nuri şahin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: # Nuri Şahin

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.ne...355450_100001364598725_845140_394497554_n.jpg

buda mı shop beyler ?

Zaferde yazmıs zaten :D

Melih arkadaşımızdan alıntıdır;

di-2QI1MTLV.jpg

Melo'yu bilmiyorum da saydıgın diger üç adamın kariyerleri forvet arkası olarak basladı. Bilgine!

melo orta saha oyuncusu olarak başladı bilgine forvet arkası hiç oynamadı zaten oynadığı takımlarda 10 numaralar hep vardı :D bilgine

selçuk inan hataydan bu yana hep orta sahaydı hiç 10 numara oynamadı :D bilgine

hamit hep defansif alanda gösterdi kendini ama etkili şutlarıyla hücumuda sağladı sağ bek sağ kanat oynar ama 10 numara imkansız

salladın tutmadı ağlama bilenler var bu işi

melo orta saha oyuncusu olarak başladı bilgine forvet arkası hiç oynamadı zaten oynadığı takımlarda 10 numaralar hep vardı :D bilgine

selçuk inan hataydan bu yana hep orta sahaydı hiç 10 numara oynamadı :D bilgine

hamit hep defansif alanda gösterdi kendini ama etkili şutlarıyla hücumuda sağladı sağ bek sağ kanat oynar ama 10 numara imkansız

salladın tutmadı ağlama bilenler var bu işi

Aferim bilge kişilik aynen devam et :ka21: Ben bu cümleyi en son kurduğumda 7-8 yaşlarındaydım

arkadaşım bişey içmedim sadece böyle düşünüyorum. nuriyi yedek bekleteceğimize hiç almayalım daha iyi. ya da alıyosak oynatalım diyorum

hocam bende diyorumki hamit gelir nuriye ne gerek var yazık adam körelmesin bize yaramaz ondan hamit gelmezse nuri ozaman cuk oturur ama nuri hamit hemen hemen aynı bölge oyuncsu ama hamit joker

Yalnız 2.foto da sanki Nuri taraftarı çağırıp foto çektirmek istemiş gibi.

Herhalde çocuk hem maça hem de şampiyonluğumuzu ilan edemediğimize içerlenmiş.

Bu arada stadta gerçekten son 5 dakika cenaze havası vardı entresan şekilde,herkes şampiyonluğumuzu ilan edeceğimize inanmıştı.

Aynı düşüncedeyim ben de ama Melo alınmazsa gelebilir diye de düşünüyorum bir yandan yoksa hem Melo hem Nuri maliyetini karşılayacak gücümüz yok.

Şimdi kızılcak ama Nuri'yi Melo'ya tercih ederim.

Oyniyacagin sisteme göre de degisir. Melo ve Nuri ayni anda 4-4-2 de olmaz. Ben zaten 4-2-3-1 gibi bir sisteme dönüs yapacagimiz düsünüyorum ki ozaman Nuri gerekli bir transfer olur. Melo`yu da tutarim takimda.

Maaliyet konusuna hic girmiyorum, CL de basari istiyorlarsa alacaklar.

4-2-3-1 sistemin de 2li nin önünde ki futbolcu Nuri`den ziyade bir Honda falan olsa daha etkili ve iyi olur ama yabanci kontenjanini da düsündügün zaman Nuri`den iyisini bulamazsin.

Super yakisikli bir kardesimiz Nuri, Selçuk- Nuri - Melo orta saha'da guzel olur ama bence sadece maç izlemeye gelmis, maglum kendisi Cimbom'lu :)

Üst Alt