davranın. Bu işin geri dönüşünün olabileceğini düşünen var mı gerçekten? Ancak Hagi istifa eder veya kovulursa, o da bu saatten sonra Misimovic kalmak isterse tabii ki.

Muhtemelen Hagi sezon sonunda kovulacak.Misimovic eğer sezon sonuna kadar biryere gitmezse belki gelecek sezon kadroda bulundurulabilir.

Tabi bi hayalden ibaret orası ayrı:)

Saçmalamayın. Hagi'nin kovulacağı falan yok.Az TV izleyin.

Tamam bundan sonra Tv izleyeceğim;) NtvSpor dan ayrılmam.

Ben saçmalamıyorum.Belki burası yeri değil ama Hagi sezon sonunda gidecektir.Ve gitmeli.Çünkü başarısız ve başarısızda olacak.Ki ben geldiği ilk gün dahi bunu söyledim.Gelmemeliydi.

Neyse ya susuyorum:)

Tamam bundan sonra Tv izleyeceğim;) NtvSpor dan ayrılmam.

Ben saçmalamıyorum.Belki burası yeri değil ama Hagi sezon sonunda gidecektir.Ve gitmeli.Çünkü başarısız ve başarısızda olacak.Ki ben geldiği ilk gün dahi bunu söyledim.Gelmemeliydi.

Neyse ya susuyorum:)

Falcıya mı sordun da bunların garantisini garantisini veriyorsun?

Üst Alt