NTV Spor Programları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Cevap: Ntv-100% rezalet

Ben şahsen televizyondan takip etmiyorum futbolu. İnanın bu forumdan dahi çok daha tarafsız yorumlar çıkıyor. Hep aynı ve futboldan kesinlikle anlamayan yorumcuları takip edeceğime ekşi sözlüğü, blogları, forumumuzu takip ederim çok daha iyi.

Rıdvan yine hadi neyse, kendi öz evlatlarımız daha beterini yapıyor Galatasaray'a. Hakan Şükür'ü, Hakan Ünsal'ı falan...

usta hakkatten ne güzel söylemişsin televizyondan yorumlara bakmak yok zaten bir sürü blog okuyorum makale okuyorum hemde dediğin gibi futboldan anlayan insanlar oluyor

ridvani bi tek fener yenildiginde izliyorum cok guzel oluyor yüz kipkirmizi nereye saldiracagini bilmez bi halde herkese tavsiye ederim

Daha önce de tartışmıştık bu konuyu. NTV'nin sahibi Ferit Şahenk Antu tarafından düzenlenen "fb taraftar ödülleri" organizasyonunda ödül almış koyu fenerbahçeli biridir.

"Hep Destek Tam Destek" Özel Ödülü (Ferit Şahenk)

Rıdvan Dilmen fb tv'de "Rıdvanca" adlı bir program yapmaktadır. Şaka gibi yani, hem fb tv'de yorumculuk yapıyor ardından gelip NTV'de Galatasaray'ı yorumluyor. Şu tabloda %100 futbol dahil herhangi bir NTV programından tarafsızlık beklemek hayalcilik olur.

Kadı ola davacı ve muhzır dahi şahit Ol mahkemenin hükmüne derler mi adalet?

Cevap: ntv-100% rezalet

böyle bir cevap bekliyordum devekuşumuyuz biz kafamızı gömünce saklanalım ? bu kadar olmaz ya birazcık sahip çıkın takımınıza ben izlemezsem o adam atıp tutmayı kesecek mi?

Sen izleyince atıp tutmayı kesecek mi? Her şey ratinge bakar, biz izlemezsek, BJK'liler izlemezse, TS'liler izlemezse oturur Fenerlilere yayın yapar baktılarki rating yerlerde, NTV'nin yapacagı hadi tosunum yol ver olur.

fbtv de zaten programı var.ne olduğu belli olan bu insanlar kanımca zaten kitleleri yönlendiremez.bir hakan şükürün bizim hakkımızda yorum yapması farklı rıdvan dilmen'in yorum yapması farklı onlar ancak konuşurlar bizde bizi çekemediklerini görür güleriz.:D:D

size bir şey söyliyeyim 1-ntv ve kız kardeşi ntvspor doğuş holdingin yani ayhan şahenk'in sizce bir anlamı olmalı

2-rıdvan dilmendede selçuk yula vari karın ağrıları var ve sık sık azizle görüşür sizce analmlımı

3-Cimbomun vizyonu onu rahatsız ediyor

4-Eski futbolcularımızın konuşmaları ile yaklaşan seçimlerin ilgisi yokmu

5-rıdvan dilmen Ftvde ne zaman program yapmaya başladı

6-fenevlilerin asbaşkanı transer yaparken yapacakken yapamadığını sizce neden görmez

7-ligtvye geçme uğraşı içinde olduğunu cümle alem biliyor

rıdvan koyu fenerli öyle konuşulduğu gibi tarafsız falanda değil... ama çok önemlide değil bu durum onun konuşması hiç bir şeyi değiştirmez..Kariyeri Neill'e yakın bir tane oyuncuları varmı onu söylesin kimse bilmiyor bu işleri bir tek o mu biliyor.... Bizde bir atasözü vardır... it ürür kervan yürür...

GS TV ve maç yayınları dışında spor kanalı izlemiyorum.Dürüst doğru olduğuna inandığım Erman Toroğlu 'yu bile görevden almışlar.PES ARTIK.Merak ediyorum kim sallayacak artık fenevin çirkefliklerine...

Gio yıldızmışmışta okadar insan karşılamaya neden gitmişmiş sanane be adam isterse 3.ligten adam gelsin gine gideriz fark yaparmı

:D:D:D:D Rıdvanla Güntekin napsak da maçı konuşmasak diye ugraşıp duruyorlar. Rıdvan kıpkırmızı, Güntekin Hamit Altıntopla baglantı kurdu konuyu euro 2012'yle geçiştirdi, şimdi de programı kapatıyorlar :D

ridvan ligimizi cok kaliteli yapti hemen. diyarbakir bangir bangir falan filan baydin be adam

Üst Alt