Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final'e son 2 gün | 1. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nöbetteyiz | Final

bugun yine husrana ugramassiniz insallah. benden nøbet bu kadar:D

iyi geceler hayirli nøbetler ve nice oyuncularin transferine:D

Acikcasi ben kendimi Sercan konusunda cok sartlandirmadim..Gelirse gelir, calisir, formayi giymeye gayret eder.Sercan olmazsa, onun yerine saglam bir yabanci forvet gelecekse ona da hayir demem..Cok sevinirim..Ama artik aciklansin transferler ki önümüze bakalim..

Neyin ne oldugunu bilelim artik..Tüm takimlarin nihai kadrosunu bilelim, gücümüzü ölcelim ki aslinda ölcmeye gerek yok bu sene:)

ertugrul saglamin in aciklamalari herseyi ozetliyor

sercan yarin yeni takiminda

maddi sikintisi olan bir kulup ve buyuk hedefler. OLAMAZ

ertugrul hoca izin vermez ve bizzat satilmasini ister

nöbete kalsam mı bilmiyorum gerçekten, o kadar bekleyip "sercan fenerbahçe'de" haberlerini görme iğhtimali de var sonuçta işin ucunda.

nöbete kalsam mı bilmiyorum gerçekten, o kadar bekleyip "sercan fenerbahçe'de" haberlerini görme iğhtimali de var sonuçta işin ucunda.

pekı eger o yazıyı gorursen gercekten cok uzulurmusun? ben uzulmem hele gs adına hıc uzulmem sercan adına bıraz uzulurum ama oda artık fb de oynadıgı ıcın beter olsun der gecer gıderım tıpkı ılhan parlakta yaptıgım gıbı.

''Bursa'da kalacak'', ''Fener alır, görürsünüz'', ''Haldun bitirir aga'' tarzı yorumlar yerine daha yapıcı mesajlar atsak?

Sallıyorum ''ben Fener alır'' dedim. Bir arkadaş çıkıp, ''kaynak ne usta?'' diyecek. Böyle böyle karşılıklı diyalog oluşacak, 1-2 saate bu konuda kilitlenecek.

Lütfen yahu, lütfen. Tahminden ziyade analiz edelim şu adamı. 1-2 yapıcı mesaj görelim.

sercan maçta çok iyi oynayamadı kafası karışıktı, transfer dönemi kapansın bize gelsin rjkaard ile daha iyi olacaktır..

''Bursa'da kalacak'', ''Fener alır, görürsünüz'', ''Haldun bitirir aga'' tarzı yorumlar yerine daha yapıcı mesajlar atsak?

Sallıyorum ''ben Fener alır'' dedim. Bir arkadaş çıkıp, ''kaynak ne usta?'' diyecek. Böyle böyle karşılıklı diyalog oluşacak, 1-2 saate bu konuda kilitlenecek.

Lütfen yahu, lütfen. Tahminden ziyade analiz edelim şu adamı. 1-2 yapıcı mesaj görelim.

Adamın saçlarından ayak parmaklarına kadar analiz yapıldı usta. Ama şu boş mesaj atma konusunda haklısın.

Okan ama yani bu insanlari da anlamalisin..11000 mesaj atilmis Sercan konusuna,1000 sayfayi gecti Sercan topici..Yani o kadar analiz yapildi ki aylardir, icini disini ezberledik bu adamin..Taraftar da gerildi dogal olarak artik..

Geyik yaparak biraz rahatlamaya calisiyorlar..Zaten nöbet bu..Hepsi böyle geyik halinde acildi kapandi..Bitmesini bekliyoruz sadece bu transfer döneminin..Gercekten biktik artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt