Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz

Cevap: Notebook Tavsiyeleriniz

F4085-GU-001TK.jpg

Packard Bell TS11

İşlemci: İntel Core İ7-2630 2.0 Ghz (Turbo Boost ile 2.90 Ghz)

Ekran Kartı : 2 GB GeForce GT540M

Ram : 6 GB DDR3

HDD : 640 GB SATA

Ekran : 15.6 WXGA (HD) Led

Yazılım : Windows 7 Home Premium

1.599,00 TL Nakit Fiyatına 10 X 159,90 = 1.599,00

21-24 Nisan Arasında ELEKTRO WORLD'de

Ben Packard Bell EasyNote Lm aldım, 3 aydır kullanıyorum, gayet memnunum.

Intel Core i5 480M

ATI Mobility Radeon HD 5650 1GB VRAM

500GB HDD

17.3" 16:9 HD+LED LCD

6 GB DDR3 Memory

Ben aldığımda fiyatı 1.600 TLydi. Şimdi heralde daha da ucuzlamıştır.

Sırf internet için, yanında taşımalık(telefon gibi) Windows CE, 7'' Netbook(freebook) alınır mı? CE, 98SE tarzı sanırım. Kullanan var mı?

Ben de yaza notebook almayı düşünüyorum . i3 i5 . Oyunlarla pek aram yok . 1 milyar civarına falan düşünüyorum . Benim bilmek istediğim markalar . Hp düşünüyorum . Ne dersiniz acep ? Toshiba , Asus pahalı geliyor :)

Asus K52F-EX855R ürünü aldım çok mennunum.1 Aydır kullanıyorum ısınma sorunu hiç yok.Çok sessiz çalışıyor.Ben indirimden almıstım 770 tl ye.Şimdi ki fiyatı 940 tl olmuş.Ben çok oyun oynamam net önemli diyorsanız,düşünmeden alın derim.Ki oyunlardada çok kötü değil.

Motorola Xoom Tablet hakkında ne düşünüyorsunuz? I-pad 2 ye kıyasla nasıldır?

Cevap: Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz

Beyler bütçem 3000 TL çünkü bir defa alıcam güzel birşey almak istiyorum ve uzun yıllar bana gerekli olacak öğrenim için üni zamanlarında da o yüzden bu bütçeye alabilceğim en iyi si hangisidir pek bilmiyorum piyasayı oyun da oynarım ona göre birşeyler tavsiye ederseniz iyi olur .

Beyler bütçem 3000 TL çünkü bir defa alıcam güzel birşey almak istiyorum ve uzun yıllar bana gerekli olacak öğrenim için üni zamanlarında da o yüzden bu bütçeye alabilceğim en iyi si hangisidir pek bilmiyorum piyasayı oyun da oynarım ona göre birşeyler tavsiye ederseniz iyi olur .

VATAN COMPUTER - PACKARD BELL - TS11 CORE İ7 2630QM -2.0GHZ-8GB DDR3-750GB-15.6"-DVDRW-2GB GT540M-CAM-BT-W7PRE - Notebook

İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i7

İşlemci Hızı 2.0GHz Turbo İle 2.90GHz

İşlemci Numarası 2630QM

İşlemci Ön Bellek 6 MB

Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB

Hafıza (RAM) Tipi DDR3

Hafıza Bus Hızı 1333 MHz

Sabit Disk Kapasitesi 750 GB

İşlemci Markası INTEL

Ekran Kartı Hafızası 2 GB

VGA Chipset Markası NVIDIA

VGA Chipset Modeli GT540M

Ekran Boyu(inch) 15.6" LED

Monitör Tipi WXGA

Maksimum Çözünürlük 1366 x 768

Optik Sürücü DVD±RW

Mobil Özellikler BlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera

İşletim Sistemi Win 7 Home Premium Tr -Ing-64 Bit

Ağırlık 2.6 KG

Diğer USB 3.0

Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza

Bu senin ihtiyaçlarını kaldırır, fakat notebook araştırırken teknik servis kısmını es geçme aynı özellikli iki bilgisayar arasında kalırsan 100tl fazla ver servisi iyi olsun. Yoksa benim gibi 2000 Tl'ye Casper Tablet pc alırsın ses telleri kopar servise gönderirsin 25gün sonra seni ararlar Win7 kurduğunuz için ses çıkmıyor derler, eline geri geldiğinde menteşesi kırılmış, bataryasının değişimini istemene ragmen değişmeden gelir.

VATAN COMPUTER - PACKARD BELL - TS11 CORE İ7 2630QM -2.0GHZ-8GB DDR3-750GB-15.6"-DVDRW-2GB GT540M-CAM-BT-W7PRE - Notebook

İşlemci Numarası 2630QM

İşlemci Ön Bellek 6 MB

Hafıza (RAM) Tipi DDR3

Hafıza Bus Hızı 1333 MHz

İşlemci Markası INTEL

Monitör Tipi WXGA

Optik Sürücü DVD±RW

Ağırlık 2.6 KG

Diğer USB 3.0

Bu senin ihtiyaçlarını kaldırır, fakat notebook araştırırken teknik servis kısmını es geçme aynı özellikli iki bilgisayar arasında kalırsan 100tl fazla ver servisi iyi olsun. Yoksa benim gibi 2000 Tl'ye Casper Tablet pc alırsın ses telleri kopar servise gönderirsin 25gün sonra seni ararlar Win7 kurduğunuz için ses çıkmıyor derler, eline geri geldiğinde menteşesi kırılmış, bataryasının değişimini istemene ragmen değişmeden gelir.

Dikkate alacağım sağolasın önerin için . Daha fazla öneri gelsin değerlendireceğim makina sağlam gibi duruyor :)

benim için en iyisi DELL markasidir, HP PAVILLON DV-7 vardi, rezil etti beni, 1100 euro ya almistim, ama inanilmaz derecede isiniyordu, football manager oynarken bile kaldirmiyordu oysaki geforce 1gb kart vardi ustunde

İşlemci Numarası 2630QM

İşlemci Ön Bellek 6 MB

Hafıza (RAM) Tipi DDR3

Hafıza Bus Hızı 1333 MHz

İşlemci Markası INTEL

Monitör Tipi WXGA

Optik Sürücü DVD±RW

Ağırlık 2.6 KG

Diğer USB 3.0

Bu modeli kullanan varmı arkadaşlar acaba nasıl özellik ve fiyat olarak bana iyi gibi göründü , servis açısında packard bell'ler nasıldır acaba biri aydınlatırsa sevinirim .

Bu modeli kullanan varmı arkadaşlar acaba nasıl özellik ve fiyat olarak bana iyi gibi göründü , servis açısında packard bell'ler nasıldır acaba biri aydınlatırsa sevinirim .

packard bell servis olarak bilemiyorum ama makinanın kasası benim acer ile aynı gayet hafif oluyor ama tuşlarını hiç sevmiyorum arasına herşey doluyor o yüzden üstüne bi klavye koruyucu takarsın ben gibi... :) sonra özellikleri çok çok güzel bence kasası ve dediğim gibi yapınca klavyeside güzel şuan ben alalı 6-7 ay oluyor ısınma sorunu da yok aynı kasa olduğunu düşünürsek bununda iyidir, yani tavsiye ederim, şuan çok ayrıntıya girmedim ama genel olarak çok güzel makina fiyatı biraz daha uygun bulursan kaçırılmaz...

packard bell servis olarak bilemiyorum ama makinanın kasası benim acer ile aynı gayet hafif oluyor ama tuşlarını hiç sevmiyorum arasına herşey doluyor o yüzden üstüne bi klavye koruyucu takarsın ben gibi... :) sonra özellikleri çok çok güzel bence kasası ve dediğim gibi yapınca klavyeside güzel şuan ben alalı 6-7 ay oluyor ısınma sorunu da yok aynı kasa olduğunu düşünürsek bununda iyidir, yani tavsiye ederim, şuan çok ayrıntıya girmedim ama genel olarak çok güzel makina fiyatı biraz daha uygun bulursan kaçırılmaz...

Teşekkür ederim o PB hoşuma gitti özellik olarak biraz daha araştıracağım yorumun için teşekkür ederim dostum

Üst Alt