nişan ve düğünlerin saçmalığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nişan ve düğünlerin saçmalığı

Gecen aylarda evlendim ve Korona virus bahanesiyle herseyi kendi istedigim gibi duzenleyebildim. Ufak ve klas bir merasim. Davul zurna halay gibi boş ve kulak zararı olaylardan uzak.

Kemancı ve ozel bir orkestra ile herseyin cok memnun kaldığı bir gun oldu. Ha bunda çekemeyenlerin ve sonradan görmelerin davet edilmemeside önemli oldu tabi. Onları da korona sebebiyle az kişi davet ededebiliyoruz bahanesiyle dışladım. Oh mis

Hiç haber vermiyon da evlendin madem neden hep otel odasındasın üstat ???

Evlilik güzel bir kurum tabi bunu güzel yapan iki farklı kafanın aynı hane içinde tek kafa olup , ona göre kararlar alınması , ona göre bir hayat tarzı olması falan , bir nevi ortaklık.

Ortaklığı ise sonsuzluğa perçinleyen şey bir çocuk oluyor. Evliliğin en güzel tarafı çocuk. Yoksa evlilik çekilecek bir kurum değil. Hanım eğer burayı okuyorsan zaten biliyorsun düşüncelerimi :asd:

Evliliğe karşı değilim , evliliğin getirdiği sosyal ve toplumsal baskılara karşıyım. Düğünde zurna nedir awk ? Biz Serkan mıyız ?

Nişan düğün saçmalık değil aksine çok bir olay da Türkiye’de iş gösteriş merakına dönüyor. Bunu en fazla yapanlar da “En büyük Müslümanım” diye gezenler. Dini yalnızca dilde yaşayan insanlardan dolayı eğreti duruyor.

Tabii birde masraflar çıktı son senelerde. Kafa dengi birini bulunca aile arasında küçük bi tören ve düğüne harcayacağın parayla ev&araba al diyor insan.

başına gelen var mı ? çok trajik oluyor hem eşinin üzülmesine izin vermeyeceksin hemde kayınpeder ile aranı iyi yapacaksın

zor iş :cofused:çoğu evlilik bu iki denklemi idare edemedikleri için yıkılıyor

1598451391460.png

Üst Alt