Nonda gidiyor mu? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda Yolcu

Ben yukarda dedim sana pres yapar evet diye sadece attıgı goller olarak adamlara bak aynı stil adamlar bana Toni kazma diyen adamlar için dedim, ayrıca kimse bana Hakan Şükür klas falan demesin hangimiz kaçırdığı gollerden sonra saç baş yolmadık, sonra bana gelip burda Toni çok kazma diyorsunuz, biraz objektif olmakta yarar var..

Çekersin baroşun yanına kewell ı yedege alırsın adam her 2 kanatta da oynuyor zaten hem iyi bir yedegin olmuş olur ki yok kanatlarda, hem de adamı ekonomik kullanmıs olursun zaten 90 dakika çıkaramıyor adam. İllaki 4 3 3 oynamak zorunda diilsiniz ama ben illa 4 3 3 oynıcam olurum oynamazsam diyorsanız alırsınız baroşu koyarsınız bu sefer saga veya sola madem cok hızlı ve klas birisi henry gibi barcada 4 3 3 un kanatlarında oynatırsınız toni de ucta oynar zaten servet gokhan zan bolbol şişiriyor topu, kafaya çıkıcak adam olur size...

Baros'u sağda oynatınca neler olduğunu gördük...

Maç izlemeyen yada izleyipte görmeyen adamlar kalkmış burada laf yarışına giriyorlar...

E 1 ay sonra dönüyor demek sakat değil demek mi ? Ayrıca oynayan kişininde kondisyon eksikliği görüldü maçta... Bunu anladın umarım

Peki ben futboldan anlamıyorum , Galatasaray'ı da takip etmiyorum :asd:...Sen Toni'yi Galatasaray'a getirdin sen anlıyorsun ...

BaroŞ ( :asd:) ' un ayağı kırılsa diyorsunda o zaman Hakan Baltanın ayağı kırılırsa diye sol bek , Leo'nun ayağı kırılısa diye kaleci mi almamız gerekiyor?

Tabi ki forvet transferi isterdim ama öncelik bu değil hadi transfer oldu bu geçen sene Bayern'de banko oynayan ayrıca artık kariyerinin sonlarınıa gelmiş en çok maaş isteyeceği daha doğrusu " yatacağı " bir klüp bekleyen Toni değil ya da önümüzdeki 10 yılın en büyük forvet potansiyellerinden ve bonservisi 20 Milyon'u bulan Huntelaar olmaz bunu İnşAllah anlatabildim....

Huntelaar'ı,Toni'yi Galatasaray'a getiren zihniyetle ne konuşacağım ki zaten?

Hadi hayatında başarılar ;)

evet adam sakat ama zaten şuanda sen hazırlık maçları yapıyorsun tobol netanya bunlar takım diil adam yetisicek normal sezonu, Bana linderoth un kondisyonu kotu diyorsun senin ilk 11 bankon kewell ın kondisyonu muthiş dimi?? adam ayakta duramıyordu bu bir

Hakan baltanın kırılsa ayagı alparslan var volkan yaman var iyi kotu, leo nun kırılsa aykut orkun var iyi kotu, ama nonda da gidersen baroşun bir yedegi bile yok... bana kimse hayatında ilk 11 baslamamıs ozgurcanla yaseri ornek vermesin onlar kotu bile oynayamazlar tek forvet bu iki

Sen bu adamın yatacagını nerden biliyorsun? Hagi yattımı popescu yattımı? Toni karısını aile hayatını karakterini yakında tanıyorsun galiba? Araştırıl bunlar kulup tarafından uygunsa adam alınır ben illa toni alınsın demiyorum zaten ama BU TAKIMA EN ACİL İHTİYAC FORVETTİR!!! iyi koyu heryerde adam vardır ama forvette yoktur bu kadar basit

Ayrıca huntelaar ı GS a ben getirmedim baska bir renkdas yazmıstı ben sadece bosverin ya gerek yokmuş adama baksana yazmıstım, arastırırsan gorursun

Ben, zaten huntelaar gibi ajax hariç kendini hiçbir yerde ispatlamamıs 26 yaşına gelmiş adama onumuzdeki 10 yılın en buyuk forvet potansiyellerinden birisi diyip de son 4 5 yıldır hem bundesliga hem serie a yı domine eden Toniyi begenmeyen kazma diyen bir adamla futbolu tartışmam, bu da son mesajımdır sana cevap verdigim

Hadi hayırlı fm ler sana onumuzdeki 10 yılın en buyuk forvetlerinden biriyle...:wave:

Taktik anlayışa bak.. :D

Şl de şişirirler adamı top diye bunları yaparsan.. ;)

benim taktik anlayaşım bu diil, takımın ihtiyacı bu geride gokhan zan la servet diye 2 tane teknik olmayan balta var sen barcelona gibi oynayacaksın ha gulerim buna ben... Bu 2 tane adam varken senin ihtiyacın olan adam pivot forvettir bu kadar basit gidip piqueyle puyolu alırsan oynarız tek forvet baroş..

Ayrıca senin daha dünyadan haberin yok biz CL de yokuz sen neden bahsediyorsun...

Baros'u sağda oynatınca neler olduğunu gördük...

Maç izlemeyen yada izleyipte görmeyen adamlar kalkmış burada laf yarışına giriyorlar...

Ben baroşu sagda oynatmam zaten adama çok klas ve teknik bir forvet diyen arkadaş var eger oyleyse cekersin cok istersen henry gibi sola veya saga dedim..

Okumayalım sadece, anlayalım yazılanı..

Ben baroşu sagda oynatmam zaten adama çok klas ve teknik bir forvet diyen arkadaş var eger oyleyse cekersin cok istersen henry gibi sola veya saga dedim..

Okumayalım sadece, anlayalım yazılanı..

Baros luca toniye göre 1000 kat klastır..Henry ye göre kazmadır yukarıda neyle kıyaslandığına bak önce?

Çok klas ve teknik gibi abartma yapmadım..

Ayrıca her klas forvet kanatta oynayabilecek diye bi kaide yok..Jardel ve nistelrooy da klastır fakat kanatta oynayamaz..

Baros luca toniye göre 1000 kat klastır..Henry ye göre kazmadır yukarıda neyle kıyaslandığına bak önce?

Çok klas ve teknik gibi abartma yapmadım..

Ayrıca her klas forvet kanatta oynayabilecek diye bi kaide yok..Jardel ve nistelrooy da klastır fakat kanatta oynayamaz..

Sen baroş toniden daha iyi diyorsan ben de baroş la henry'i kıyaslarım aynı saçmalıkta cunku ikisi de

Sen baroş toniden daha iyi diyorsan ben de baroş la henry'i kıyaslarım aynı saçmalıkta cunku ikisi de

Daha iyi tabi..

Yerden pas yapmaya uğraşıyoruz rijkaard gibi birini getiriyoruz senin yapmayı düşündüğün şeylere bak..

Sen adamı sadece gol atıyor diye üstün bir futbolcu yapıyorsun..2 metre bendede boy olsun durayım orda kazık gibi elbet gol atarım..

Luca toni tarzındaki adamların işi bitti bu tarz adamlar takımı eksik oynatıyor günümüz futbolundaki santrafor dribling yapmaını bilicek gerektiğinde orta alandan top alıp oyunu yönlendiricek..

Eto tonla gol atmasına rağmen niye zlatan alındı sanıyosun?

iki kanat oyuncusu koyup 2 metre birini ileriy koyma devri artık bitti anla bunu..

Bu son mesajım gereksiz yere senle sidik yarışına girmek istemiyorum..Söylediklerin saçma şeyler..

Daha iyi tabi..

Yerden pas yapmaya uğraşıyoruz rijkaard gibi birini getiriyoruz senin yapmayı düşündüğün şeylere bak..

Sen adamı sadece gol atıyor diye üstün bir futbolcu yapıyorsun..2 metre bendede boy olsun durayım orda kazık gibi elbet gol atarım..

Luca toni tarzındaki adamların işi bitti bu tarz adamlar takımı eksik oynatıyor günümüz futbolundaki santrafor dribling yapmaını bilicek gerektiğinde orta alandan top alıp oyunu yönlendiricek..

iki kanat oyuncusu koyup 2 metre birini ileriy koyma devri artık bitti anla bunu..

Bu son mesajım gereksiz yere senle sidik yarışına girmek istemiyorum..Söylediklerin saçma şeyler..

neyin sidik yarışına giricem ben senle? toni benim babamın oglumu? bana ne heriften, ama o tarz forvet bizim ihtiyacımız cunku beceremeyiz bu defansla topu oyuna sokmayı onde basmayı.. ben size hayal dunyasında yasadıgınızı anlatmaya calısıyorum bende yerden pas yapıp barcelona gibi oynamak isterim ama sence bu gokhan zan ve servetle olurmu? mumkunmu?

neyin sidik yarışına giricem ben senle? toni benim babamın oglumu? bana ne heriften, ama o tarz forvet bizim ihtiyacımız cunku beceremeyiz bu defansla topu oyuna sokmayı onde basmayı.. ben size hayal dunyasında yasadıgınızı anlatmaya calısıyorum bende yerden pas yapıp barcelona gibi oynamak isterim ama sence bu gokhan zan ve servetle olurmu? mumkunmu?

Ne hayali? geçen sene skibbe ile bile yaptık bunu?

ilk yarı tek farklı galibiyetimiz yoktu

Ne hayali? geçen sene skibbe ile bile yaptık bunu?

ilk yarı tek farklı galibiyetimiz yoktu

evet ama yine gittik eziklerden 4 yedik sivas a hiçbirşey oynayamadık deplasmanda, ASY de veya ankara takımlarına ustuste 3 mac iyi top oynadık diye kral olmaya gerek yok, zaten hiç çok kotu olmuyoruz ASYde, anadolu takımları değil rakibimiz dediğin gibi avrupa önemli olan, ben inanmıyorum bu defanslarla total futbolu becerebilcegimize benim düşüncem bu maalesef

Bu demek değildir ki Rijkaard a güvenmiyorum sonuna kadar destek veriyorum orası ayrı

Üst Alt