Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz

Cevap: Notebook Tavsiyeleriniz

Bana kalırsa 200 fazla ver Asus al. Yinede sen bilirsin. Özellik olarak Packard Bell güzel ama ısınma sorunu yaşatır mı bilemem. Bazı modellerinde vardı zira.

Sony Vaio aldım çok memnunum açıkçası sana da tavsiye ederim. Fiyat/performans açısından da mükemmel bir alet.

Ağalar

VATAN COMPUTER - ACER - AS7741G CORE İ5-480M 2.66GHZ-4GB-500GB-17.3'-DVDRW-1024MB HD5650-CAM-W7BAS - Notebook

Bunla

VATAN COMPUTER - ACER - AS5742G(SİYAH)CORE İ5-460M 2.53GHZ-3GB-500GB-DVDRW-15.6''-2048MB GT420M-CAM-W7PR - Notebook

Bunun arasında oyun oynama bakımından farklılar nelerdir ? Birinin Ram'ı 1 Gb fazla, diğerinin ekran kartı ( modeli biraz düşük olsa da ) 1 GB daha fazla ..

Hangisi daha iyi performans görür

Arkadaş bence ikisini de alma oyun için alacaksan. Acer ısınma problemi yaşıyor oyunda. Kendimde var ordan biliyorum.

İkincisinin fiyatına yakın Asus Laptoplar önerilmiş önceki mesajlarda. Oyun oynayıp memnun kalan da var. 100-150 tl için riske atmaya değmez bence.

Ben almayacağım arkadaşım alacak onun da oyunla pek arası yok ama özellikleri iyi olsun diyor :D

Casper Nirvana kullanıyorum ve çok memnunum , piyasadaki diğer laptoplardan daha ucuz ve aynı özellikleri var

Cevap: netbook alacağım yardım

600'e kadar zorlarsan birçok markanın güzel modelini bulursun,ancak 500 diyorsan o zaman seçeneğin baya azalır.

Asus EEE PC'ler bu konuda en iyileri.

Asus aldım ben N53J , İ5-480m 2.66 ghz 4gb ram , 1gb ekran kartı (Nvidia GT 425 ),15.6 inch HD/LED BL

iyimidir sizce arkadaşlar. Extra işlem gücü diye bişilerde var ama pek anlamadım bunu

Arkadaşlar abiler bende ufak butçemle bir notebook arıyorum önerebileceğiniz varmıdır ? (bütçem 600-700)

Ben alıntı yaparken sanırım edit yaptın, yoktu ilk baktığımda. :) 700 TL civarına çeşit az ama; LENOVO G550L modeli fiyatına göre iyi cihazdır. Ama biraz daha zorla 100 TL civarı daha çıkmaya çalış; PACKARD BELL TK85 bunu al derim. HP'de var bi kaç model ama tavsiye etmem HP'ler yazın mangal gibi oluyor. Onun dışında Casper-Exper gibi markalara da bulaşma derim.

Ben alıntı yaparken sanırım edit yaptın, yoktu ilk baktığımda. :) 700 TL civarına çeşit az ama; LENOVO G550L modeli fiyatına göre iyi cihazdır. Ama biraz daha zorla 100 TL civarı daha çıkmaya çalış; PACKARD BELL TK85 bunu al derim. HP'de var bi kaç model ama tavsiye etmem HP'ler yazın mangal gibi oluyor. Onun dışında Casper-Exper gibi markalara da bulaşma derim.

Evet unutmuştum editlemiştim :)

Dediğiniz bilg. özelliklerine baktım şu "PACKARD BELL TK85" cazip geldi bakalım toplamaya çalışıcaz para yüksek iht. bunu alırım .

Tekrardan teşekkürler ..

Üst Alt