Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!

Amrabat patlamasını yapamadı ve hollanda da gönderildi. doğru mu? PSV ye gidecek kadar yeteneği vardı ama di mi?

Size Hollanda ligi Türkiye Liginin yarı gücündeydi bu arada bu adam bu sezon ortalığı dağıttı mı? EVET !

Gücünü - Hızını ve Kalitesini sonuna kadar gösterdi mi ? EVET

Kayserinin pisliklerine rağmen 2. devre tam aklını veremese de sezonu harika tamamladı? EVET

Bişi soracağım Falcao Porto da 1-2 sezon vasatken 1 sezon adam gibi oynad 40 milyona gitti doğru mu?

Arda 1 sezon hiçbişi yapmadan 10 + 2 milyona gitti doğru mu? evet

25 yaşındaki Amrabat neden gitmesin peki ?? Merak ettim.

İnşallah bu sezon hepinizi utandıracak. O zaman aynı soruyu ben soracağım ne içtiniz diye?

Assaidi dediler ona da Hollanda dandik lig güçsüz ayakta dıramıyor dediniz.

Sizin mesela Sol Kanat a kimi istersiniz? Sadee 3 maçta milli olan Sercan mı?? Yoksa Real den Marcelo - Robinho flnmı?

25 yaşına gelmiş Hollanda görmüş adamlar eğer büyük topçularsa çoktan keşfedilirler, bu adamlar 18 yaşlarında geliyorlar oralara bu kadar basit..

Ben amrabata kötü futbulcu hiçbir zaman demedim, sadece o paralara gidecek treni çoktan kaçırdı dedim, sergen yalçın da her takımda oynayacak yetenekteydi ama oldu mu olmadı, demek ki yetenekli olunca olmuyormuş

Ben Kayseriden kimseyi istemiyorum malum sebeplerden dolayı, gitsinler assaidiyi alsınlar gerekiyorsa..

hani bizim scout ekibi , Amrabat diye kapi asindiracak duruma geldiysek bir halta yaramiyor demek ki

Kardeşim emin ol. Milleti mutlu edecek şekilde yaşı biraz büyük ama parası BOL transfer Forvete olacak gibime geliyor. Biticiri bir forvet ŞL de şart. Emin ol Umut a vs kalmaz forvet. Bana kalsa Elmander i de değiştiririm. Elmander gol atamıyor koşuyor sadece. Milli takımındada gördük.

Umarım dediğin gibi olur abi. Bunun için bende üzerime düşen herşeyi yaparım. istanbulda yaşamıyorum yoksa kombine alırdım. fakat bunu 2 hatta 3 formayla telafi edebilirim. Galatasarayın başarısı için bizde taşın altına elimizi koymalıyız.

Onu bunu geçin kardeşim yok Kayseriye para kazandırmayalım yok bu adamdan bıktım felan geçin bunları adam çok iyi futbolcu alalım dalgamıza bakalım yıllık ücreti de bonservisi de çok değildir bu adamın.:ka21:

Ben de açıkçası deli gibi amrabat aşığı bir insan değilim ertuğ..

Ama her transfer döneminde yaşanan bir olay var, o olacak diye korkuyorum açıkçası.. O da nedir diyeceksin..

Şu, bizim taraftarımız yıllardır her öne konan isme burun kıvırır,dudak büker, sert muhalefet yapıp çok daha iyilerini, yıldızları ister. Ama son safhada adı sanı duyulmayan yada verimsiz öyle saçma sapan adam alınır ki o dudak büktüklerimizi bile mumla ararız.

Özellikle de son 10 yıldaki transfer politikamız tam olarak böyle..

Açıkçası ben de korkmuyor değilim söylediğinden ama artık herhalde o sınırı aştık biz.Artık önümüzü görebiliyoruz.Doğru düzgün hedeflerimiz var gelecek için.

Hani diyor ya başkan nokta transferler yapacağız.İşte nokta transfer dediğin zaman insanın aklına en az 3-4 yıl takımda bulunacak,ŞL'de oynayabilecek kapasitesi olan bir oyuncu geliyor.Amrabat daha çok sanki geçiş döneminde bir kulüpmüşüz de önceliğimiz lig şampiyonluğuymuş havasında bir transfer.

Gerçi bu kadar konuşuyoruz ya bu herifler bize hayatta satmazlar Amrabat'ı.

inşallah gelir iyi adam ama fatih hocamızın onu da bi elden geçirmesi gerekiyor.amrabat ın tek kötü yanı kendine çok güvendiği için direk kaleye gidiyo.

Çok takmayın Hurma'yı Amrabat olmazsa Assaidi olur beklide ikisi birden olur :)

Neyse Amrabat istemeyenleri mutlu edecek haber Lanet HURMA dan geldi. Ama göreceksiniz Amrabat ı bize seve seve verecekler.

Kayserispor'un eli mahkum düşük bonservis ücretine bırakacak Amrabat gemileri yaktı çünkü futbol hayatıma devam etmeyeceğim tarzı açıklamalr yaptı FIFA'ya giderim tarzı..

Ariel Ortega gibi bir durum oluşacak sanırım Kayserispor diretirse.

esas suçlu medya. sizi olmucak isimlerle ümitlendirip beklentinizi çok yükseltiyorlar. ondan sonra gerçeklere dönünce de bunu mu aldık, off pff. amrabat gayet süper transferdir. neyi beğenilmez anlamadım. geçen sene kanatsız şampiyon olan takıma amrabat gibi bir oyuncu geliyor ve beğenilmiyor. amrabat+1kanat+1santrafor takım tamamlanmış olacak. belki diğer kanat oyuncusu da assaidi'dir. bence böyle olursa bu takım uçar. bugün laf edenler de gelecek sene tükürdüklerini bir bir yalarlar.

amrabat fayda saglar lakin kayseriden kazık yemek istemem sahsen,5 milyona kadar cıkalım fazlası zarar olur acımızdan,öte yandan amrabat ciddi katkı saglar takıma

Amrbat 'ı bir kere 90 dakika izlemiş olan biri onun nasıl bir oyuncu olduğunu görmesi lazım görememişse diyecek bişey yok.

Amrabat'a kötü demek,ŞL için yetersiz demek.Futboldan anlıyor musunuz acaba siz?Bu adamda olmayacaksa kimi istersiniz.Ronaldo ister misiniz gençler?Amrabat Robben ile aynı tarz oyuncu.GS'de Robben'i sollar.

Demin twitterda biri Siz Anadolu'dan 3 büyüklere gelip büyük perfonmans gösteren futbolcu gördünüz mü diye,gerçekten de düşünülmesi gereken bir soru.Selçuk falan denmesin Trabzon'dan geldi çünkü.1-2 tane vardır geçmişte ama geneli maalesef standartı geçemedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt