NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Öncelikle bu falan diye konuşma bu bir.

İki herkes herkesi sevmek zorunda da değil.

Bana konuşma adabı öğretme...:)

Sana sev aşık ol diyen yok...

Ama durup durup ikide bir eleştiri gösterme...

Senin Hakan Şükür'e ne garezin olduğunu veya niye olduğunu bilmeyen yok...

Konuşturma beni şimdi...

Ceza almak istemem...

Şimdiden başlamasak keşke :) Hagi'yi de Hakan Şükür istemiş deniyor Hagi de mi cemaatten :) Destek olalım, biz yapmazsak bunu hele ki böyle efsane isimlerimize başkalarından beklemek abes olur..

Böyle anilmayi Hakan SÜkür secti. Sokakta görsem yüzüne bakmayacagim bir adamdir bu yüzden. Spor'a siyaset karistiran, hükümet yalakasi, ego'su gereginden cok yüksek, irkci bir adamin tekidir benim gözümde. Böyle olmayi o secti. Biraz susabilseydi, sadece isini yapabilseydi keske.. Bu adam ekranlarda, her firsatta yönetime haddine olmayan seyler söylerken, yönetim de gelip onu sportif direktör yapiyorsa, ve bu Galatasarayda oluyorsa, bu gercekten Galatasaray'sa ben artik Galatasrayli degilim.

Zaten sabah söylenene göre , Tugay görevinde kalacakmış. Kalmalıda , altyapıda düzgün bir sistem oturtalım artık

Bana konuşma adamı öğretme...:)

Konuşturma beni şimdi...

Ceza almak istemem...

Konuş konuş allahını seversen konuş. Hahaha benim Hakan Şükür'e garezim varmış. Uğraşma benimle adabını bil.

Böyle anilmayi Hakan SÜkür secti. Sokakta görsem yüzüne bakmayacagim bir adamdir bu yüzden. Spor'a siyaset karistiran, hükümet yalakasi, ego'su gereginden cok yüksek, irkci bir adamin tekidir benim gözümde. Böyle olmayi o secti. Biraz susabilseydi, sadece isini yapabilseydi keske.. Bu adam ekranlarda, her firsatta yönetime haddine olmayan seyler söylerken, yönetim de gelip onu sportif direktör yapiyorsa, ve bu Galatasarayda oluyorsa, bu gercekten Galatasaray'sa ben artik Galatasrayli degilim.

Yönetime söyledikleri yönetimin performansına bakarsak doğruymuş demek ki.Yönetim hakkında ki eleştirilerine rağmen bu göreve de getiriliyorsa demek ki adam haklı beyler :)

Ligtv Hakan Sukuru dogruladi ama TD olarak halen Hikmet Karaman diyor

Hagi gelmesini isterim birde yardimci olarak Hasan Sas geldi mi tam olur

olma o zaman :p

Konuş konuş allahını seversen konuş. Hahaha benim Hakan Şükür'e garezim varmış. Uğraşma benimle adabını bil.

Ne yapacaksın Uğraşırsam...?

Banlattıracakmısın...

İpden takip edip evimden mi aldıracaksın...

Çocuk komik olma...:)

Gençliğine veriyorum bu sözleri...

Kaale almıyorum...:)

Bana konuşma adabı öğretme...:)

Konuşturma beni şimdi...

Ceza almak istemem...

Sakin olun şampiyonlar..

Hagi ve Hikmet Karaman olsun isterdim ama hayırlısı. Göreceğiz.

Hakan Şükür kesin olarak geliyormuş. Teknik direktörü de o belirleyecekmiş. Abdullah Avcı, Ertuğrul Sağlam, Tolunay Kafkas ve Uğur Tütüneker abilerine yakın olan ilk isimler :)

Ne yapacaksın Uğraşırsam...?

Banlattıracakmısın...

İpden takip edip evimden mi aldıracaksın...

Çocuk komik olma...:)

Gençliğine veriyorum bu sözleri...

Kaale almıyorum...:)

Ben öyle bir şey mi dedim evladım? Gelip alakasız konuda bana sallayıp tahrik eden sensin . Akıllı olacaksın.Benle uğraşmayacaksın.Derdin ne benimle açıkla ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt