Nonda gidiyor mu? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda gidiyor mu?

Cevap: Nonda Yolcu

ben nedesen kewell i hiç bu takımda yeri var olarak göremiyorum anca yedek olarak göruyorum . kewell gerçekten çok düşüş var tek güzel şut çekiyor diye onu takıma alıcak değilim geldiği her topu neredeyse kaybediyor inşallah düzelir.

ha şunuda unuttum.

eğer linderoth kalır ve nonda giderse yazık çok yazık......

2 yıl hiç birşey vermemiş linde kalsın

2 yıl öyle böyle katkı yapan nonda gitsin hemde forvet mevkimiz eksik iken

zaten ben bu habere hiç inanmıyorum. göreceksiniz yalan çıkacak. milliyet nerden öğrendide sallıyor. ayrıca maçtan önce böyle hamle olmaz......

Nonda'dan daha iyi yedek mi olur yaaa ?

Bence hiçbiryere gitmez Nonda...Gitmemeli..Formda bir Nonda'nın neler yapabileceğini biliyoruz...

galatasaray_fenerbahce_nonda_gol_2.jpg

Shabani Nonda Shabani Nonda 30 CM'lik cetvel var onda !!!

Kesinlikle gitmemeli, Kayseri'ye düşerken attığı golü hatırlayın (1-1'lik maç) .. Hala takımın en iyi oyuncularından.

Zaten bu sene aciklama yapmadi mi bu sene Galatasaray'in Eto'o su olacam diye :) en azindan ben oyle duydum...Yerine daha iyisi gelmeyecekse kalsin...

Nonda gidiyor mu?

Galatasaray’dan bir yıldız daha kopuyor... Cassio Lincoln’ün sözleşmesini disiplinsizliği nedeniyle fesheden sarı kırmızılılar, Shabani Nonda’yı da teknik direktör Frank Rijkaard’ın isteği üzerine gönderme kararı aldı. Hürriyet Gazetesi'nin 26 Temmuz 2009 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; Yönetim, golcü futbolcuyla görüşerek, kendisinden kulüp bulmasını istedi.

Sezon öncesi ilk kadro operasyonunu bu hafta başında gerçekleştirerek, Alparslan, Özgürcan, Erhan Şentürk, Mehmet Güven ve kaleci Fırat’ın biletini kesen; Emre Çolak, Cem Sultan, Caner ve Emrah’ı da PAF takımına geri gönderen Frank Rijkaard, dün de Shabani Nonda hakkında olumsuz görüş bildirdi.

Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile görüşen Rijkaard’ın, “Çok uğraşmama rağmen Nonda’dan istediğim verimi alamadım. Benim oynatmak istediğim sisteme uygun değil. Boşuna kadroda tutmaya gerek yok. Onu gönderip başka bir yabancı forvet alalım” diye rapor verdiği belirtildi. Sarı kırmızılı yöneticiler bunun üzerine Shabani Nonda ile görüşerek kendisinden kulüp bulmasını istedi. Galatasaray’dan alacaklarına karşılık bonservisinin bedelsiz olarak verilmesi planlanan Kongolu futbolcunun, Fransa’nın Nice takımıyla görüştüğü kaydedildi.

Transferi bitirin

Forvetin yanı sıra orta sahaya da bir yabancı alınmasını isteyen Frank Rijkaard’ın ayrıca Galatasaray Yönetimi’nden, “Transfer çalışmaları bir an önce bitirilsin” talebinde bulunduğu öğrenildi. Hollandalı teknik adamın, “Ligin başlamasına çok az zaman kaldı. Kadromuz ne kadar erken netleşirse başarı şansımız o kadar yükselir. Yola hangi futbolcularla devam edeceğimizi transfer çalışmalarımızdan alacağımız sonuç belirleyecek. Kadromu yeni gelecek iki yabancıya göre kuracağım” dediği bildirildi.

Buna karşın yöneticilerin Frank Rijkaard’a, “Acele edersek zararlı çıkarız. Daha önce belirlediğimiz isimlerle görüşmelerimiz sürüyor. Bir aksilik olmazsa Maccabi Netanya ile oynanacak maçlardan hemen sonra transferi bitireceğiz” cevabını verdiği ifade edildi.

Öte yandan Sporx'in sevilen yazarlarından Osman Tanburacı dünkü yazısında Nonda'nın transfer haberleri ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı: "Nonda’nın kulüple ilişkisinin kesildiği haberi de yalan! Belki ileri günlerde böyle bir durum olabilir ama bugün için külliyen yalan! Nonda’nın sözleşmesi feshedilmedi!"

Kaynak : Hürriyet

Cevap: Nonda gidiyor mu?

Nonda kalsın diyenler acaba Nondayı izledilermi adam ağır çekim gibi iyi bir yedek olacak adamın hızlı ve genç olması gerekir 30 küsür yaşında ve ağır adamın takımda ne işi var iyi futbolcularla kupa kazanılır

Nonda kalsın diyenler acaba Nondayı izledilermi adam ağır çekim gibi iyi bir yedek olacak adamın hızlı ve genç olması gerekir 30 küsür yaşında ve ağır adamın takımda ne işi var iyi futbolcularla kupa kazanılır

sen Nondayada kötü futbolcu diyorsan sana birsey diyemiyorum bu adam için zamanında Real Madridin 20 milyon avroyu gözden çıkardıgınıda bilmiyorsundur

https://www.youtube.com/watch?v=S2yOCH8V53g&feature=related

O zaman Hakan Şükürde de yoktu yetenek onun da gollerine bakıyorum

H.şükürün leedse attığı golü hatırlamıyorsun galiba?

Tonide dribling yeteneği yok bişey yok fizik gücünü kullarak oynuyor.

Zaten sırf çok gol attı diye süper futbolcu demek sizin gibi futbol cahili zihniyetler söylüyor..

Guizada 30 gol attı la ligada villadan eto'dan daha iyi dimi sizin mantığınıza göre?

Baros toniden çok daha klas futbolcudur..Bizim kale önünde kazık gibi bekleyen adama ihtiyacımız yok..

çık ozaman hızlı yaser ile maçlara tek bir adam bile geçemeyen , adamların üstüne gidip geri dönen kazma ile. allah aşkına yaser gs nin oyuncusu mu.

nonda kalitelidir.

sen Nondayada kötü futbolcu diyorsan sana birsey diyemiyorum bu adam için zamanında Real Madridin 20 milyon avroyu gözden çıkardıgınıda bilmiyorsundur

https://www.youtube.com/watch?v=S2yOCH8V53g&feature=related

Gözden çıkarmayı bırak Monaco Nondanın bonservisini 20 milyon euroya almıştı zaten, o dönem Avrupanın en önemli golcülerinden biri olarak düşünülüyordu Nonda ama tabiki o zamanki özelliklerinin birçoğu gerek sakatlık, gerekse yaş sebebiyle törpülendi. Ama özellikle 4-4-2 sisteminde çok yararlı olacak top saklayabilme ve dağıtabilme özellikleri ön plana çıkmaya başladı. Yeni sistemimiz için çok elzem bir oyuncu olmasa da kontenjan sorunu olmadıkça yedek olarak yer bulur.

O dundu bu bugun.

Zamanında ronaldinhoyaya paha biçilemiyordu şimdi 20 mn € ya vermeye razı milan ronaldinho kötü topcumu vb gibi nice topcular var futbol anlık zamanlık bi oyundur herseyin bi zamanı vardır nonda zamanını doldurmustuk he belki iyi bi yedek olabilir ama daha ötesi olamaz

Yavaşlığı konusunda diyebileceğim bi'şey yok ama sezonun uzun olduğunu ve farklı tipte oyunculara mutlak ihtiyacımız olduğunu düşünürsek,Nonda'nın kalmasının bizim için daha iyi olacağına inanıyorum.Onun kadar ayağında sağlam topu tutup,iyi dağıtan yedek futbolcuya sahip değiliz.

Üst Alt