NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

hakan şükür galatasaray'ın ve türk futbolunun efsanesidir, kelimelerinizi ona göre seçin, siyasi görüşünü, inancını beğenmeyebilirsiniz ama yaptıklarına saygı duymak zorundasınız!

Rjkaard'ın gitmesini istemiyorum ama bu yönetim onu godnerecek kadar alçalacaktır... gelecekler arasında Hagi ye bişey diyemem istemem ama bişey diyemem ama hikmetmiş yok tolunaymış falan filan olmaz yani bunlar benim takımımı yönetecek kapasite de değiller....

Arkadaşlar lütfen artık kanmayın bu oyunlara.Günü kurtarmak adına Hagi gibi efsaneyi harcayacaklar.Şampiyon olmazsa gönderecekler.Şahsi kanaatim Hagi 2 senelik sözleşme imzamalamı en az. Öyle 6 aylık falan sözleşme veriyorlarsa düşünmesin bile.

Tamam değilmiş sadece başkanın danışmanıymış :) Ama Rui Costa örneği hala geçerli :)

Ama Rui Costa'nın da yaptıkları ortada orda. Yapamasaydı vizyonunun olmadığını gösterirdi.

Kaynak wikipedia;

Çalıştırdığı takımlar

2009- Real Madrid CF(Sportif Direktör)

Ki bende Zidane'nın sportif yönetici olduğunu sanıyordum Real'de.

Sadece Perez'in danışmanlığını yapıyor.

Arkadaşım sabahtan beridir kendi kendine zırvalıyosun.Yok dinci yok fetocu az saygı gösterin insanlara.Sevmeyebilirsin ama az saygı gösterin.Bide yöneticisin.Yöneticilik kavramını iyi bilmen lazım.Ortalığı karıştırma.

Saygı duyuyorum tabiki :) Kendi kararlardır birşey diyemem. Gülüyoruz yani alt tarafı şurada. :) ;)

Olayı abuk subuk hala getirip adamın asabını bozmayın carpıtmakta bokunu cıkarmakta üstümüze yok laga luga yapmayın adam gibi fikir üretin siz demiyomusunuz futbolcunun özel hayatı bizi ilgilendirmez diye teknik adamın özel hayatıda ilgilendirmesin o zaman gölge etmeyin fazla

Yapilacak tek sey, Hagi ve ekibine sonuna kadar destek vermekten gecer! Taraftar umarim kendine gelir...

Sportif direktörlük çok bütün bir iş. Kafadan bir ismi bu göreve getirip, ona sorumluluk yüklemek mantıklı bir iş değil. Eğer gerçekten böyle bir hamle oluşacaksa, Hakan Şükür'ün yerli oyuncuları motive edecek olmasından başka bir amacı yoktur bunun. Çünkü lig devam ederken sportif direktörlüğe Cruyff'ta gelse birşey değişmeyecek. Yabancı oyuncu ve yerli oyuncu ayrımı konusunda sürekli açıklamalar yapan ve bu düşünceleri hala taşıyan birisinin sportif direktör olması da ayrı bir konu olur.

Gelelim Hagi'ye. Adnan Polat yönetimi sırasında hangi teknik direktör görev almışsa, hepsinin görevine müdahale edilmiştir. Bunun da birçok sorun yarattığı ortadadır. Hagi bu tip durumlarda daha büyük tepki verebilecek bir isim. 2004-2005 yıllarında yaptığı görev sırasında da benzer durumları yaşamıştı.

Ben oyuncuların bilerek kötü oynadıklarını ya da Rijkaard'ın gönderilmesine yönelik bir takım düşüncelere dahil olduklarını düşünmüyorum. Buna rağmen takımda ilginç bir yerli oyuncu yapılanmasının olduğunu da yadsıyamam. Varsayılan bu değişiklik bu oyuncuların takım içinde ki durumlarını daha da ilginç bir hale getirecektir.

Ayrıca 2000'li yıllara istinaden yapılan hamlelerin hiç biri başarılı olmadı. O başarılar o döneme aitti. O kadroda yer alan kişilerin başarı sağlamış olması, onların tekrar başka görevlerde büyük başarılar göstereceği anlamına gelmiyor. Buna rağmen yapılan oyuncu transferleri dahi, hala o dönemde yer alan kadro yapısına göre gerçekleştiriliyor.

Kulüp şuan büyük bir kaos ortamında. Yönetim kopmuş, oyuncular kopmuş. Hagiyide ıslıklatmayalım gerçekten yazık olur efsanemize.

hagi her zaman kabulümüz fakat h.şükür kadar sinsi bir adam yoktur.biz takımda grupçuluk bitsin diyoruz ama grupçuluğun en kralını yapan adamı başa getiriyoruz.ayrıca hagi zeki adam hakan gibi bi adamın altında çalışmaz.

ayrıca adanan polat sende de ne mide varmış adamların sana 2 senedir etmediği hakaret kalmadı utanmadan bu adamı başa getirmeye çalışıyorsun yazıklar olsun ne diyeyim.hakan ın yalakalarıda yavaş yavaş kulübe sızmaya başlarlar.okyanus ötesinden biri dua eder takım toparlanır bence:mad:

Hagi gelsin Sportif Direktör Hasan Şaş olsun abi:eek: daha güzel olmamı:D

Böyle bir ihtimal varmı bir düşünün ?

Hakan Şükür Galatasaray dan ayrılırken Polatla kanlı bıçaklı gibiydi, halen de bu ruh hali devam ediyor. Bu şekilde düşünülse bile bu iş olmaz, medyanın hayalperestliği işte...

Arkadaşlar lütfen artık kanmayın bu oyunlara.Günü kurtarmak adına Hagi gibi efsaneyi harcayacaklar.Şampiyon olmazsa gönderecekler.Şahsi kanaatim Hagi 2 senelik sözleşme imzamalamı en az. Öyle 6 aylık falan sözleşme veriyorlarsa düşünmesin bile.

en basitinden Rijkaard'a guvenoyu verip, bazi yerli oyuncularin kadro disi birakilip digerlerine uyari ve para cezasi verilse bu duzen son bulurdu. Ama yonetim bunun tam tersini yapip Rijkaard'i gondermeye karar verdiyse Hagi ve Hakan Sukur secimi bana gore dogru ha bizim yonetim gunu kurtarmaya yonelik kararlar verdigini ve kendi ayagina kursun sIktIgini anladiginda is isten gecmis olacak o ayri bir konu..

Daha önce çok kaybettik bu kumar oyunlarını. Şöyle söyleyim bu durumdan bizi Hagi çıkarabilir mi ? O teknik donanıma sahip mi ? T.direktör olarak.

Bilemiyorum, Hagi'nin teknik direktörlük sıfatını taşıdığından beri hiç takibe almadım. Açıkçası gelmesini de istemem, aymazların oyununa gelip, bilinçsizce yuhlanmasını istemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt