NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Hayır Hakan'ın siyasi kimliği ile ilgili bir mesajım varsa çıkarsınlar ortaya. Bu ne yani? Tamam belli bir siyasi görüşün olabilir ve ben bunun karşısındao labilirim ama Hakan'ı ben eleştirdim diye gelip bana alakasız bir şekilde saldırmak çok saçma.

Hayır Hakan'ın siyasi kimliği ile ilgili bir mesajım varsa çıkarsınlar ortaya. Bu ne yani? Tamam belli bir siyasi görüşün olabilir ve ben bunun karşısındao labilirim ama Hakan'ı ben eleştirdim diye gelip bana alakasız bir şekilde saldırmak çok saçma.

Hagi? Fatih Terim? basliginda da Fatih Terim'i elestirdigim icin gelip ayni sekilde saldiran biri vardi, takilma pek bunlara.

Sanırım Kuyruk acısı olan ben değil...

Sensin...

Yoksa böyle feveran etmezsin...

Ayrıca Siyaseti sokanlarıda kınıyorum...

Kişilerin siyasi görüşlerine göre değerlendirenleride şiddetle kınıyorum...

Yok Okyanus ötesi yok cemaat gibi kavramlarıda şu başlığa sokanlarıda üzülerek izliyorum...

Biline ben cemaatten nefret eden biriyim sonra cemaatci yaftası yapıştırmayın...

Bunuda Ertuğrul Yılmaz kardeşime yürekten anlatmıştım bilginize...

Bak kardeşim sen kafanda bir senaryo kurmuşun gidiyorsun.Benim Hakan'ı eleştirdiğim mesajlardan bir tane siyasi nokta yakala forumu bırakırım. Hakan'ı eleştirmemmin nedeni sonsuz egosudur ve takımdaki yerli apaçi tayfası ile olan ve küçük hakan ile olan yakınlığıdır. Olay bundan ibaret. Hakan'ı heykelini dikelim önerisini kabul etmeyecek kadar egolu olduğundan eleştirirm.

Şimdi gelip bana siyasi yönden eleştiriyorsun diye iftira atman çok saçma anladın?

Hakan Şükür-Hagi ikilisi ile yerli oyuncularda pozitif anlamda değişiklik olacağı aşikar ama sizce yabancıların durumu nasıl olur?

Sanırım Kuyruk acısı olan ben değil...

Sensin...

Yoksa böyle feveran etmezsin...

Ayrıca Siyaseti sokanlarıda kınıyorum...

Kişilerin siyasi görüşlerine göre değerlendirenleride şiddetle kınıyorum...

Yok Okyanus ötesi yok cemaat gibi kavramlarıda şu başlığa sokanlarıda üzülerek izliyorum...

Biline ben cemaatten nefret eden biriyim sonra cemaatci yaftası yapıştırmayın...

Bunuda Ertuğrul Yılmaz kardeşime yürekten anlatmıştım bilginize...

ne kadar anlatırsan anlat karşıdakinin anladığı kadarsın renktaş o yüzden boş yere cevap verme ben seni anladım;)

Taraftar daha geçen gün Hakan Şüküre küfür ediyordu şimdide göklere çıkarıyor ilginç tabi.

ben Hakan Şükür Ve Haginin gelmesine karşıyım.

Kimse Hakan'ın verdiği emeklere falan bir şey demiyor ki laf eden çarpılır. Ama demediğimiz laflar üzerinden bana saldırılmasın, tahrik edilmesin.İnsan gibi tartışalım o zaman. Onu cemaat ilişkisi kuranlara anlatacaksınız benim üstüme oynamayacaksınız.

Ne Hakan Şükür'ü yhaaaaaaaaaaaaaa. Nasıl bir vizyonu var, nasıl bir kariyeri var onun ?

Yanlız yerli futbolcularda inanılmaz sorunlar var. Bunu nasıl çözeceğiz. Yeter artık ya kaç tane t.direktör gönderdik. Ben artık istikrar istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt