Nonda gidiyor mu? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda gidiyor mu?

Yaser zaten Galatasaray oyuncusu değildir ancak gelmiş biri diyorki Nondaya zamanında Real 20 milyon verdi zamanında Ronaldinho'da 100 milyon euro deniliyordu zamanında Nonda iyi futbolcudur ancak şu anda iyi bir futbolcu değil tekniği var futbolu biliyor ama hızı hiç yok ne yaptı koca sezon ne boş konuşanlar var ya adamlar pclerinden kalkıp maç izlemeden konuşuyorlar sanırım ayrıca karaparacı takımın armasını kendine avatar yapmış şahsiyet benim yorumlarıma cvp verme sen futbolu bilen taraftarlar versin takımda tek forvet Baroş var

Yavaşlığı konusunda diyebileceğim bi'şey yok ama sezonun uzun olduğunu ve farklı tipte oyunculara mutlak ihtiyacımız olduğunu düşünürsek,Nonda'nın kalmasının bizim için daha iyi olacağına inanıyorum.Onun kadar ayağında sağlam topu tutup,iyi dağıtan yedek futbolcuya sahip değiliz.

Tabiki renkdaş gayet doğru yazmışsın ayağında top tutabiliyor ancak o top ayağına maçta kaç kere geliyor top adama gelmez onun topa koşması gerekiyor yani Nonda iyi yedek kalsın Özgürcan genç kiralansın Yaser söyle kalsın diyorlar böyle böyle takımdan hiçbirşey olmaz Rijkaard değil Sir,Hiddink ve Mourinho beraber gelsin yine hiçbirşey olmaz ancak tabiki Rijkaard bizden daha iyi biliyor futbolu ve haber doğruysa takım için iyi olabilir

Yavaşlığı konusunda diyebileceğim bi'şey yok ama sezonun uzun olduğunu ve farklı tipte oyunculara mutlak ihtiyacımız olduğunu düşünürsek,Nonda'nın kalmasının bizim için daha iyi olacağına inanıyorum.Onun kadar ayağında sağlam topu tutup,iyi dağıtan yedek futbolcuya sahip değiliz.

:f50::f68.gif::005::005:

Dusunelim simdi;

Ligde mutlak galibiyet alman gereken bir mac yapiyosun.Rakip takim kendi sahasina o kadar iyi kapanmiski pas yaparak,kanattan hucum yaparak gecmek imkansiz.Birde tabi takimin uzerinde inanilmaz bir baski var diyelim.

Burada iste ihtiyacimiz var Nonda ya.Sisirilen toplari gayette guzel indirecek tek adam su anda kadroda.Topu ileride oyuna girerse iyi top saklar.Ayaginda iyi top tutar.Yavas ama vucut calimlariyla gecen yilda bunu gorduk cok rahat adam gecer.Ve tabi en onemlisi tecrubelidir.Bize yararli olacagina inaniyorum.Birde takimda sevilen bir isin Nonda.

Bence gonderildiginde yerini ucuza dolduramayiz.Gitmesin.

Nonda bencede kalmalı. Aksi halde Baros'un oynamayamadığını düşünürsek Yaser'in gözüne mi bakıcaz kara kara :)

Yaser zaten Galatasaray oyuncusu değildir ancak gelmiş biri diyorki Nondaya zamanında Real 20 milyon verdi zamanında Ronaldinho'da 100 milyon euro deniliyordu zamanında Nonda iyi futbolcudur ancak şu anda iyi bir futbolcu değil tekniği var futbolu biliyor ama hızı hiç yok ne yaptı koca sezon ne boş konuşanlar var ya adamlar pclerinden kalkıp maç izlemeden konuşuyorlar sanırım ayrıca karaparacı takımın armasını kendine avatar yapmış şahsiyet benim yorumlarıma cvp verme sen futbolu bilen taraftarlar versin takımda tek forvet Baroş var

olur paşam.:)Zaten sana göre sen futbolu herkesten fazla biliyorsun ve burası forum forumda herkese cevap hakkı verilmiş sende buna karısamassın

Yerine yabancı potansiyeli olan 1 genç alınsın, Nonda'yı arayacağımızı sanmıyorum..İlk geldiğinde çok sevinmiştim ve çok ucuza mal etmiştik ama şimdi anlıyorum neden bu kadar ucuza mal ettiğimizi..

Cevap: Nonda Yolcu

H.şükürün leedse attığı golü hatırlamıyorsun galiba?

Tonide dribling yeteneği yok bişey yok fizik gücünü kullarak oynuyor.

Zaten sırf çok gol attı diye süper futbolcu demek sizin gibi futbol cahili zihniyetler söylüyor..

Guizada 30 gol attı la ligada villadan eto'dan daha iyi dimi sizin mantığınıza göre?

Baros toniden çok daha klas futbolcudur..Bizim kale önünde kazık gibi bekleyen adama ihtiyacımız yok..

Hatırlıyorum merak etme, sana Toni'nin Hakan Şükür'ün leeds e attıgı golden daha teknik olan golunu bulurum ama istersen, Hakan Şükür le Toni aynı tip goller atan adamlardır, ha pres yapar bilmemne onu bilemem ama bunu sadece Toni'ye Veysel Cihan muamelesi yapan arkadaşlar için söyledim ki anlasınlar..

Ayrıca sen kime cahil diyorsun? Sen baroş a toniden daha klas futbolcu diyorsun cahilin bayrak sallayanısın çünkü o toni geçen sezon bayern de oynadı baroş ise Galatasarayda, birisi bundesliga birisi tsl...

Dribbling yeteneği yokmuş güldürme beni al o zaman usain boltu obafemi martinsi her takım uçsun

Hakan Şükür ün golünü ornek veriosun sonra bana dribbling yetenegi yok diosun, evet cunku Kral 100 metreyi 10 saniyede koşuyordu dimi bırak allahı sen..

Bana guiza gibi istikrarsız hayatında bikere 30 gol atmıs adam ornegini veriyorsun aç Toni kaç sezon ardarda kaç gol atmış bak..

Huntelaar yedek kalmayacaksa bana bir formasyon çıkarsana ?

Kanada mı koyacaksın Huntelaar'ı ?

Gerçek futbol ; Football Manager gibi değil ;)

Ayrıca Huntelaar'ı hangi paraya alıyorsun :asd:

Sana gelince arkadaşım, illa senin dedigin 4 3 3 formasyonunda oyanayacagız diye birşey yok, ben sana çıkardım formasyon anladın mı bilemiyorum ama, ayrıca Linderothla Mehmet Topal sakat demişsin bana attıgın mesajda birisi Tobol macında oynadı digeriyse 1 ay sonra donuyor, takımdan haberi adamlar gelip burda ahkam kesiyorlar..

Kewell ı yedek bıraktın diyorsun bana, adamın 90 dakika oynayacak kondisyonu yok ve adam yedek bırakılmayı sorun etmeyecek kadar olgun bir futbolcu kesersin adamı yarıdan sonra keita veya ardanın yerine koyarsın oynar veya sakatlıgı var cezası var formsuzlugu var butun sonra keita ve ardaya mı kalıcaz

Bana Huntelaar ı hangi parayla alıyorsun diosun bana sorma git muhabirlere sor ben çıkan haber ustune senin zihniyetine gore yorum yaptım bu huntelaar olmaz da toni olur o olmaz da sercan olur veya baska forvet olur sana gore iyi forvet gerekmiyor bu takıma

Baroş un allah korusun ayagı kırılsa gorurum burdaki forvet istemeyen arkadaşları..

Hatırlıyorum merak etme, sana Toni'nin Hakan Şükür'ün leeds e attıgı golden daha teknik olan golunu bulurum ama istersen, Hakan Şükür le Toni aynı tip goller atan adamlardır, ha pres yapar bilmemne onu bilemem ama bunu sadece Toni'ye Veysel Cihan muamelesi yapan arkadaşlar için söyledim ki anlasınlar..

Ayrıca sen kime cahil diyorsun? Sen baroş a toniden daha klas futbolcu diyorsun cahilin bayrak sallayanısın çünkü o toni geçen sezon bayern de oynadı baroş ise Galatasarayda, birisi bundesliga birisi tsl...

Dribbling yeteneği yokmuş güldürme beni al o zaman usain boltu obafemi martinsi her takım uçsun

Hakan Şükür ün golünü ornek veriosun sonra bana dribbling yetenegi yok diosun, evet cunku Kral 100 metreyi 10 saniyede koşuyordu dimi bırak allahı sen..

Bak klaslık başka şey..Mesela jardelde koşmaz fazla driblig yapmaz ama çok teknik bir oyuncudur..

H.şükür toni gibi çakılı oyuncu değildir..Pres yapar gerektiğinde dribligte..Ayrıca dribling yapmak için bolt olmayada gerek yok..Arda hızlı değil ama dribligi çok iyidir..

Luca toniyi 4-3-3 te nasıl düşünüyosun bi taktiksel olarak açıklarmısın merak ettim?

Sana gelince arkadaşım, illa senin dedigin 4 3 3 formasyonunda oyanayacagız diye birşey yok, ben sana çıkardım formasyon anladın mı bilemiyorum ama, ayrıca Linderothla Mehmet Topal sakat demişsin bana attıgın mesajda birisi Tobol macında oynadı digeriyse 1 ay sonra donuyor, takımdan haberi adamlar gelip burda ahkam kesiyorlar..

Kewell ı yedek bıraktın diyorsun bana, adamın 90 dakika oynayacak kondisyonu yok ve adam yedek bırakılmayı sorun etmeyecek kadar olgun bir futbolcu kesersin adamı yarıdan sonra keita veya ardanın yerine koyarsın oynar veya sakatlıgı var cezası var formsuzlugu var butun sonra keita ve ardaya mı kalıcaz

Bana Huntelaar ı hangi parayla alıyorsun diosun bana sorma git muhabirlere sor ben çıkan haber ustune senin zihniyetine gore yorum yaptım bu huntelaar olmaz da toni olur o olmaz da sercan olur veya baska forvet olur sana gore iyi forvet gerekmiyor bu takıma

Baroş un allah korusun ayagı kırılsa gorurum burdaki forvet istemeyen arkadaşları..

E 1 ay sonra dönüyor demek sakat değil demek mi ? Ayrıca oynayan kişininde kondisyon eksikliği görüldü maçta... Bunu anladın umarım

Peki ben futboldan anlamıyorum , Galatasaray'ı da takip etmiyorum :asd:...Sen Toni'yi Galatasaray'a getirdin sen anlıyorsun ...

BaroŞ ( :asd:) ' un ayağı kırılsa diyorsunda o zaman Hakan Baltanın ayağı kırılırsa diye sol bek , Leo'nun ayağı kırılısa diye kaleci mi almamız gerekiyor?

Tabi ki forvet transferi isterdim ama öncelik bu değil hadi transfer oldu bu geçen sene Bayern'de banko oynayan ayrıca artık kariyerinin sonlarınıa gelmiş en çok maaş isteyeceği daha doğrusu " yatacağı " bir klüp bekleyen Toni değil ya da önümüzdeki 10 yılın en büyük forvet potansiyellerinden ve bonservisi 20 Milyon'u bulan Huntelaar olmaz bunu İnşAllah anlatabildim....

Huntelaar'ı,Toni'yi Galatasaray'a getiren zihniyetle ne konuşacağım ki zaten?

Hadi hayatında başarılar ;)

Bak klaslık başka şey..Mesela jardelde koşmaz fazla driblig yapmaz ama çok teknik bir oyuncudur..

H.şükür toni gibi çakılı oyuncu değildir..Pres yapar gerektiğinde dribligte..Ayrıca dribling yapmak için bolt olmayada gerek yok..Arda hızlı değil ama dribligi çok iyidir..

Luca toniyi 4-3-3 te nasıl düşünüyosun bi taktiksel olarak açıklarmısın merak ettim?

Ben yukarda dedim sana pres yapar evet diye sadece attıgı goller olarak adamlara bak aynı stil adamlar bana Toni kazma diyen adamlar için dedim, ayrıca kimse bana Hakan Şükür klas falan demesin hangimiz kaçırdığı gollerden sonra saç baş yolmadık, sonra bana gelip burda Toni çok kazma diyorsunuz, biraz objektif olmakta yarar var..

Çekersin baroşun yanına kewell ı yedege alırsın adam her 2 kanatta da oynuyor zaten hem iyi bir yedegin olmuş olur ki yok kanatlarda, hem de adamı ekonomik kullanmıs olursun zaten 90 dakika çıkaramıyor adam. İllaki 4 3 3 oynamak zorunda diilsiniz ama ben illa 4 3 3 oynıcam olurum oynamazsam diyorsanız alırsınız baroşu koyarsınız bu sefer saga veya sola madem cok hızlı ve klas birisi henry gibi barcada 4 3 3 un kanatlarında oynatırsınız toni de ucta oynar zaten servet gokhan zan bolbol şişiriyor topu, kafaya çıkıcak adam olur size...

Toniyi istiyen arkadaslar bu adam için Bayernini 10 milyon istediginden ve bu adamın 33 yasında oldugundan haberiniz var mı?hadi aldık nasıl elimizden çıkarıcaz 35 yasına gelince 10a mı satıcaz?Zarar edicegimiz futbolculara yönelirsek işimiz yaş.Ayrıca Toni günü kurtarmak istiyen zihniyet için müthiş transferdir.Ama biz günü degil gelecegi kurtarmak istiyoruz

Çekersin baroşun yanına kewell ı yedege alırsın adam her 2 kanatta da oynuyor zaten hem iyi bir yedegin olmuş olur ki yok kanatlarda, hem de adamı ekonomik kullanmıs olursun zaten 90 dakika çıkaramıyor adam. İllaki 4 3 3 oynamak zorunda diilsiniz ama ben illa 4 3 3 oynıcam olurum oynamazsam diyorsanız alırsınız baroşu koyarsınız bu sefer saga veya sola madem cok hızlı ve klas birisi henry gibi barcada 4 3 3 un kanatlarında oynatırsınız toni de ucta oynar zaten servet gokhan zan bolbol şişiriyor topu, kafaya çıkıcak adam olur size...

Taktik anlayışa bak.. :D

Şl de şişirirler adamı top diye bunları yaparsan.. ;)

Üst Alt