O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tazkereler| Şafak 455

Bilecik'te 4 sene kaldım güzel memleket sayılabilir belki :D

Yapılacak bir şey olmamasına rağmen güzel yerdir...

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tazkereler| Şafak 455

Pazartesi gününden itibaren komutanlar askerleri rahat bırakır.Şevket abimizin anılarını merakla bekliyoruz.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tazkereler| Şafak 450

Ahhh Ahhh.... Hadi bakalım. Bekliyoruz.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 450

Bekliyoruz bakalım.Sayılı gün çabuk geçer.

Arkadaşlar ilk önce herkese selam ve saygılarımı sunarım Suan söğütte bi cafedeyim..dayım 88/2 burda askerlik yaptğından revirde ve alayda tanıdık komutanlar vasıtasıyla rahatım ve keyfim yerinde..Hatta revirde bi komutanımın da soyadı Kandemir :)

Askerlik çok güzel bişey her türk genci zamanı geldiğinde yapmalı diye düşünüyorum.

Fakat benım kadar mantıklı bi insanın bile burda mantık yürütmesi çok zor :)

Girişimi falan yaptım ilk içeri girdiğimde herkes biyerden kıyafetini alıp aşı yaptırıyor falan diğer taraftan herkes yeşil yeşil çıkıyor kurbağa gibi :)

ilk gün boş geçti bi ağacın altında oturup durum değerlendirmesi yaptım :)

ikinci gün üstdevrelerden eziyet görmeye basladık..

5 kişi geziyoruz siz örgütmüsünüz lan diyolar dağıtıyorlar. 3 kişi geziyoruz siz çetemisiniz diyip yine dağıtıyorlar 2 kişi gezince de siz gaymısınız diyolar yine laf sokuyolar.. dedım ki perşembe günü tek basıma geziyim bu seferde sen ağır abimisin tek geziosun lan dediler üstüme geldiler :D

Mantık sıfır.. yemekler güzel.. arkadaşlarınızın cogu anadoludan geldiği için biraz saf oluyorlar anlaşması zor oluyor..zaten komutanlarımında istanbul cocuklarına ayrı muamele yaptığını gördüm..Burda pek arkadaş edinmiyicem cünkü dağıtım olduktan sonra bidaha görmüycem bu yeşil kurbağaları :D

(not : ben bunlara ordu kurbağaları diorum :D )

bide ilk gün yaşadığım garip bi anım var onu anlatıp yazımı sonlandırıcam cünkü daha sağlam bi yemek yiyip ailemi aramam lazım umarım anlayışla karşılarsınız.

ilk gün boşboş gezerken bi adamı gördüm karnımda acıkmıstı dedim yemekhane nerde diye sorayım suna.. yanına gittim "abi yemekhane ne tarafta " diye sordum.. Assssskerrr yenimisin? diye bi bağırdı. :confused: anammm o ne ses o ne desibel hiç tekmil falan bilmememe rağmen tekmilimi verip uzaklaştım ordan :D

bu arada burda ot yolma mevsimi gelmiş ve otları yolmaya yavaş yavaş başladık burası cok büyük bi tugay ve kocaman biyer göz alabildiğine yeşil sanırım ben hep ot yolarak tezkeremi alıcağım :D

herkese teşekkür ederim ben safakla falan ugrasmamama rağmen siz sevgili renkdaşlarım sayıyorsunuz inanın takip bile etmiyorum safağı falan elbet biticek buda

kendinize cok iyi bakın sizi cidden seviyorum :)

Ooo bizim asker gelmiş, hoşgelmiş :)

Askerlikten soğuttun iki dakika da :D İyi bak kendine, aileye GSCimbom olarak selamlar :)

Fakat benım kadar mantıklı bi insanın bile burda mantık yürütmesi çok zor :)

ikinci gün üstdevrelerden eziyet görmeye basladık..

5 kişi geziyoruz siz örgütmüsünüz lan diyolar dağıtıyorlar. 3 kişi geziyoruz siz çetemisiniz diyip yine dağıtıyorlar 2 kişi gezince de siz gaymısınız diyolar yine laf sokuyolar.. dedım ki perşembe günü tek basıma geziyim bu seferde sen ağır abimisin tek geziosun lan dediler üstüme geldiler :D

Mantık sıfır..

:)

Abi süper gül gül öldüm ya.:D:D:D:ka25:

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 447

Sevgili Şevket hoşgeldin kardeşim:)

Senden haber aldığımıza çok sevindim:):):)

Moralinin iyi olduğunu ve durumnun iyi olduğunu duymak çok güzel:)

Ailene ve tüm sevdiklerine bizlerden selamlar:)

Daha 2 senem var rahatım.Kendine bak Tamer.:D

Sevgili Şevket hoşgeldin kardeşim:)

Senden haber aldığımıza çok sevindim:):):)

Moralinin iyi olduğunu ve durumnun iyi olduğunu duymak çok güzel:)

Ailene ve tüm sevdiklerine bizlerden selamlar:)

Teşekkür ederim abi.. Açıkcası bukadar olcağını tahmın etmıyordum ama gerçekten cok rahatım keşke burda kalabilsem..Aleykumselam bu arada :) suan tost yiyorum :D dışarı cıkıp biraz daha yiyeceğim :D sonra ailemle uzun uzun konusucam inşallah askere gidicek renktaşlarımda benım kadar rahat ederler..

Teşekkür ederim abi.. Açıkcası bukadar olcağını tahmın etmıyordum ama gerçekten cok rahatım keşke burda kalabilsem..Aleykumselam bu arada :) suan tost yiyorum :D dışarı cıkıp biraz daha yiyeceğim :D sonra ailemle uzun uzun konusucam inşallah askere gidicek renktaşlarımda benım kadar rahat ederler..

İnşallah:)

Tamam bak keyfine Asker Ağa;)

Üst Alt