nuri şahin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: # Nuri Şahin

tek forvetli kadro turkiye liginde bisey yapamz tiksindigim bi kadrodur 1 forvet..

Drogba bile cift forvet oynamak istiyorum diye bagiriyor Chelseade.. tek basina 2 savumaciyla savasmak baska.. 2 oyuncuyla 2 savunmaciya savasmak baska..

Bu kadro tek forvet sayılmaz aslına bakarsan. Kalou "Inside Forward" karakterinde oynar. :ka19:

Oyun zekası,teknik,pas,duran top herşey var.Kızmayın ama Selçuk İnan´dan hiçbir eksiği yok bence.

dont-feed-the-troll.jpg

Senin gibi transfermarkt'ten mi araştırayım yoksa FM'ye mi bakayım? Ne dersin bana bi yol göster muteber ilkokul arkadaşım

ben bilmeyenler baksın en azından buralardan ondan sonra araştırma yapıp yorum yapar diye yazdım ben o melo hariç adamları hep izledim zaten merak etme boş teneke gibi ses çıkar anca

Tövbe yarrabim ya. :D Arkadas yas kac senin? Ona göre tartışalım. Yanlış anlama, saygı duymadıgımdan değil. Hani Selcuk'un Dardanel'deki veya alt kategorilerdeki maclarını ya da Hamit Altıntop'un Schalke'deki ilk sezonunu izleme fırsatın olmamıs olabilir yastan ötürü falan. o yüzden diyorum. :)

siz açın bi 10 numaraları izleyin bir kere geri geliyormu adamın işi ilerisi

hagi ronaldinho kaka nerde oynuyor maç boyunca

hamit selçuk melo nerede

öğrende gel

Üst Alt