O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 426

Hayılısıyla bir bir eksiliyor şafak.

Bakmışsın bitirmiş ve gelmiş;)

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 420

Hayırlı tezkereler.

Bilader bu askerlik bitmez benden söylemesi=)

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 414

Hayırlı tezkereler dilerim..Allah ailene kavuştursun.

Cevap: O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 403

Askerden haber yok bayadır günlerde geçip gidiyor.bu arada bu Şevket Kandemir acaba ilkokul arkadaşım olan Şevket Kandemir mi çok merak ediyorum.?

Askerden haber yok bayadır günlerde geçip gidiyor.bu arada bu Şevket Kandemir acaba ilkokul arkadaşım olan Şevket Kandemir mi çok merak ediyorum.?

büyük ihtimal o çünkü şevket çok kullanılan bi isim değil,bide soy ismlerde tutunca bana göre %99 ilkokul arkdaşın

büyük ihtimal o çünkü şevket çok kullanılan bi isim değil,bide soy ismlerde tutunca bana göre %99 ilkokul arkdaşın

Eğer o ise şaşırırım ya ilkokulda o 8 e giderken biz 7 deydik az korumazdı bizi :D acaba nerelerde sımdı yemin töreni falan olcak ondan sonra izne gelicek dimi?

Sanırsam foruma da uğrar haberleşmiş oluruz en kötü ihtimalle.

Şevket Abim'den öğrendiğime göre an itibariyle Hakkari/Aktütün sınır karakoluna düşmüş.Ayın 8i gibi dağıtım iznine gelicek.

Artık burdaki güzel dileklerinizi (!) :) ve temennilerinizi Şevket Abim değerlendirir ben yorum yapamam.Herkese iyi forumlar :)

Güle güle gitti güle güle gelir Allahın izniyle

Şevket Abim'den öğrendiğime göre an itibariyle Hakkari/Aktütün sınır karakoluna düşmüş.Ayın 8i gibi dağıtım iznine gelicek.

Artık burdaki güzel dileklerinizi (!) :) ve temennilerinizi Şevket Abim değerlendirir ben yorum yapamam.Herkese iyi forumlar :)

hakkari aktütün karakolumu:S

Üst Alt