Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!

Michel Bastos denen elemanı alalım diyenler var 12 milyon euro bonservisi 28 i bitirip 29 yaşına basıyor yani son transferi. Yıllık 3 milton euro vermek şart en az da 3 yıl sözleşme 12 + 9 : 21 milyon euro : 48 trilyon !

2011 de dizinden ciddi bir operasyon geçirmiş.

2012 sezonunda 6 gol atmış - 8 de asist i var??

Burada bu adamı millet öve öve bitiremiyor.

Michel Bastos denen elemanı alalım diyenler var 12 milyon euro bonservisi 28 i bitirip 29 yaşına basıyor yani son transferi. Yıllık 3 milton euro vermek şart en az da 3 yıl sözleşme 12 + 9 : 21 milyon euro : 48 trilyon !

Evet ben diyorum.Hatta öve öve de bitiremiyorum.

bazı yorumları okudum, bazılarını görmezden geldim. dürüst olayım ben Amrabat' ı hiç istemedim ama Fatih Terim istediyse elbette bir bildigi vardır. ama yakıştıramadım Fatih Terim' e yapılan acımasız eleştiriler var ki bi ara düşündün başımızda hala Riijkard falan var sandım. birisi yazmıs transferi aykut yapsın, terim futbolcudan anlamıyor. bu takımın şampiyon oldugunu, uzun aradan sonra gittigimiz Şampiyonlar Liginde final beklemiyoruz herhalde. Fatih hoca takıma yıldızlar kazandıracam , söyle adamların gelmesini saglayacam diye bir beyanda bulunmadı hiç bir zaman. tek verdigi söz yenilse bile takım Galatasaraylıların sahada gurur duyacagı bir takım olacak dedi. Galatasaray' da herkese eleşitebilinirde Fatih hocaya biraz agır kacan sözler var.

Amrabatın PSV yıllarındaki görüntüleri, özellikle 0:38'deki golü çok hoşuma gitti :)

[video=youtube;WRvcttvh3rE]https://www.youtube.com/watch?v=WRvcttvh3rE[/video]

Bonservisine yardım edersen kulüp alır bence 6 milyon euro bonservis yardımı, Yıllık ücretinin de 1 milyonu nu ödesen bence alırız.

Transfermarkt'ta yazan rakamlar zaten kanundu unutmuşum.Orada 12 yazıyorsa oyuncunun fiyatı da 12 oluyor kesin.Hatta taksit falan da yapmazlar muhtemelen 12'yi peşin isterler bizi zor durumda bırakmak için.

Siz Amrabat'ın bonservisinin 500 bin Euro falan olduğunu sanıyorsunuz herhalde.Transfermarkt'tan bakmayı unutmuşsunuzdur belki.

Demin twitterda biri Siz Anadolu'dan 3 büyüklere gelip büyük perfonmans gösteren futbolcu gördünüz mü diye,gerçekten de düşünülmesi gereken bir soru.Selçuk falan denmesin Trabzon'dan geldi çünkü.1-2 tane vardır geçmişte ama geneli maalesef standartı geçemedi.

Ümit Davala - Diyarbakırspor

Hakan Ünsal - Karabükspor

Suat Kaya - Konyaspor

Hakan Şükür - Bursaspor

6 gol 8 asisti var diyip bastosumu kötülüyon. amrabat türkiyede napmış. ora fransa ligi hatırlatırım.

Hurma yalanlamış zaten,taca çıktı.Revize etsinler demiş.Satmaz bu herif bize oyuncu falan.

umarim sirf gicilik olsun diye 2 milyon teklif etmisikdir, hurmanin dedine göre begenmemisler fiyati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt